Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#101490
Anonymous Founder έγραψε:Ωραίο και με γεια πάλι!
Από αποθηκευτικούς χώρους πως πάει; χωράει δύο full face κράνη ή χρειάζεται έξτρα μπαγκαζιέρα;
2 φουλ κομματάκι δύσκολα θα πρέπει να μην έχει τίποτα άλλο μέσα ούτε μπρελόκ . ένα φουλ και ένα τζετ Ναι

< with smoke signals cause New tapatalk sucks
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#101491
Anonymous Founder έγραψε:Ο οδηγός σίγουρα, ο συνεπιβάτης όμως είναι σχετικά ψηλά και μάλλον θα τρώει αρκετό αέρα. :hmmm:
σε αυτό μάλλον έχεις δικιο, εγώ. 1.80 καλυπτομαι οριακά τώρα ένας που είναι 1.90 πχ Δεν ξέρω

< with smoke signals cause New tapatalk sucks
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#101535
bujinkan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Ωραίο και με γεια πάλι!
Από αποθηκευτικούς χώρους πως πάει; χωράει δύο full face κράνη ή χρειάζεται έξτρα μπαγκαζιέρα;
2 φουλ κομματάκι δύσκολα θα πρέπει να μην έχει τίποτα άλλο μέσα ούτε μπρελόκ . ένα φουλ και ένα τζετ Ναι

< with smoke signals cause New tapatalk sucks

Η μπαγκαζιέρα μου χωράει 2 full face (με λίγο ζόρι μεν, αλλά μπαίνουν) και το βρίσκω απαραίτητο.
Το open face δεν το θεωρώ κράνος. Άντε μέχρι flip up για να παίρνεις αέρα στο φανάρι και μετά πάλι κλείσιμο.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#101556 Σημαντικότατο ρόλο έπαιξε στην επιλογή του Χ-ΜΑΧ μου το γεγονός ότι χωράει 2 φουλ φέισ μέσα.

Τού έχω φορέσει και μια μπαγαζιερίτσα και πραγματικά μπορώ και κάνω ψώνια στο σούπερ μαρκετ χωρίς πρόβλημα :lol:

Βουζικάν καλά χιλιόμετρα :s_bye
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#101884
Anonymous Founder έγραψε:xenon φανάρι; :hmmm:
τσου....daylight led,οπως led είναι και όλα τα υπόλοιπα πλην των φώτων πορείας και μεγάλη σκάλα

< with smoke signals cause New tapatalk sucks