Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#647942 Δεν αντιλέγω ότι γίνεται και μάλιστα και με νόμο και υπογραφή (παρεμπιπτόντως δεν το ξέρω αυτό για τη συγκεκριμένη περίπτωση). Επειδή όμως αν είναι να σου κάτσει, θα σου κάτσει, προτιμώ να πηγαίνω με υπερατού.
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#647965 Παιδιά γίνεται καταχώρηση στοιχείων ταυτότητας, τι ανεπίσημα λέτε. Ξέρουν πότε μπήκες, πότε βγήκες. Θα ήθελα να έχω και τα 2 τα έγγραφα απλά μη χαθεί πουθενά κανένα και τρέχω να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.

< 9T Pro >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#648006 Εγω κερνάω καφέ τους Μακεδόνες γείτονες με 5ευρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#648010
mirage έγραψε:Για ποιόν λόγο ακριβως;

Γιατι μου το ζητάνε ευγενικά :lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#648019 Πότε πέρασες τελευταία φορά; Τελευταίο φορέα που μου ζήτησαν κάτι στα Βαλκάνια ήταν το 2008 σύνορα Μαυροβουνίου - Σερβίας. Και 1-2 φορές με καθυστέρησαν αδικαιολόγητα κάτι Ρουμάνοι αλλά έκανα τον χαζό.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#648131
Corto Maltese έγραψε:Πότε πέρασες τελευταία φορά; Τελευταίο φορέα που μου ζήτησαν κάτι στα Βαλκάνια ήταν το 2008 σύνορα Μαυροβουνίου - Σερβίας. Και 1-2 φορές με καθυστέρησαν αδικαιολόγητα κάτι Ρουμάνοι αλλά έκανα τον χαζό.

Πέρσυ τον Απρίλη, το έχω γραμμένο στο τοπικό του Γερμανια Ελλάδα. Είμαι ιδιαίτερα γλαφυρός στα γραπτά μου :lol:
Εντιτ: Ευτυχως στις πρωτες 20 χωρες που θα επιτραπουν τουριστες στην Ελλαδα ειναι ολες οι Βαλκανικές. :metalo: :metalo: :metalo: :superman:
Κομπλέ κάθοδος απο Ουγγαρία, Σερβία, Βόρεια Μακεδονία
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#649982 Είδα ανακοίνωση της ΑΝΕΚ πριν λίγο που λέει ότι η απαγόρευση μετακίνησης με τα βαπόρια στην γραμμή Ιταλία - Ελλάδα επεκτείνετε μέχρι τις 30 Ιουνίου. Στην ΜΙΝΟΑΝ Grimaldi δεν είδα κάτι αλλά δε νομίζω να ισχύει κάτι διαφορετικό.
Εικόνα
Edit: Και ΜΙΝΟΑΝ τα ίδια. Βαλκάνια και άγιος ο Θεός
Άβαταρ μέλους
By mirage
#649984 Λογικό αφου δεν έχουμε ανοίξει για Ιταλία μεχρι τις 30 Ιουνίου. Μετά βλέπουμε.

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#649985
mirage έγραψε:Λογικό αφου δεν έχουμε ανοίξει για Ιταλία μεχρι τις 30 Ιουνίου. Μετά βλέπουμε.

< >

Που να το γνώριζα αγαπητέ? Το ανέβασα πάντως για οποιονδήποτε συνφορουμίτη ή επισκεπτη του φορουμ ενδιαφέρεται ώστε να υπάρχει :) .
Η αλληλεγγύη και η ενημέρωση πάνω από όλα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#649987 Αφού ανακοινώθηκε σε ποιες χώρες ανοίγει η χώρα βρε Θωμά στις 15 Ιουνίου. Δεν αφορά μόνο τα αεροδρόμια το άνοιγμα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#649989
mirage έγραψε:Αφού ανακοινώθηκε σε ποιες χώρες ανοίγει η χώρα βρε Θωμά στις 15 Ιουνίου. Δεν αφορά μόνο τα αεροδρόμια το άνοιγμα.

< >

Ωχ πετάω αετό, τέσπα αναγνωρίζω την γκάφα μου. :tomato:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#649990 Όχι ρε καλα έκανες και το έβαλες. Η ενημέρωση πανω απο όλα!

< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#651514 Παρακολουθώ ενα Κρούπς για οδικά ταξίδια στην Ευρώπη στο ΦΒ ΣΥΝΝΕΛΛΗΝΩΝ (τί κυκλοφορεί ρε πστ μου) γιατί εχει live πληροφόρηση:

Εικόνα

Δεν ανοίγει η εικόνα

https://pasteboard.co/JcDWDiU.png

Βλέπω πολύ ταλαιπωρία προς το παρόν....
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#651552 Εξαιρετιή ομάδα είναι το Ταξιδεύουμε απο την Ευρωπη προς την Ελλάδα, πολλά μέλη ανεβάζουν live ενημέρωση την ώρα που ταξιδεύουν.