Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#588607 Επίσης, ποιά περιοχή να κοιτάξουμε για διαμονή? Θα κινηθούμε σε Airbnb για να έχουμε άνεση στο πόσοι θα μείνουν (4-6)
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#588644 Mε το 100%

Με απασχολει το να μην χρειάζεται να οδηγάμε το βράδυ όμως, για τα μπανια του λαού δεν έχω θέμα να οδηγάω
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#588660 Τότε η καλύτερη επιλογή είναι η Νάουσα, που έχει και το πιο πολύ χαμούλη το βράδυ. Βέβαια, θα είναι μάλλον πιο ακριβή. Για Airbnb δεν ξέρω, αλλά γενικώς βολεύει να μείνεις στην άκρη του οικισμού, τα να παρκάρεις εύκολα. Προς την πλευρά που είναι το εργοστάσιο ηλεκτροπαραγωγής (diesel εννοείται και γενικώς δεν περνάει απαρατήρητο! ).
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#588757 Στο δυτικο οριο της Ναουσας, θα εχετε ανετο παρκιγκ και σε 15' με τα ποδια θα ειστε στο χαμό. Εννοειται να παρετε αμαξι, χρειαζεται και για μπανια και για χωριά.

Sent >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#588759 Καλά το άνετο είναι σχετικό. Βέβαια πέρσι και τις 4 φορές σε διάφορες περιόδους, ποτέ δε δυσκολεύτηκα ιδιαίτερα. Γενικά πάντως εννοείται θέλει αμάξι. Είναι κρίμα να μην πας Λεύκες, Μάρπισσα, Φάραγκα κτλ. Λογικές αποστάσεις μεν, δε βγαίνουν με ταξί ή μμμ δε.

Airbnb έχω ακούσει έχει προς Χρυσή Ακτή/Πίσω Λιβάδι κάτι βιλίτσες για παρέακια σε νορμάλ τιμές.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#588792 Ε! Και κλείστε για ροφό το τουρ με το βαρκάκι, μου έμεινε απωθημένο εμένα οπότε στέλνω άλλους :lol:
Θέλει τηλέφωνο 1 βδομάδα μπροστά :s_bye
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#588817 Το τουρ με το ροφό λέει , εμείς το θυμόμαστε σαν μια απο τις καλύτερες φάσεις
Άβαταρ μέλους
By DAP
#588823
rx8_drifter έγραψε:Τουρ ροφο? Σε πάνε να ψαρέψεις και το τρως επιτόπου?


Εεεε δεν λεει..Και τι θα δειξεις οταν βγεις στη στερια.....Τα κοκαλα; Πως θα ΠΟΥΛησεις ΜΟΥΡη; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#597017 Κλείστηκε βίλλα, κλείστηκαν αεροπορικά και καράβι, αμάξι και περιμένω να δώσετε ένα update για φαγητά. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#597018 Γενικά ν' αποφύγεις τα πιασοκωλέ της Νάουσας πάνω στο κύμα, αν δεν θέλεις να πονέσεις. Δεν ξέρω αν είναι καλά, ξέρω πως είναι πολύ ακριβά. Με τα ίδια ή και λιγότερα τρως στο Βαρούλκο στην Αθήνα... Πάνε πολλά χρόνια που πήγα και δεν θυμάμαι (και ούτε και έχει και αξία) πού είχα φάει καλά.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#597019 Εννοειται μακρυα απο τετοια.
Από προηγούμενα ποστς σημείωσα Ανεμομυλο κι έναν Μανώλη στο Δρυο που δεν μπορώ να βρω στο χάρτη όμως.