Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By nass
#374154 Αύγουστο στο Αιγαίο με ιστιοπλοϊκό: καλό είναι να κατέχουν από ιστιοπλοϊα, αλλιώς αυτό που λέει ο Corto.
Αξονας Μύκονος-Πάρος-Ιος, νοίκιασμα σκάφους Μύκονο ή Πάρο.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#393018 Φίλος (ξένος) θέλει να πάει μια βδομάδα Ζάκυνθο τον Ιούνιο. Έχουμε τπτ εμπειρία από μέρος διαμονής, φαγητό κλπ;
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#398975 Ιούνιο διακοπές δεν έχω πάει ποτέ. Τώρα παίρνω αναγκαστική άδεια, μιας και λήγει η σύμβαση μου στη δουλειά και θέλω να πάω κάπου για 7-8-9 μέρες. Δεδομένα: ησυχία, θάλασσα, ηλιοθεραπεία, καφεδάκι, φαγητό. Αν ΔΕΝ χρειάζεται αυτοκίνητο θα εκτιμηθεί. Καμιά πρόταση;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#398978
Dodger έγραψε:Ιούνιο διακοπές δεν έχω πάει ποτέ. Τώρα παίρνω αναγκαστική άδεια, μιας και λήγει η σύμβαση μου στη δουλειά και θέλω να πάω κάπου για 7-8-9 μέρες. Δεδομένα: ησυχία, θάλασσα, ηλιοθεραπεία, καφεδάκι, φαγητό. Αν ΔΕΝ χρειάζεται αυτοκίνητο θα εκτιμηθεί. Καμιά πρόταση;


Αλόννησος, αν κι ένα μηχανάκι θα το νοίκιαζα μαζί με μια στολή δύτη γιατί τα νερά θα είναι λίγο κρύα τον Ιούνη. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#398979 Κουφονήσια, Δονούσα από τα μακριά, Σέριφος στο κάμπιγκ, Αγκίστρι αν δεν παίζει όρεξη για μετακινήσεις με πλοίο για ώρες.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#399049 Dodger, χτύπα ενα κάμπινγκ στην Σέριφο, πιες ενα cuba libre στην υγειά μας στο μπαράκι του και με το καλό να γυρίσεις :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#399051
rx8_drifter έγραψε:Dodger, χτύπα ενα κάμπινγκ στην Σέριφο, πιες ενα cuba libre στην υγειά μας στο μπαράκι του και με το καλό να γυρίσεις :s_howdy

Αυτό!

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#399114 Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Τσεκάρω Σέριφο-Δονουσα και ΚουφονήΣΑ :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dstou
#399139 Nτοτζ, εναλλακτικά μπορείς να πιείς και Τούμπα Λίμπρε, για κάτι πιο λάιτ και χωνευτικό.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#399158
Νίκος Παππάς έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Dodger, χτύπα ενα κάμπινγκ στην Σέριφο, πιες ενα cuba libre στην υγειά μας στο μπαράκι του και με το καλό να γυρίσεις :s_howdy

Αυτό!

Από το Redmi Note 4


ετσι ξεκινησε και ο Αλεξης
Άβαταρ μέλους
By DAP
#399163 Γα@$&#*τι μου εχασα...... :lol: Περιμενα να μπει κατι πολιτικου περιεχομενου στην τριτη σελιδα.... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#399172
bibendum έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Dodger, χτύπα ενα κάμπινγκ στην Σέριφο, πιες ενα cuba libre στην υγειά μας στο μπαράκι του και με το καλό να γυρίσεις :s_howdy

Αυτό!

Από το Redmi Note 4


ετσι ξεκινησε και ο Αλεξης


Σουτ εσυ, αμέσως να τον τρομάξεις :x Αστον να πιει τα κοκτεηλάκια του πρώτα και μετά... :s_airkiss