Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#351810 Είχα το 696 για 2 χρόνια και μάλιστα έκανα και roatrip μαζί του μέχρι την Ιταλία για ένα moto GP. Μέσα στην πόλη είναι φανταστικό και σε φτιάχνει ακόμα και με την θέση οδήγησης....στο ταξίδι λόγω ανύπαρκτης ανεμοκάλυψης και πάλι στάσης σώματος είναι τραγικό.
Λόγω του V2 χαμηλά είναι ανύπαρκτο και σπαστικό εντός πόλης (το 675 καλύτερο εδώ) αλλά στις μεσαίες εωσ ψηλές είναι εξαιρετικό. Μετά πήρα ένα 1050 tiger , ενα hayabusa, τέλος τα ξεφορτώθηκα όλα και τώρα θα ξαναέπερνα V2 Ducati χωρίς σκέψη εαν αποφάσιζα πάλι για μηχανή. Το μοναδικό από τα μηχανάκια που μου έφτιαχνε την διάθεση και στην πιο μικρή διαδρομή (εκτός από αυτή για τον μάστορα μια και μου βγήκε αξιόπιστο αλλά έχει την ακριβότερη συντήρηση).
Άβαταρ μέλους
By xenos
#351913
Miatakias έγραψε:...


Μεταξύ 696 και 675; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#351926
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#352015
xenos έγραψε:
Miatakias έγραψε:...


Μεταξύ 696 και 675; :hmmm:

Μιας και οι παραπάνω μηχανές ήταν αρκετά κοντά μεταξύ τους, δε νομίζω να βρείς κάποια ξεκάθαρη απάντηση...
Αν έλεγες το 796 ίσως να έγερνε η ζυγαριά υπέρ της Ιταλίδας...
Αλλά μεταξύ αυτών των 2 απλά όποια σε φτιάχνει περισσότερο...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#356370 Πέτυχα χθες καστομιά, παλιό bmw μετατροπούλα σε στυλ cafe racer . :inlove: :inlove: :inlove:
Έχω γεράσει! Μου αρέσει και το ducati scrambler. :lipsealed: :oops:

Τέλος τι πέτυχα εκεί έξω; Το νέο vstrom!!! :lipsealed: 1η φορά, επιτέλους! :protest:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#356449
georgetz έγραψε:Ποιο νέο , έχει κανα 2-3 χρόνια που κυκλοφορεί :lol:


Ναι ρε συ, εγώ όμως 1η φορά το είδα τώρα. Αυτό λέω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#356460
xenos έγραψε:
georgetz έγραψε:Ποιο νέο , έχει κανα 2-3 χρόνια που κυκλοφορεί :lol:


Ναι ρε συ, εγώ όμως 1η φορά το είδα τώρα. Αυτό λέω. :lol:

Έχει βγει και καινούριο αλλά δεν ξέρω αν ήρθε ακόμη Ελλάδα.
https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q= ... 6652,d.bGs
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#356468 Ένα σοβαρό σχεδιαστή δεν μπορούν να προσλάβουν στην Suzuki;
Φτιάχνει τα πιο άσχημα μηχανάκια απ'όλους, χρόνια τώρα! Δεν το βλέπουν δηλαδή;
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια, π.χ. μια μέρα έδειξα ένα Tracer στην :inlove: "ωραίο δεν είναι;" , "Δεν πιστεύω να σκέφτεσαι να αλλάξεις την Ducati με αυτό, είναι χάλια!" :lipsealed: !
Άβαταρ μέλους
By xenos
#356494
NiTse έγραψε:Έχει βγει και καινούριο αλλά δεν ξέρω αν ήρθε ακόμη Ελλάδα.
https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q= ... 6652,d.bGs


Και να ρθει που να το δούμε; :lol:

Anonymous Founder έγραψε:Ένα σοβαρό σχεδιαστή δεν μπορούν να προσλάβουν στην Suzuki;
Φτιάχνει τα πιο άσχημα μηχανάκια απ'όλους, χρόνια τώρα! Δεν το βλέπουν δηλαδή;
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια, π.χ. μια μέρα έδειξα ένα Tracer στην :inlove: "ωραίο δεν είναι;" , "Δεν πιστεύω να σκέφτεσαι να αλλάξεις την Ducati με αυτό, είναι χάλια!" :lipsealed: !


Μιλάς εσύ με το ασχημότερο ducati ever; :yahoo: :lol: :s_rofl
(γνώμη μου)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#356499 Και εγώ έχω την ίδια γνώμη για τον καμπούρη κύκλωπα με το προγούλι...εεε το multistrada :lol: Όσο μου αρέσει το τωρινό μοντέλο τόσο αντιπαθώ την εμφάνιση του παλιού. :oops:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#356500 Αυτο ειναι ενα μοντελο μονο. Η Suzuki με εξαιρεση τα gsxr δεν εχει κανενα ομορφο!!
Άβαταρ μέλους
By dimik
#356501
Νίκος Παππάς έγραψε:Αυτο ειναι ενα μοντελο μονο. Η Suzuki με εξαιρεση τα gsxr δεν εχει κανενα ομορφο!!


Με εξαίρεση τα GSX γενικά θα έλεγα.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#356517 Σιγά τη groundbreaking σχεδίαση που έχουν οι άλλες εταιρίες :lol:

Περι ορέξεως θα έλεγα ενώ speaking of the devil , ο νεος ανταγωνιστής του πολύ καλού MT-09 με το κινητήρα
διαμάντι του GSX-R 750

Εικόνα