Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Chris
#242270 Πετυχε πρωτο σαββατοκυριακο με τελειο καιρο μετα απο 6 μηνες, λογικο να ηταν εκατομμυρια κοσμου εξω και να λερωσαν. Το θεμα ειναι οτι την επομενη το πρωι εχουν γυαλιστει τα παντα. Στην αθηνα θα εμεναν εκει μεχρι να φυτρωσουν αμστελιες. Και τελοσπαντων, τι αλλο να κανεις με 100 χιλιαδες βρωμοαγγλους να παρταρουν, απο το να κατουρανε τα αγαλματα, καλυτερα ετσι. Ακουσα οτι εβαλαν και γυναικειες υπαιθριες προσφατα, γιατι οι αγγλιδες ενιωθαν ριγμενες

Με τα ποδηλατα ετσι ειναι, η προτεραιοτητα ειναι καγκουρες με σκουτερακια, ποδηλατα, πολυ μετα οι πεζοι και μετα αυτοκινητα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#242298 Όπου πάω έχω την φήμη ότι φέρνω καλό καιρό μαζί μου... :lol:
να σου θυμήσω chris το Μόναχο , Δεκέμβρη μήνα , γυρνάγαμε με τα κοντομάνικα.. :iconcool:


υ.γ
Πότε θα με φιλοξενήσεις??
Άβαταρ μέλους
By gianik
#249145 Τώρα που το θυμηθηκα , γιατι ολα τα σπίτια στο Άμστερνταμ έχουν κάτι σαν γάντζο στην κορυφή κ λιγο πιο κατω της σκεπής;

.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#249150 Μηπως για να ανεβάζουν διάφορα πράγματα έπιπλα ,πιάνα..Ειδικά στα παλιά τα χρόνια...
.Οι σκάλες πρέπει να είναι γενικά στενές...

< >
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#249341 έχουν και μια κλίση για να μη χτυπάει η αγελάδα στα πατζούρια όταν την ανέβαζαν πάνω :s_wink

βέβαια στη Νάξο κάνουμε κάθε χρόνο αυτό και χωρίς δοκό, γατάκια -->
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#249423 Εχω ακουσει πως την κλιση την εχουν επειδη οταν χτιζονταν ο φορος πηγαινε με το πλατος, οποτε κερδιζαν 2-3 τετραγωνικα στους παραπανω οροφους
Άβαταρ μέλους
By Chris
#249440 Ε αυτος ειναι ο λογος που τα περισσοτερα ειναι σαν να τα σχεδιασε ο κολλητος του πανοραμιξ ο αιγυπτιος
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#249447 Ψάχνω μπρελόκ Νουμερομπις, όποιος βρει πληρώνω όσο όσο.

Σήμερα στο Άμστερνταμ πρέπει να έχει ρίξει χαλάζι και να έχει βγάλει ήλιο 7 φορές καπάκι αν μέτρησα καλά.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#249503 Αυτο με τον καιρο , τις συνεχεις ενναλαγες , τις βροχες κ.λ.π πως το παλευετε ρε παιδια; :sorry:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#249554 Φορώντας τα κατάλληλα ρούχα!

< Note 2 >