Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#440167 Εύγε.
Κλείσε στο Duck & Waffle κάνα τραπέζι να πιεις καμιά κοκτεϊλάρα ή να φας.

Ζηλεύω ε :inlove:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#440449 Πάντως δε θα έλεγα ότι το Λονδίνο είναι και το πιο κατάλληλο μέρος να πάς για Χριστούγεννα.... Δε θα έλεγα δηλαδή ότι έχει ιδιαίτερη χριστουγεννιάτικη γοητεία.
Να επαναλάβω το ΟΛΑ κλειστά στις 25. Μόνο ιδιωτικά αυτοκίνητα και ανοιχτά πάρκα, τίποτα άλλο. Θεωρείς εαυτόν τυχερό αν βρεις οτιδήποτε άλλο ανοιχτό. Οπότε θα πρέπει να έχεις ξεκαθαρίσει τι θα φας και πού (και πως θα πας εκεί).
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#444079 Το uber συνεχίζει και παίζει κανονικά; Είχαν πει ότι δεν θα ανανεώσουν συμβάσεις, κοινώς τους διώχνουν
Άβαταρ μέλους
By drdino
#444081 Χθες κανονικά πήρα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#444139 Μπήκα στο τριπάκι να ψάξω για κάτι φθηνότερο αλλά τελικά σκάλωσα σε κάτι πιο ακριβό. :lol:
http://www.premierinn.com/gb/en/hotels/ ... arden.html
Και πιο μικρό επίσης. Αλλά είναι μέσα στο κέντρο, πας παντού με τα πόδια :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#444142 Σ'αυτό ήθελα να κλείσω και εγώ αλλά δεν είχα βρει. Το καλύτερο σημείο όλων.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#444168 324 λιριά το έχει (flex) για 4 νύχτες αλλά είναι πολλά γμτ για hub :hmmm: Μ'εκνευρίζουν τα μικρά δωμάτια θέλω κι εγώ τον χώρο μου να μετακινηθώ, έχω έναν άλφα όγκο.Από την άλλη θα μου πεις στο δωμάτιο θα είσαι ή όλο έξω; :)
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#444177
Dimitris_P έγραψε:324 λιριά το έχει (flex) για 4 νύχτες αλλά είναι πολλά γμτ για hub :hmmm: Μ'εκνευρίζουν τα μικρά δωμάτια θέλω κι εγώ τον χώρο μου να μετακινηθώ, έχω έναν άλφα όγκο.Από την άλλη θα μου πεις στο δωμάτιο θα είσαι ή όλο έξω; :)


Έχε υπόψιν σου ότι είναι όντως μικρό το δωμάτιο.
Κουκέτα φάση.
Η τοποθεσία γαμεί, αλλά από τη μια το κόστος του δωματίου και το μέγεθός του είναι μείζον ζήτημα. Τα ζυγίζεις όπως και να'χει και αποφασίζεις.
Όταν έχεις όριο στο κεφάλαιο, για μας τα φτωχαδάκια δηλαδή, βάζεις προτεραιότητες. Οι 4season-άδες είναι άλλη περίπτωση.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#444178 Λιγο που κοιταξα παντως αυτες τις τιμες δεν τις βρισκω. Πανω απο 100 μου δινει.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#444307 Γιάννη το μπάνιο ήταν άνετο; Μπορούσες να κάνεις ντους ή δεν μπορούσες να στριφογυρίσεις; Το χοντρό ; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#444309
Dimitris_P έγραψε:Γιάννη το μπάνιο ήταν άνετο; Μπορούσες να κάνεις ντους ή δεν μπορούσες να στριφογυρίσεις; Το χοντρό ; :innocent:


Το μπάνιο σούπερ. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#444316
Dimitris_P έγραψε:Μπήκα στο τριπάκι να ψάξω για κάτι φθηνότερο αλλά τελικά σκάλωσα σε κάτι πιο ακριβό. :lol:
http://www.premierinn.com/gb/en/hotels/ ... arden.html
Και πιο μικρό επίσης. Αλλά είναι μέσα στο κέντρο, πας παντού με τα πόδια :s_dunno


"Κάτι πιο ακριβό" τα Premier Inn; :hmmm: Καλό θα ήταν να μη μαθευτεί αυτό στο head office, γιατί από Doubletree και Novotel μας έχουν ρίξει πλέον στη πλέμπα των Premier Inn. :ninja: Το downsizing μου μέσα. :protest:

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί επιμένετε να κλείνετε ξενοδοχεία στο κέντρο-κατάκεντρο, πληρώνοντας από τη μύτη για κάτι pods κλπ...

Αυτό το ξέρετε υποθέτω:
https://tfl.gov.uk/campaign/tube-improv ... night-tube
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#444333 Ώπα μάστορα :shifty:

Έχω ήδη κλείσει σε premier inn στο Bank. Κοιτώντας για εναλλακτική έπεσα σ'αυτό το hub της ίδιας αλυσίδας. Στο άλλο πιο φθηνά αλλά σε τρώνε οι συγκοινωνίες. Για 4 γεμάτες μέρες πάμε, μην τρώμε σαραντάλεπτα στις μετακινήσεις :hmmm: Γι'αυτό βολεύει το κέντρο-καράκεντρο :s_dunno