Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#477775
dimviii έγραψε:δεν μπορεις να το βγαλεις εξω,να το δουλεψεις σωστα?


Άει ρε... :shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#477781
dimviii έγραψε:δεν μπορεις να το βγαλεις εξω,να το δουλεψεις σωστα?

Εικόνα

Οι γρίλιες βγαίνουν είναι αυτό το τριγωνικό κομμάτι. Το υπόλοιπο είναι μονοκομματο με τα πλαϊνά.
Τα φανάρια πατάνε μέσα στο μονοκομματο και βιδωνονται ανάποδα με βίδες.

Είπαμε Ιταλική χωροταξία!

Λέγαμε για τους Γάλλους, αλλά αυτοί είναι χειρότεροι.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#477805 :s_hang
Άβαταρ μέλους
By Morx
#485211 Μετα το Chalkidiki και βροχη ... που "ΕΠΡΕΠΕ" να παμε ο κοσμος να χαλασει ...
viewtopic.php?p=417355#p417355


Εχουμε Round II :lipsealed:

Θεσσαλονικη - Λαρισα ... αυριο 19:00 και απ'οτι φαινεται θα βροχαει! Και θα 'χει και χαμηλουτσικες θερμοκρασιες.
Αδιαβροχα πανω κατω, αδιαβροχα γαντια, αδιαβροχα μποτακια, αδιαβροχες λαιμουριερες, ολα αδιαβροχα και το "ταξιδι" θα γινει No matter what. :metalo:

Το μονο που ενοχλει, ειναι τα κωλοδιοδια, που πρεπει να σταματας να πληρωνεις ... και ειναι τερμα εκνευριστικο υπο βροχη και εξοπλισμενος. 3mm/h δεν ειναι βροχη βασικα... αλλα σε ολη τη διαδρομη θα ριχνει.

Χρονια ειχα να κανω χειμωνιατικο με βροχη!
Νερα στη ζελατινα, εισοδος σε τουνελ, φως, καθαριζει απο τον αερα με αυτο το ωραιο "warp speed effect" και ξανα ΠΛΑΤΣΣΣΣ στο εβγα...

H αγελαδα, αισιως εφτασε τα 46000km.
Προσφατη βλαβη: καμμενη ενδεικτικη λυχνια φωτων πορειας. Δε θα μπω καν στον κοπο, τα θεσεως ειναι παντα αναμενα και τα πορειας γνωριζω ποτε τα αναψα! :lol:

Λαδια check παραφλου check πιεσεις check...
Άβαταρ μέλους
By Govus
#492245 Εικόνα

Κλείσαμε τα 15 (έτη...) τέλη Ιανουαρίου και αυτή η φωτό θα έμπαινε νωρίτερα, αν δεν χαλούσε ο ατέρμονας του κοντέρ, που έφαγα ΟΛΗ την Ελλάδα για να βρω (μιλάμε για ανταλλακτικό των 15 €...) :sorry: . Έχασα και καμμιά 200αριά χλμ. , οπότε τα πραγματικά είναι κοντά στα 78k.
Άβαταρ μέλους
By glf
#492523 Εχω ένα Honda Dylan 150cc του 2003 και κοιτάω τώρα για ανανέωση ασφάλισης.
Η anytime μου βγαίνει στα 84 ετήσια
Εχουμε καμια άλλη πρόταση;
Άβαταρ μέλους
By Govus
#492532
glf έγραψε:Εχω ένα Honda Dylan 150cc του 2003 και κοιτάω τώρα για ανανέωση ασφάλισης.
Η anytime μου βγαίνει στα 84 ετήσια
Εχουμε καμια άλλη πρόταση;

Πώς σου βγαίνουν τόσο λίγα; Εγώ πληρώνω (στους ίδιους...) σχεδόν τα διπλά!
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#492551
Govus έγραψε:
glf έγραψε:Εχω ένα Honda Dylan 150cc του 2003 και κοιτάω τώρα για ανανέωση ασφάλισης.
Η anytime μου βγαίνει στα 84 ετήσια
Εχουμε καμια άλλη πρόταση;

Πώς σου βγαίνουν τόσο λίγα; Εγώ πληρώνω (στους ίδιους...) σχεδόν τα διπλά!

Λόγω επαρχίας υποθέτω είναι αρκετά φθηνότερα. Για την ΗD κι εγώ όσο το είχα ψάξει, δεν ασφαλίζει μοτοσυκλέτες, εκτός αν άλλαξε κάτι πρόσφατα.