Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#715904
JimClark έγραψε:
Γουρούνια πού βρήκες ρε; Όλα τα άλλα τα επιβεβαίωσα και το ΠΟΣΟ ΜΑΜΑΤΗ ειναι αυτή η διαδρομή όσον αφορά το by the coast line driving.


γουρουνια εχω πετυχει δυο φορες,και μου εκανε εντυπωση γιατι ηταν ολη η οικογενεια μαυρη.Δεν ειχα ξαναδει μαυρο γουρουνι.
Η διαδρομη ειναι παρα πολυ ωραια,ειδικα εκει που κατεβαινει σε χαμηλο υψομετρο διπλα στη θαλασσα.Καθε 40 ημερες την κανω.Παντα πρωι 9-10 περναω απο εκει,μαγεια!


JimClark έγραψε:Επίσης, τι petrolheads είμαστε, οδικό δίκτυο που θυμίζει έντονα Χαλκιδική. Αρκετά bumpy, αλλά χωρίς πολλές πολλές λακούβες, στροφές και διαδρομές μέσα στο πεύκο.



εαν ξαναπας απο εκει,προσπαθησε να κανεις την διαδρομη απο Αστρος εως Λεωνιδιο.Ξεκιναει 30 χλμ νοτια απο το Αργος για σχεδον 50 χλμ.Θα σου αρεσει.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#716043 Την είχα κάνει με το παλιό που θεωρώ ότι ως πιο στροφάτο, ταίριαζε καλύτερα. Αλλά μιλάμε για 2010 τότε. Τώρα που ήρθε η μετάθεση, θα δοξάσω και λίγο Πελοπόννησο.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#716309 Για να συμπληρώσω το PLF για την οικογένεια πρέπει να το κάνω 4 φορές για κάθε μέλος; Μόνο ο κυρίως έχει φουλ στοιχεία αν βάλω πρόσθετα μέλη ζητάει κάτι πολύ βασικό ούτε καν τι αποδεικτικό έχουν

Φοβάμαι ότι πρέπει να κάνω 4 φορές και να βάζω κάθε φορά 4 ονόματα για τα relationships …. Φοβερό design η φόρμα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#716311 Το χεις κάνει η έτσι λέμε;
Εγώ δήλωσα ημερομηνία εμβολίου , στα μέλη που δεν έχει ερώτηση καν τι κάνουνε;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#716314
KiloMeater έγραψε:Το χεις κάνει η έτσι λέμε;
Εγώ δήλωσα ημερομηνία εμβολίου , στα μέλη που δεν έχει ερώτηση καν τι κάνουνε;
Δύο φορές. Το λεει και στην αρχική σελίδα όπως την εβαλε ο drdino.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#716316 Το χετε κάνει ξανά ρωτάω , αυτά τα διάβασα και εγώ
Ο πρώτος δηλώνει τα πάντα αναλυτικά , και μετά στα μέλη οικογένειας μόνο όνομα και διαβατήριο
Που θα δηλώσω τι και αν έχουν τα μέλη; Η γυναίκα έχει άλλο εμβόλιο, τα παιδιά τεστ
Αν πάω με τη οδηγία οι άλλοι 3 θα μπούμε χύμα με καμία πληροφορία δηλωμένη πουθενά
Καθόλου απίθανο να φας πόρτα έτσι
Άβαταρ μέλους
By bill33
#716502
KiloMeater έγραψε:Το χετε κάνει ξανά ρωτάω , αυτά τα διάβασα και εγώ
Ο πρώτος δηλώνει τα πάντα αναλυτικά , και μετά στα μέλη οικογένειας μόνο όνομα και διαβατήριο
Που θα δηλώσω τι και αν έχουν τα μέλη; Η γυναίκα έχει άλλο εμβόλιο, τα παιδιά τεστ
Αν πάω με τη οδηγία οι άλλοι 3 θα μπούμε χύμα με καμία πληροφορία δηλωμένη πουθενά
Καθόλου απίθανο να φας πόρτα έτσι
Ότι δικαιολογητικά έχετε θα πρέπει να τα δείξετε,αφού θα είσαστε μαζί ένα πλφ.

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#716503 Στο πλφ δεν βάζεις αναλυτιΚα τι εμβόλιο κλπ . Και μην το αφήσεις τελευταία στιγμή και πάντα είναι ώρα Ελλάδος η προθεσμία.

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#716520 Βάζεις, αλλά όλα αυτά είναι για το φοβερό ΑΙ αλγόριθμο :lol: να κρίνει αν θα χρειαστείς τεστ με την άφιξη.

εεπ, στη χειρότερη περίπτωση απλά να κοιτάξουν το τελευταίο ψηφίο του PLF τι είναι, ώστε στο επόμενο στάδιο του αλγορίθμου :lol: να σε πάνε για τεστ ή όχι. Συνηθέστερα, απλά κοιτάνε να το έχεις.

Σε κάθε περίπτωση το PLF δεν έχει το ρόλο απόδειξης εμβολιασμού/τεστ/οτιδήποτε. Locator είναι, αν βρεθεί δείγμα να σε καλέσουν για εξέταση (+φοβερό αλγόριθμο για τεστ στην είσοδο :lol: )

Τα αποδεικτικά χαρτιά ούτως ή άλλως πρέπει να τα έχεις.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#716524 εκανα ενα κοινό για την οικογενεια , δεν κανω αλλο και οτι γινει..
Θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο σαφεις οι οδηγιες

το ιδιο εκανε και πρωην συναδελφος ελληνας απο Μοναχο .. εφτασε ΕλΒελ και του λενε γιατι εχεις κανει μονο εσυ PLF; και η γυναικα/παιδια;
Περνα να κανετε ενα τεστακι ολοι τωρα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#716527 Οι οδηγίες ειναι σαφέστατες, ένα ανα οικογένεια. Ποτε δε μου ζητήθηκε κατι παραπάνω και ποτέ δεν έκανα τεστακι, οχι πως θα με απασχολούσε δλδ. Παρομοιως και σε γνωστούς που κατέβηκαν Ελλαδα αρκετές φορές.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#716533 Σου ζητάει πλήρες προφίλ αν έκανες εμβόλιο , τι μάρκα, ποτε ακριβώς το έκανες, που το έκανες
Και μετά σου λέει ρίξε μόνο ονοματεπώνυμο στα μέλη οικογένειας , κάτι παραπάνω δε χρειάζεται

Αν η λογική είναι να ξέρουν που μένεις δε χρειάζεται να σε ρωτάει όλα αυτά για τα εμβόλια σου.
Αν θέλει να ξέρει σε τι κατάσταση ειστε αν είστε safe κτλ τότε έπρεπε να καταγράφονται όλοι

Αλλά αφού πέρασες εσυ είναι οκ η φόρμα μια χαρά
Άβαταρ μέλους
By mirage
#716535 Συμφωνώ δεν εχει λογική να στα ρωτάει ολα αυτα μονο για σένα και οχι για ολους τους υπόλοιπους αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με το αν χρειάζεται φόρμα για έναν ή αν ολη η οικογένεια μπαίνει σε μια φόρμα. Ο "ΑΙ" αλγόριθμος θα έπρεπε να έχει στοιχεία για ολους για να δουλέψει σωστά.
Από την αλλη οι οδηγίες ειναι σαφης νομιζω, just follow the process.
Δεν υπάρχει λόγος εκνευρισμού, διακοπές πας.