Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By IKE
#42605 Edit [mod]
Άβαταρ μέλους
By IKE
#42616 Edit [mod]
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#42621 Σβήστηκε αχρείαστος και στα όρια του προσβλητικού διάλογος :x

@L200 συμπλήρωσε πληροφορίες στο πρώτο post.
[mod]
Άβαταρ μέλους
By L200
#42627
JasonLouk έγραψε:Σβήστηκε αχρείαστος και στα όρια του προσβλητικού διάλογος :x

@L200 συμπλήρωσε πληροφορίες στο πρώτο post.
[mod]



Μου κάνεις πλάκα τώρα έτσι?

Γράφω σε λάθος κατηγορία? Αντί να γράψω ότι ανοίγω ένα θέμα να συζητάμε για 3τροχες μηχανές, όπως έγινε στο αντόστοιχο θέμα με τους 2τροχους έρωτες, ανέφερα απλά μια 3τροχη μηχανή και μου τη λες?
Άβαταρ μέλους
By ELTASSOS
#42629 αφηστε και κανα ποστ να διαβασουμε. Σιγα σιγα θα παρει το δρομο του το θεμα. Με τοσα σβησιματα ,με την καλημερα, τι να μπει τι να διαβασει καποιος και τι να γραψει?

Νομιζω οτι δημιουργος του θεματος πρεπει να επανελθει, οπωσ πρεπει,
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#42640
L200 έγραψε:
JasonLouk έγραψε:Σβήστηκε αχρείαστος και στα όρια του προσβλητικού διάλογος :x

@L200 συμπλήρωσε πληροφορίες στο πρώτο post.
[mod]



Μου κάνεις πλάκα τώρα έτσι?

Γράφω σε λάθος κατηγορία? Αντί να γράψω ότι ανοίγω ένα θέμα να συζητάμε για 3τροχες μηχανές, όπως έγινε στο αντόστοιχο θέμα με τους 2τροχους έρωτες, ανέφερα απλά μια 3τροχη μηχανή και μου τη λες?

Όχι δεν κάνω πλάκα, δεν ανέφερα πουθενά κάτι αστείο.
Είπα οτι γράφεις σε λάθος κατηγορία και δεν το θυμάμαι;
Έκανα μια παρατήρηση να ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ πληροφορίες στο πρώτο σου post όπως εικόνες,τεχνικά χαρακτηριστικά κτλπ.
Παρατήρησε επίσης ότι στο topic με τους δίτροχους έρωτες ποστάρονται ΚΑΙ φωτογραφίες μαζί.
Αν δεν μπορείς να επεξεργαστείς το πρώτο σου μήνυμα,στείλε μου τι θέλεις να προσθέσεις για να το συμπεριλάβω εγώ.

@Eltassos
Παρά τα σβησίματα εσύ μπήκες,διάβασες και σχολίασες. :whistlink:
Δεν χρειάζεται backseat moderating.
Άβαταρ μέλους
By L200
#42647
JasonLouk έγραψε:
L200 έγραψε:
JasonLouk έγραψε:Σβήστηκε αχρείαστος και στα όρια του προσβλητικού διάλογος :x

@L200 συμπλήρωσε πληροφορίες στο πρώτο post.
[mod]



Μου κάνεις πλάκα τώρα έτσι?

Γράφω σε λάθος κατηγορία? Αντί να γράψω ότι ανοίγω ένα θέμα να συζητάμε για 3τροχες μηχανές, όπως έγινε στο αντόστοιχο θέμα με τους 2τροχους έρωτες, ανέφερα απλά μια 3τροχη μηχανή και μου τη λες?

Όχι δεν κάνω πλάκα, δεν ανέφερα πουθενά κάτι αστείο.
Είπα οτι γράφεις σε λάθος κατηγορία και δεν το θυμάμαι;
Έκανα μια παρατήρηση να ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ πληροφορίες στο πρώτο σου post όπως εικόνες,τεχνικά χαρακτηριστικά κτλπ.
Παρατήρησε επίσης ότι στο topic με τους δίτροχους έρωτες ποστάρονται ΚΑΙ φωτογραφίες μαζί.
Αν δεν μπορείς να επεξεργαστείς το πρώτο σου μήνυμα,στείλε μου τι θέλεις να προσθέσεις για να το συμπεριλάβω εγώ.


Έλα ρε σοβαρά? Ανεβάζουν και φωτογραφίες? Γράφουν και τεχνικά χαρακτηριστικά? Ουάου!!! Ε τότε να απαγορεύεται να ανοίγονται θέματα σε όσους δεν ξέρουν να ανεβάζουν φωτό, σε όσους δεν πολυσκαμπάζουν από τεχνικές πληροφορίες και παράλληλα δεν ζητήσουν βοήθεια από mod.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#42660 Προς τι η επίθεση; :hmmm: Ούτε σε προσέβαλα,ούτε σε έβρισα ("ρε"). Ζήτησα κάτι απλό για λόγους ομοιομορφίας του forum και των θεματικών ενοτήτων. Εννοείται πως όλοι οι mod (εφόσον είναι online) είναι σε θέση να βοηθήσουν με φωτογραφίες κτλπ.

On topic
Το πιο badass 3τροχο ,Can-am rs s. Έχω πετύχει ένα στον Πειραιά. Εννοείται σε πιο απλή έκδοση.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#42669 Εικόνα


Γαλάταρος έξω από την Γαλάτεια πολιτεία με το αγαπημένο του τρίκυκλο σε gold edition.... :metalo:
Τελευταία επεξεργασία από red_monster και 23 Νοέμ 2014, 23:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά