Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#745247 Έχει γίνει διάσημη η Νιαο, θυμηθείτε πάντως πως είναι κάτι λίγο καλύτερο από καφενείο σε χώρο και η ποικιλία μικρή, εύλογα.
Τέτοιες μέρες βέβαια, τα παραπάνω είναι και πλεονέκτημα, γιατί οπουδήποτε αλλού η ταλαιπωρία είναι εγγυημένη.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#745248 Γιαννενα, Ζαγορι, Μετσοβο και γενικα Ηπειρος πραγματικα πολυ αγαπημενα μερη, εχω παει 3 φορες, τα εχω στην καρδια μου.

Προς θεου δεν εχω καμια επιχειρηματικη δραστηριοτητα στην περιοχη και γενικα πουθενα, για να θεωρηθει οτι εχω συμφερον για την παρακατω επισημανση.

Αλλα ρε παιδια ριξτε μια ματια σε google - tripadvisor, στο Κανελα & Γαρυφαλλο στη Βιτσα και εστιαστε στις απαντησεις του ιδιοκτητη.
Πραγματικα δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο, μου φαινονται ασυλληπτες.
Τυχαια εψαχνα για την περιοχη, επεσα πανω στο μαγαζι και αρχισα να διαβαζω...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#745249 Δεν ξέρω τι έχουν οι απαντήσεις του αλλά το μαγαζί αυτό αν θυμάμαι καλά είναι ξακουστό για τις μανιταροεπιλογες του.

Ζαγοροχώρια είχαμε πάει μια άκυρη περίοδο, μεσοβδόμαδα αρχές Δεκεμβρίου και τα είχαμε βρει όλα κλειστά. Σχεδόν είχαμε μείνει νηστικοί.




< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#745250 Το λες με θετική έννοια ή αρνητική; Δεν έχω φάει στο μαγαζί, γενικώς η τοποθεσία του δεν με εμπνέει, αλλά με τέτοιες απαντήσεις δεν θα πήγαινα και τρέχοντας...
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#745252
Anonymous Founder έγραψε:...αλλά με τέτοιες απαντήσεις δεν θα πήγαινα και τρέχοντας...


Με αυτην την εννοια το λεω.
Αν δεις σε παλαιοτερες απαντησεις ηταν ακομα πιο εντονος, τωρα εχει ηρεμησει λιγο, λιγο ομως.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#745280 Βλέπω ότι δεν είμαι ο μόνος, που θεωρεί ότι κάτι δεν είναι φυσιολογικό σε αυτές τις απαντήσεις. :s_howdy

Αν έχω καταλάβει καλά, πρέπει να είναι ένας από τους "άριστους" της χώρας μας, με "απόλυτη ειλικρίνεια" και "η αλήθεια να λέγεται".

Δεν είμαι Βαξεβανικός Συριζαίος, σε καμία περίπτωση, απλά αυτού του είδους την ακραία αριστεία δεν την αντέχω.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#745293 Επίσης να ρίξω και το ζάρι μου για Ζαγόρι. Στους Κήπους είχα επισκεφτεί το Μιχάλη. Είχε πολύ δυνατό μενού και μάλιστα σε "έντονη" από κόσμο ημέρα έβλεπα οτι εξυπηρετούσε άριστα.

Σε αυτό που λέει ο Hi-fi σε γιορτάδες μέρες καλύτερα να πας σε μαγαζί που έχει "συγκεκριμένο" πες το και "περιορισμένο" μενού, αλλά να ξέρεις οτι θα φας καλά και θα εξυπηρετηθείς άμεσα, παρά να ποντάρεις και να μείνεις πεινασμένος...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#745295 Εγώ λέω να πάω Αρτα και Τζουμέρκα .Υποθέτω δε θα έχει πάρα πολύ κόσμο.Γιατι από ότι ακούω στα γνωστά μέρη γίνεται χαμουλης....

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#745297
Yugo_para_siempre έγραψε:Βλέπω ότι δεν είμαι ο μόνος, που θεωρεί ότι κάτι δεν είναι φυσιολογικό σε αυτές τις απαντήσεις. :s_howdy

Αν έχω καταλάβει καλά, πρέπει να είναι ένας από τους "άριστους" της χώρας μας, με "απόλυτη ειλικρίνεια" και "η αλήθεια να λέγεται".

Δεν είμαι Βαξεβανικός Συριζαίος, σε καμία περίπτωση, απλά αυτού του είδους την ακραία αριστεία δεν την αντέχω.
Μπορεί να είναι όπως τα λες, μπορεί να απαντάει με ιδιαίτερο τρόπο σε αγενείς πελατες. Μοιάζει περιεργο αλλά μία δοκιμή θα μας πεισει.

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι έχει διθυραμβικα σχόλια και άσχημα. Παρόλα αυτά έχει 4 αστέρια. Όχι άσχημα για 1000 σχόλια συνολικά.

Δεν έχω παει αλλά το αποθήκευσα για το μέλλον.


Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#745300
kostis20 έγραψε:Εγώ λέω να πάω Αρτα και Τζουμέρκα .Υποθέτω δε θα έχει πάρα πολύ κόσμο.Γιατι από ότι ακούω στα γνωστά μέρη γίνεται χαμουλης....

< >
Εσύ θα πας στα Πράμαντα στον Μπουτζα.

< >