Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By mirage
#439338 Ναι. Οχι travelodge.

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#439348 Χειρότερο από Tune hotels? Ήταν μικροσκοπικό και στο μπάνιο ίσα που χωραγες. Αυτό στις φωτό δείχνει πιο άνετο
Άβαταρ μέλους
By mirage
#439368 ΟΚ. Travelodge.

< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#439372 πληροφοριακα μονο να σου πω οτι ανημερα Χριστουγεννων ειναι ΟΛΑ κλειστα...
Άβαταρ μέλους
By skous
#439394 Yes.
Όταν μιλάμε όλα, μιλάμε για όλα! Δεν θυμάμαι εάν παίζουν ταξί, αλλά λεωφορεία, μέτρο κλπ κλπ δεν.....
Οπότε εάν ταξιδεύεις εκείνη την μέρα, ποδαρόδρομος :)


< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#439405 Και 1η Γεναρη νομιζω ολα κλειστα (εκτος απο κανενα καφε και κανενα φαστ φουντ). Για μενα οι καλυτερες μερες να ταξιδεψεις Λονδινο και Ν Υορκη ειναι να πεταξεις στα Χριστουγεννα (25 Δεκ) και να γυρισεις στις 1 Γεναρη. Και θα ταξιδεψεις οταν η πολη ειναι νεκρη και δεν εχεις τιποτα να κανεις και θα ειναι και φθηνοτερα τα εισητηρια.. :lol:
Άβαταρ μέλους
By skous
#439426 Και θα πληρώσεις 200λίρες στο ταξι απο/προς αεροδρόμιο :)


< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#439458 Καμμια σχεση, εχει μερικα λεωφορεια και πολλα ταξι να διαλεξεις. Βεβαια καλυτερα να πας ΝΥ που δεν κλεινουν το μετρο....
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#439479
bibendum έγραψε:πληροφοριακα μονο να σου πω οτι ανημερα Χριστουγεννων ειναι ΟΛΑ κλειστα...
Ευχαριστώ, χρήσιμη πληροφορία!

Mirage πες βρε κάποια εναλλακτική μη ντρέπεσαι Μέχρι 250 λίρες 4 νύχτες. Υπάρχει και η εναλλακτική να μείνουμε σε φίλους αλλά δεν θέλω να υποχρεωθω. Ας κλείσω μάτι με δωρεάν ακύρωση και βλέπουμε

Busse εσείς δεν είχατε μείνει σε Travelodge?
Άβαταρ μέλους
By mirage
#439482 Εχω πει.... Διαβασε με. Ο Giusepe με διαβασε παντως.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#439488 ^^
Hub by Premier Inn είχα μείνει. Αν εξαιρέσεις το μικρό δωμάτιο, πολύ μικρό όντως, αλλά όλα καινούρια, 5κάθαρα και καλούτσικο πρωινό και πολύ καλή τιμή.
Σε αυτό της Dacre street είχα μείνει. 5 λεπτά με τα πόδια από Big Ben φαντάσου.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#439503 Παρεμπιπτόντως ποια η διαφορά hub και "κανονικού";
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#439840 Κάθισα και ξεσκόνισα όλο το τοπικό :iconcool:

Ενδιαφέρον το st. James Park, σε κεντρικότατο σημείο, όπως και το κοντινό του London Westminster Abbey
Ενδιαφέρον φαίνεται και το London Bank-Tower :hmmm:
edit: Δεν διαβάζω και τα καλύτερα σχόλια, ειδικά για την άνεση, το μπάνιο και την καθαριότητα :s_dunno

Σκέφτομαι και την μετακίνηση από-προς Stansted γιατί θα έχω και βαλίτσα

Uber παίζει ακόμα ή τα έδιωξαν όπως έλεγαν;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#440148 Έκλεισα τελικά στο Premier Inn London Bank-Tower :)
Έχει δωρεάν ακύρωση οπότε αν μείνουμε στα παιδιά no harm done :iconcool: Αν όχι, φαίνεται καλή τοποθεσία. Ελπίζω μόνο να έχει ευρύχωρο μπάνιο :)

Παρήγγειλα και μία giff gaff να έχω :)
Άβαταρ μέλους
By mirage
#440149 Σωραιος.

< >