Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#246838 Πλησιάζει και ο Απρίλης στο τέλος του , έχει κανείς σας κανονίσει όσον αφορά τις καλοκαιρινές διακοπές ή είναι πολύ νωρίς ακόμα??
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#246854 Εγώ ένα προγραμματισμό τον έχω σκεφτεί αλλά κλεισίματα σε ξενοδοχείο μόνο για Saint Spirit έχω κάνει. Ιδανικά κι ανάλογα τη διαθεσιμότητα της παρέας, θα παίξουμε:

17-20 Ιουνίου - Μυκονο
7-8 μέρες τον Ιούλιο Χανιά στο εξοχικό
3-4 μέρες (δεν είναι για παραπάνω) τον Αυγουστο στη Σάμο στα κουμπαράκια μου
15Αυγουστο Πόρτο Χέλι καθώς και διάφορα εμβόλιμα ΣΚ με κολλημένες Παρασκευοδευτέρες γιατί θα έχει 2πλα Yacht Week φέτος :inlove:

Γενικώς όπως πάντα θα προτιμηθούν προορισμοί χωρίς έξοδα διαμονής.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#246855 Κατεβαίνω την Παρασκευή για 2 βδομάδες, Αθήνα-Αίγινα :yahoo:

Με την επιστροφή ξαναφεύγω για Βερολίνο και Φ4 και περιμένω σαν τρελός μια νίκη της κούτσα γιατι δε θα αντέξω να δω το βάζελο να παίζει και εμείς απέξω :rant:

Άλλες 2 βδομάδες αρχές Σεπτέμβρη, Αίγινα-Ρόδο

Και πρέπει να κανονίσω ακόμα μια βδομάδα τέλη Ιουνίου-αρχές Ιουλίου για κάνα νησί, πχ ξαναπήγαινα άνετα Φολέγανδρο (αλλά δεν αποφασίζω εγώ :adminpower: )

Α, και κάνα roadtrip εδώ γύρω φυσικά. Αυτά για φέτο
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#246856 Ειναι νωρις οντως αλλα καλα να μαστε κατι θα κανουμε.
Σιγουρα θα παμε λιγο στα Αθικια για μικρη χαλαρωση.

Απλα φετος δεν ξερω τι θα κανω με τον μικρο και που θα τον αφησω..
Άβαταρ μέλους
By g8777
#246863 Με τον Τοτο κσι τον Τοτουτσο.
Μπας και φαει κανα ρυζοτο.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#246868 Αν παμε φετος, θα παμε Καλαματα, οπως και τα τελευταια 10 χρονια.
Ελπιζω μονο φετος να μπορω να κανω καμια βολτα στα περιξ γιατι περυσι την εβγαλα με 2 ρεζερβουαρ, μαζι με το πηγαινε-ελα.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#246870
Deleted User 1 έγραψε:7-8 μέρες τον Ιούλιο Χανιά στο εξοχικό

Που έχεις εξοχικό στα μέρη μας Στεφάν?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#246874 Σε ένα χωριο στην μέση του πουθενά ονόματι Ντερές ή αλλιώς Μαρκουλιανά, καθώς εκεί μένουν μόνο Μαρκουλάκηδες.

Δυστυχώς δε βολεύει καθόλου εκεί που είναι, τουλάχιστον για νέους ανθρώπους που θέλουν να βγαίνουν τα βράδια, γιατί οι αποστάσεις είναι μεγάλες και αρκετά επικίνδυνες.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#246875
Geo f1 έγραψε:Απλα φετος δεν ξερω τι θα κανω με τον μικρο και που θα τον αφησω..


Toν Σπάικ; Τον φιλοξενώ ΜΟΝΟ αν είναι παρέα και η ξαδέρφη :oops: :shifty: :s_biggrin

:lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#246878
Deleted User 1 έγραψε:Εγώ ένα προγραμματισμό τον έχω σκεφτεί αλλά κλεισίματα σε ξενοδοχείο μόνο για Saint Spirit έχω κάνει. Ιδανικά κι ανάλογα τη διαθεσιμότητα της παρέας, θα παίξουμε:

17-20 Ιουνίου - Μυκονο
7-8 μέρες τον Ιούλιο Χανιά στο εξοχικό
3-4 μέρες (δεν είναι για παραπάνω) τον Αυγουστο στη Σάμο στα κουμπαράκια μου
15Αυγουστο Πόρτο Χέλι καθώς και διάφορα εμβόλιμα ΣΚ με κολλημένες Παρασκευοδευτέρες γιατί θα έχει 2πλα Yacht Week φέτος :inlove:

Γενικώς όπως πάντα θα προτιμηθούν προορισμοί χωρίς έξοδα διαμονής.




Ρε συ πηγαινε κ πουθενα , κλεισμενος μεσα θα εισαι ολο το καλοκαιρι; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#246879 χαχαχα κολλησες ρε συ!!!

Δυστυχως ο Σπαικ δεν καθεται με ξενους. Κλαψουριζει... :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#246882 Με μένα, 6 ανίψια, 3 σκυλιά, συν βόλτα στο εξοχικό (θάλασσα) και άλλα 3 σκυλιά, θα κλαίει; :lol: Θα στονΕ κάνω μάχιμο :s_cool (μόνο με τη ξαδέρφη)


:lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#246884 Πωωωω τον φανταζομαι....
Απο εκει που ειναι λουτρινος , του σαλονιου κ.λ.π , να κανει παρεα με τπτ δαμαλια 4ποδους .... :lol: :lol: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#246885
gianik έγραψε:Ρε συ πηγαινε κ πουθενα , κλεισμενος μεσα θα εισαι ολο το καλοκαιρι; :lol: :lol:

Εγώ είμαι των εντός συνόρων. Δεν πολυπάω εξωτερικά τα τελευταία χρόνια οπότε μόνο το καλοκαίρι μένει για εξορμήσεις. Σκέψου όλο το χειμώνα έχω πάει μόνο Πόρτο Χέλι που δεν πιάνεται και ένα 3ημερο Θεσσαλονίκη.

Επίσης δεν μπορώ να πάρω πολλές μέρες σερί άδεια. Μετά έχει τον ασυμμάζευτο η δουλειά και επίσης είναι καλό να μένεις και λίγο πίσω σε μήνες που λείπει κόσμος γιατι παίζει ένα σχετικό ξύσιμο. :iconcool: