Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By otso
#540054 ευχαριστω παιδια , ισως παω σε κανενα μερος να δω ,μιας και θα ειμαι σε επαγγελματικο ταξιδι (παω να αγορασω σανο) και δεν ξερω αν εχω χρονο επειδη πρεπει να παω σε αρκετες αποθηκες.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#540057 Aν θες τριφύλλι έχω φίλο στην Λαμία που πουλάει..

.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#540067
otso έγραψε:ευχαριστω παιδια , ισως παω σε κανενα μερος να δω ,μιας και θα ειμαι σε επαγγελματικο ταξιδι (παω να αγορασω σανο) και δεν ξερω αν εχω χρονο επειδη πρεπει να παω σε αρκετες αποθηκες.

Ετοιμάζεσαι για εκλογές;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#540068
gianik έγραψε:Aν θες τριφύλλι έχω φίλο στην Λαμία που πουλάει..

.

Ο Αλαφούζος κρύβεται στην Λαμία;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#557294 Με βάση το Μουζάκι, τι μέρη/διαδρομές/εστιατόρια προτείνουμε σ' αυτήν την ακτίνα;
Τα σίγουρα μέχρι στιγμής είναι:
- Μύλος των Ξωτικών
- Χιονοδρομικό στο Περτούλι
- Μετέωρα
- Λίμνη Πλαστήρα

(παιδιά 5 έως 8 ετών στο πλάνο, μετά την πρωτοχρονιά αναχώρηση)
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#557296 Κοτρώνι - Εύοινος ασυζητητί στα υπόψιν. Από τις "λιγότερο" κοσμικές επιλογές αλλά με σταθερό και ποιοτικό value for money
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#557301 Ευχαριστώ. Τον Εύοινο ψάχνω :hmmm: Εστιατόριο στο Κοτρώνι είναι;
edit: Το βρήκα μάλλον.
Τελευταία επεξεργασία από Scotch και 23 Δεκ 2018, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#557302 Ναι

https://el-gr.facebook.com/%CE%A4%CE%B1 ... 562892782/

Δε σου γεμίζει το μάτι, αλλά μια φορά να πας, σου μένει! :metalo:
Τελευταία επεξεργασία από JimClark και 23 Δεκ 2018, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#557337 Και το Κεραμαριό παίζει δυνατά, αλλά δεν ξέρω με τα ζαρκάδια τι παίζει χειμωνιάτικο.

Εγώ πέρσι με την οικογένεια έκανα και μια βόλτα προς Αργιθέα, αλλά να ξέρεις ότι πιθανότατα θα αγριευτείς από την ερημιά και (ενδεχομένως) το χιόνι.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#557352 Α ωραία, το είχε εντοπίσει και η σύζυγος και χαίρομαι που ακούω ότι αξίζει. Σημειώθηκαν όλες οι προτάσεις, ευχαριστώ :-)

< >