Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Morx
#141269 dimik το ειπα οσο πιο απλα γινοταν πανω στην κουβεντα με τον Μπιχλα.
Ωραιες και οι πιο τεχνικες δικες σου πληροφοριες.
Θα μπορουσα να επεκταθω περισσοτερο αλλα θα το κανω πανω στην κουβεντα, γιατι ειμαι και στη δουλεια! :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#141301 Εντάξει ρε παιδιά, το έχω δει και εγώ το twist of the wrist :lol: και έχω διαπιστώσει και κάποια πράγματα
στην πράξη από μόνος μου. Θα γούσταρα πολύ αν ήμουν Αθήνα και μου περίσσευε κανένα φράγκο να
παρακολουθήσω css και να πάρω αέρα πάνω στη μοτό για να ξέρω ότι αν κάποια στιγμή θελήσω να το
''κυνηγήσω'' θα έχω τουλάχιστον κάποιες γνώσεις. Αφ ενός όμως στα 28 θεωρώ ότι είναι λίγο αργά και
αφετέρου στην περιοχή που βρίσκομαι δεν έχει και καμιά διαδρομή της προκοπής. Χαλαρές βολτούλες
να κάνουμε για να παίρνουμε τον αέρα μας και να ξεχνιόμαστε μωρέ, δεν είναι τα καμικαζιλίκια για μένα,
ούτε σούζα δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω :lol: και με το πίσω φρένο που έχω, ούτε πρόκειται.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#141339 Τώρα χαζεύω στο google maps, όντως έχει ψωμί, από τον δρόμο πάνω από τη Μαρώνεια δεν έχω
περάσει ποτέ, ευκαιρία να περάσω και από χωριά που δεν έχω δει ποτέ. Περιμένω και καινούριο
κράνος αύριο, ευκαιρία να κάψουμε καναδυό ντεπόζιτα :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#231778 Οταν η οικογενεια σου σε αγαπαει και δε θελει να σε δει σε κανενα χαντακι! :lol:


Εντυπωσεις, οταν στρωσει ο ΚΩΛΟΚΑΙΡΟΣ και τα τοποθετησω...! :x

Michelin City Grip ... παραλιγο 20.000χλμ :lipsealed: