Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By mirage
#514973 H skyexpress μονο καινουργια δεν ειναι. Τεσπα.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#515331
Deleted User 1 έγραψε:Πάρο τρως άνετα σε αξιοπρεπέστατα ταβερνοειδή με 15-18€ το άτομο και το πότο πρέπει να παίζει στα 8-9€. Το κλαρινομπουκάλι στο Salty πρέπει να το πλήρωσα 170€ :hmmm: οπότε πες το απλό να χει 120€. Αυτό που δεν ξέρω είναι τι παίζει με ξαπλώστρες κτλ αλλά πρέπει να χει πολλές ελεύθερες παραλίες που σκας με το φρέντο στο χέρι.

Επίσης για Αντίπαρο είναι ένα αστείο ποσό, τύπου 3€ πηγαινέλα με το καραβάκι σε 5'.

Πάρο-Αντίπαρο πήγα πέρυσι. Παντού χρεώνουν τις ομπρέλες ξεχωριστά, ποσό δε θυμάμαι, αλλά έπαιζε άνετα το 10αράκι. Θυμάμαι punda club ήταν το ακριβότερο. Κάτι μλκίες είχε με σειρές, δλδ 20€ μπροστά, 25€ με όσα νερά θέλεις κτλ.
Γενικά με τις ομπρέλες εκμετάλευση. Βρήκα ένα ωραίο beach bar (μου διαφεύγει το όνομα) με πολύ καλή μουσικούλα. Έπαιζε κ κράτηση :lol: :omg: Μόλις ξυπνήσει η :inlove: θα τη ρωτήσω πως λεγόταν.
Ωραία coctails και μουσική είχε το μπαράκι στον όροφο απέναντι από το salty. Salty δε μου άρεσε ούτε το μαγαζί, ούτε η φάση με την PR :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#515341 Έχετε ακουστα το Porto Paros? Αξίζει;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#515408
diplomat έγραψε:Φωτιές μας άναψες τώρα, έχω να πατήσω στην πάρο από την τρυφερή ηλικία των δεκαοχτώ.

Για την διπλωμάταινα σκεφτόμουν και μία πρόταση από φίλο μάνατζερ γκσενοδοχείου για πάτμο. :lipsealed: :tomato:


Η Μήλος είναι επική για γκομενοκατασταση. Βέβαια, φέτος το χειμώνα την έφαγα άπειρα στη μάπα και δεν μου πολύ κάθεται για καλοκαίρι
Οψόμεθα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#515489
red_monster έγραψε:
diplomat έγραψε:Φωτιές μας άναψες τώρα, έχω να πατήσω στην πάρο από την τρυφερή ηλικία των δεκαοχτώ.

Για την διπλωμάταινα σκεφτόμουν και μία πρόταση από φίλο μάνατζερ γκσενοδοχείου για πάτμο. :lipsealed: :tomato:


Η Μήλος είναι επική για γκομενοκατασταση. Βέβαια, φέτος το χειμώνα την έφαγα άπειρα στη μάπα και δεν μου πολύ κάθεται για καλοκαίρι
Οψόμεθα :shifty:

η μήλος είναι τελεια αν πας ΜΕ γκόμενα. αν πας μόνος χρειάζεται κ ένα φανάρι για να το κρατάς :lol:

Πάρος ήταν ωραία, αλλά όντως κόσμος αρκετός. αν ξοδέψεις λίγα λεφτά παραπάνω είσαι λίγο πιο άνετος.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#515568
Anonymous Founder έγραψε:Γιατί να πας στην Πάρο; Δεν νομίζω να σου αρέσει το νησί, πολυκοσμία και χαμούλης...


Νοt for me :lol: Για την αδερφή μου με την οικογένεια της, γι'αυτό ρωτάω. Είδα κάτι νεροτσουλήθρες, κτλ. Εγώ Δονούσα και Αμοργό :yahoo:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#515848
PeterPan έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Πάρο τρως άνετα σε αξιοπρεπέστατα ταβερνοειδή με 15-18€ το άτομο και το πότο πρέπει να παίζει στα 8-9€. Το κλαρινομπουκάλι στο Salty πρέπει να το πλήρωσα 170€ :hmmm: οπότε πες το απλό να χει 120€. Αυτό που δεν ξέρω είναι τι παίζει με ξαπλώστρες κτλ αλλά πρέπει να χει πολλές ελεύθερες παραλίες που σκας με το φρέντο στο χέρι.

Επίσης για Αντίπαρο είναι ένα αστείο ποσό, τύπου 3€ πηγαινέλα με το καραβάκι σε 5'.

Πάρο-Αντίπαρο πήγα πέρυσι. Παντού χρεώνουν τις ομπρέλες ξεχωριστά, ποσό δε θυμάμαι, αλλά έπαιζε άνετα το 10αράκι. Θυμάμαι punda club ήταν το ακριβότερο. Κάτι μλκίες είχε με σειρές, δλδ 20€ μπροστά, 25€ με όσα νερά θέλεις κτλ.
Γενικά με τις ομπρέλες εκμετάλευση. Βρήκα ένα ωραίο beach bar (μου διαφεύγει το όνομα) με πολύ καλή μουσικούλα. Έπαιζε κ κράτηση :omg: Μόλις ξυπνήσει η :inlove: θα τη ρωτήσω πως λεγόταν.
Ωραία coctails και μουσική είχε το μπαράκι στον όροφο απέναντι από το salty. Salty δε μου άρεσε ούτε το μαγαζί, ούτε η φάση με την PR


Το Sommaripa λες. Το αναφερω σε προηγουμενο ποστ.

Το Salty ειναι ελληναδικο. Εξ' ορισμου δε γινεται να σ' αρεσει. Απλα πας στα χασομερια 5-6 η ωρα το πρωι και δε νοιαζει. Τα PR τι σε πειραξαν?

< >
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#515884
Deleted User 1 έγραψε:
PeterPan έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Πάρο τρως άνετα σε αξιοπρεπέστατα ταβερνοειδή με 15-18€ το άτομο και το πότο πρέπει να παίζει στα 8-9€. Το κλαρινομπουκάλι στο Salty πρέπει να το πλήρωσα 170€ :hmmm: οπότε πες το απλό να χει 120€. Αυτό που δεν ξέρω είναι τι παίζει με ξαπλώστρες κτλ αλλά πρέπει να χει πολλές ελεύθερες παραλίες που σκας με το φρέντο στο χέρι.

Επίσης για Αντίπαρο είναι ένα αστείο ποσό, τύπου 3€ πηγαινέλα με το καραβάκι σε 5'.

Πάρο-Αντίπαρο πήγα πέρυσι. Παντού χρεώνουν τις ομπρέλες ξεχωριστά, ποσό δε θυμάμαι, αλλά έπαιζε άνετα το 10αράκι. Θυμάμαι punda club ήταν το ακριβότερο. Κάτι μλκίες είχε με σειρές, δλδ 20€ μπροστά, 25€ με όσα νερά θέλεις κτλ.
Γενικά με τις ομπρέλες εκμετάλευση. Βρήκα ένα ωραίο beach bar (μου διαφεύγει το όνομα) με πολύ καλή μουσικούλα. Έπαιζε κ κράτηση :omg: Μόλις ξυπνήσει η :inlove: θα τη ρωτήσω πως λεγόταν.
Ωραία coctails και μουσική είχε το μπαράκι στον όροφο απέναντι από το salty. Salty δε μου άρεσε ούτε το μαγαζί, ούτε η φάση με την PR


Το Sommaripa λες. Το αναφερω σε προηγουμενο ποστ.

Το Salty ειναι ελληναδικο. Εξ' ορισμου δε γινεται να σ' αρεσει. Απλα πας στα χασομερια 5-6 η ωρα το πρωι και δε νοιαζει. Τα PR τι σε πειραξαν?

< >

Φάραγγας λέγεται το beach bar. Η PR (μία είχα δει αυτές τις μέρες) δεν ξέρω γιατί δε μου άρεσε. Είχα την αίσθηση ότι το μαγαζί άνοιξε πριν μερικές μέρες κ προσπαθούσαν να βρουν όσο κόσμο γίνεται.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#515921 Κλείσαμε και τα εισιτηριάκια μας σήμερα. :thumbsup:

Οι κουμπάροι μου που θα μείνουν σε ξενοχοδοχείο, έκλεισαν εδώ:

http://parosromanticasuites.com/

Πολύ τίμιο νομίζω για 80€ το βράδυ.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#516215
Deleted User 1 έγραψε:Κοίτα να δεις...για κάποιο λόγο το νησί προτιμάται από σεβάσμιους γέροντες (στο lifestyle, όχι στην ηλικία :rtfm: ). Ο κουμπάρος (34) με την κουμπάρα (38) μου την έχουν καταβρει για κάποιο λόγο και έχουν πάει 3-4 φορές από τότε που είναι μαζί.

Εγώ είδα ένα νησί που έχει να κάνεις ότι θες. Τίποτα το φοβερό από παραλίες ή αξιοθέατα αλλά γενικά έχει πραγματάκια να δεις και να κάνεις. Η φάση είναι κυρίως Νάουσα για βράδυ. Για πρώτο ποτό Sommaripa, Agosta ή Fotis (ααααααχ ρε Κατερίνα.... :s_empathy ) και μετά για πριόνια Linardo ή Barbarossa. Για after ή ελληνικά παίζει Come Back και Salty (πολύ φίλοι μου! ένα βράδυ πήγα και μας χαιρετούσε η μισή Νάουσα μετά :tomato: ).

rocsta έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:5 με 9 Ιουλίου θα πάω κι εγώ Πάρο.

Δώσε ενημερώση για που πάμε, πού τρώμε, που πίνουμε κανά ποτό :s_howdy
Θα σε χρειαστώ και αρχές Σεπτεμβίου για καταδρομική Αθήνα :shifty:

Τσέκαρε από πάνω για βραδινή διασκέδαση. Από παραλίες δε θα σου πω γιατί πήγα Πάσχα και πήγα μόνο Κολυμπήθρες. Τις υπόλοιπες δεν τις θυμάμαι γιατί είχα ξαναπάει προ 15ετίας σχεδόν.

Για φαϊ αν γουστάρεις φάση ψαρομεζέδες και ουζάκι παίζει στον Αμπελά το Θαλάμι. Για ελλ. κουζίνα σε λίγο πιο κυριλέ έκδοση παίζει το Siparos ενώ έφαγα και ένα τρελό sushi εδώ (έχει και ωραίες ντόπιες μπύρες). Στις Λεύκες το Αγνάντιο πρέπει να είναι αυτό με τα κοψίδια αλλά δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος ότι θυμάμαι σωστά.


Μαρσελο ή καπως ετσι παραλια λεγεται ηταν καλη, σε παει βαρκα απο παρικια.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#516703
PeterPan έγραψε:
red_monster έγραψε:
diplomat έγραψε:Φωτιές μας άναψες τώρα, έχω να πατήσω στην πάρο από την τρυφερή ηλικία των δεκαοχτώ.

Για την διπλωμάταινα σκεφτόμουν και μία πρόταση από φίλο μάνατζερ γκσενοδοχείου για πάτμο. :lipsealed: :tomato:


Η Μήλος είναι επική για γκομενοκατασταση. Βέβαια, φέτος το χειμώνα την έφαγα άπειρα στη μάπα και δεν μου πολύ κάθεται για καλοκαίρι
Οψόμεθα :shifty:

η μήλος είναι τελεια αν πας ΜΕ γκόμενα. αν πας μόνος χρειάζεται κ ένα φανάρι για να το κρατάς :lol:

Πάρος ήταν ωραία, αλλά όντως κόσμος αρκετός. αν ξοδέψεις λίγα λεφτά παραπάνω είσαι λίγο πιο άνετος.


Αυτό εννοώ όταν λέω γκομενοκατάσταση :lol:

Πέρσι η αντιπάρος είχε εκπληκτική αναλογία αντρών/γυναικών. Βαράτε :shifty:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#517814 α δεν το έχω ψάξει αν είναι μούφα ή όχι, το νερό καλό φαίνεται τουλάχιστον

το τι μπορεί να έχει δεν το ξέρω, αλλά μέχρι τώρα δεν είδα κάτι περίεργο, ένα μικρό δερματικό που έβγαλα πρόσφατα το έβγαλα από άπλυτο γυμναστήριο σίγουρα όχι από τη θάλασσα :lol: