Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#148918 Τι γνώμη να σου πούμε; Ειδικά το tank bag, αν δεν το δοκιμάσεις πάνω στην μοτοσυκλέτα, θα φας ήττα φοβάμαι...
Όσον αφορά τα σαμάρια, πάρε οποίο σου αρέσει, generic είναι, παντού μπαίνουν.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#148937 Προσοχή μόνο με την απόσταση σαμαριων γεματων και εξάτμισης.... Δεν θέλει πολύ να σκορπισεις κάλτσες και βρακια την μισή Ευρώπη.

< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#171903 Παραλίγο χτες να γίνει ατύχημα :ninja:

Λιακάδα, κανονίζουμε με τον συνάδελφο να πάμε για πλύσιμο-βόλτα με τα Honda. Με παίρνει πρωι πρωι τηλέφωνο και μου λέει δριφτερ, τελείωσα με το motopg, πάμε μία πρώτα για να πάρω κατι ψιψιψώνια και μετά πλύσιμο.

Ραντεβού λοιπόν σε ένα μοτοσυκλετάδικο εδώ κοντά, είχε κόσμο οποτε κάνουμε μια βόλτα τριγύρο να χαζέψουμε και πέφτουμε πάνω σε αυτό

http://www.motoportrotterdam.nl/epages/ ... rderDesc=0

:lipsealed:

15.000χλμ, εγγύηση 6 μήνες, μιλάμε για το απόλυτο κουκλί :s_inlove

Μου λέει ο Νίκος, άντε μλκ, ώρα να αναβαθμιστείς :svivhaha: Του λέω, μή γελάς καθόλου, πάω βρίσκω το αφεντικό, του λέω ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή , πόσο μου παίρνεις το CBR? Σκέφτομαι ότι αν μου το πάρει ένα 2χίλιαρο θα φύγω με άλλη μηχανή σήμερα, κοιτάζω τιμές γενικά και βλέπω ότι εκεί γύρω παίζουν . Σκάει μύτη το μαστόρι, ρίχνει μια ματιά μου λεει εχεις κάτι γρατζουνιές στο ντεπόζιτο, λαλαλα, 1000€.

#asemaskouklitsamou, και φεύγουμε για πλύσιμο και βόλτα :lol:

τί μ#ναρος :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#171911 Ουδεμία σχέση με αυτο που έχεις. Είναι σαν cbr 1000 rr μονο πολύ πιο σκληρό και απόλυτο συν ακριβά ανταλλακτικά και σέρβις. Αν δε βάλεις γυναίκα πίσω θα τεσταρεις πόσο σε θέλει

Από το Moto G
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#171954 Ρε, είσαι @@ρας; Έχεις σκοπό να πας σε track day; Τι αψυχολόγητη επιλογή ήταν αυτή, αύριο τι θα μας ποστάρεις, καμιά Panigale R;
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#171958 :omg: Παρακαλώ κάποιος να κάνει [edit mod] τον κύριο αποπάνου, μάλλον έχει απωλέσει την αστική του ευγένεια :s_no

Με κράζεις, με θαυμάζεις :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#171984 Ρε, σας λέω, αυτά τα μηχανάκια είναι για βόλτες, δεν κάνουν για άλλη δουλειά και επιπλέον θέλουν λεφτά στην συντήρηση.
Δεν λέω να πας να πάρεις Varadero ή κάποιο αντίστοιχο μαστόδοντο, αλλά αυτά τα μηχανάκια δεν είναι για κάθε μέρα.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#172003 Δεν είναι για κάθε μέρα αν είσαι ΠΑΡΠΑΣ :s_sarcastic

Βασικά θέλω να κάνω ένα τεστ με την CBR 1000RR να δώ αν θα έχω θέμα γκρίνιας και θα σου πω εγώ :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#172012 Τί εννοείς καλύτερα? βασικά απλά θέλω να την ανεβάσω πάνω στο RR που είναι άβολο για συνεπιβάτη για να δώ πόσο με παίρνει, δεν θα το αγόραζα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#172026 Αν αναφερεις παντοφλα πριν καν το δοκιμασει, αστο. Μην προσπαθησεις καν.
Τα supersport δεν τα οδηγας με συνεπιβατη, δεν εχει νοημα! Χωρια της επικινδυνοτητας.
Δε θελει πολυ να σε βγαλει εκτος γραμμης αν τρομαξει ο συνεπιβατης... ποσο μαλλον οταν εισαι σε πολεμικο mood για να ξυσεις και τ'αφτια! Περα απο αυτο, η σελα ειναι ανυπαρκτη και καλως πρεπει!

Βεβαια μερικες τη βρισκουν πανω σε ψηλα μηχανακια, ειδικα αν ο οδηγος βρισκεται ακομα χαμηλοτερα σε σχεση μ'αυτες.
Ειναι η αισθηση "κοιταχτε με, καμαρωτη, ζηλευετε καριολες;;".
Οι πιτσιρικες στα supersport και τα μιλφ στα touring! :eat: