Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#109397 Εικόνα
Εικόνα

Πόσο καυλωτικό μπορεί να είναι αυτό το πράγμα;

:hmmm:

https://www.classicdriver.com/en/articl ... -tron-bike
Άβαταρ μέλους
By dimik
#109442 Μιας και το συζητούσατε

Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#109460
dimik έγραψε:Μιας και το συζητούσατε

Πέρασα (κακώς, κάκιστα) από μια αντιπροσωπεία σήμερα και ήταν δίπλα δίπλα με όλα τα άλλα... είναι απίστευτα μικρή και μανιτζέβελη στην όψη (αυτό είναι ρε γαμώτο...πότε θα το πάρουν χαμπάρι και οι άλλοι επιτέλους; ). :inlove: Σε σχέση με τα άλλα τα κακομούτσουνα που είναι σα να ήρθαν από το διάστημα επειδή τους έσφαξες τη μάνα είναι εντελώς κουκλίστικο δε! :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#109490 Την έχω δει κι εγώ από κοντά, δείχνει μικρή μεν, αλλά το βάρος είναι ψηλά.
Γενικά, ένα αερόψυκτο και ειδικά Ducati είναι από μόνο του μια μοτοσυκλετική εμπειρία! :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#109684
dimik έγραψε:Μιας και το συζητούσατε




Πάνω απο 5 σκραμπλερ δεν πρεπει να υπαρχουν στην ελλαδα. Το φίλτρο πρεπει να ειναι αφτερ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#109817 τετοια cz 175 ειχε την δεκαετια του 80 ο ταχυδρομος στο χωριο μου .Το ιδιο ακριβως χρωμα.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#109830
EDDIE_147 έγραψε:Πόσο καυλωτικό μπορεί να είναι αυτό το πράγμα;

:hmmm:


Μα καθόλου όμως... :thumbsdown:

Industrial designer λέει ο τύπος, αλλά ούτε σχέση με τις μοτοσυκλέτες πρέπει να έχει, ούτε καν με το industrial design.

Κατ'αρχάς γιατί το βάφτισε BMW; :hmmm: Δεν θυμάμαι να έφτιαξε ποτέ η BMW τέτοιο κινητήρα. Επίσης αυτό το πράγμα δεν μπορεί να κινηθεί καν, δεν είναι μηχανή. Η θέση των μαρσπιέ δεν βολεύει ούτε τον Κινέζο από το Ocean's Eleven που μπήκε στη βαλίτσα. Η αλυσίδα δεν πάει πουθενά. :dizzy:

Όσο για την αισθητική, μοιάζει με σκουπάκι Black & Decker. :svivhaha:


Νίκος Παππάς έγραψε:MV AGUSTA TURISMO VELOCE

Σα Multistrada 1ης γενιάς μοιάζει. Από ένα σημείο είναι κατανοητό, λόγω κινητήρα και πλαισίου, αλλά meh... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#109833
Zorz έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:MV AGUSTA TURISMO VELOCE

Σα Multistrada 1ης γενιάς μοιάζει. Από ένα σημείο είναι κατανοητό, λόγω κινητήρα και πλαισίου, αλλά meh... :hmmm:



ύπαγε από εδώ ιερόσυλε....άκου εκεί Multistrada :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#109844
dimviii έγραψε:τετοια cz 175 ειχε την δεκαετια του 80 ο ταχυδρομος στο χωριο μου .Το ιδιο ακριβως χρωμα.

Πάρα πολύ καλή η Γιάβα... (απρόσμενα καλή θα έλεγα). Την 175 την έχω οδηγήσει (350άρα που να τη βρω :vava: ). Ωραία τσαχπινιά το kick starter (χρυσούν ωρολόγιον σε οποιον το βρει που είναι :lol: :lol: !).
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#109866
Anonymous Founder έγραψε:Στον λεβιέ ταχυτήτων, τι κερδίζω;
Είχε μια ο ξάδερφος μου. Διχρονίλα δικύλινδρη και 350 κιόλας!

Εσύ είσαι παλΗός, δεν πιάνεσαι, τους νέωπες περίμενα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#109904
red_monster έγραψε:
dimik έγραψε:Μιας και το συζητούσατε




Πάνω απο 5 σκραμπλερ δεν πρεπει να υπαρχουν στην ελλαδα. Το φίλτρο πρεπει να ειναι αφτερ.



Άκυρο, το φίλτρο εργοστασιακό είναι, οι ζάντες είναι αλουμινίου και είναι αφτερ.... άντε να βρεις τις δικές της τις σιδερένιες