Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Govus
#281750 14 χλμ. κατά ΜΟ ανά ημέρα μέσα στην πόλη είναι δηλ. λίγα; Μιλάμε κυρίως για commuting (όχι, courier ακόμα δεν έτυχε να δουλέψω...) και τα παιδιά μπαίνουν στο ΙΧ :rtfm: !
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#281767 Σήμερα είχαμε ενδιαφέρουσες αθλοπαιδιές...βέβαια εγώ καγκουρας δεν Είμαι αλλά με αυτούς που κάνω παρέα...τεσπα κερασα τσαγάκι ενα tmax βελτιωμένο πρώτο στάδιο...φιλικά πάντα

send from my cave using smoke signals
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#281806
Morx έγραψε:Τωρα που το λετε, εγω ειμαι καπου στα 80χλμ μεσο ορο τη μερα! :lipsealed:


Τόσα έκανα στο λύκειο :lol:

Με τη μηχανή στα 2 χρόνια είμαι μ.ο. 15.000 χλμ, φέτος δεν έκανα πολλά. Λίγο τα ταξίδια με τη δουλειά, λίγο το αλάτι το χειμώνα, λίγο το πέρασε η πρώτη καβλα, πέσαμε.
Για να δούμε πως θα με πάει φέτος, γιατί ενδέχεται για κανα 5μηνο να χρειάζεται να κάνω 200 χλμ τη μέρα για τη δουλειά σε δρόμο που με αμάξι στην Ολλανδία το ξεχνάς :ninja:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#281808
rx8_drifter έγραψε:Για να δούμε πως θα με πάει φέτος, γιατί ενδέχεται για κανα 5μηνο να χρειάζεται να κάνω 200 χλμ τη μέρα για τη δουλειά σε δρόμο που με αμάξι στην Ολλανδία το ξεχνάς :ninja:

Ορεινο σφιχτο στροφιλικι με μεγαλα υψομετρικα; :hmmm: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#286218 Με πέτυχε η πρώην να βολτάρω με τη νυν και έστρεψε το φανάρι της αλλού...

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#286318 Το πουλησες τελικα αυτο;

<
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#286360 Ναι, 800 ευρώ σε γνωστό που μου τα έδινε σε δόσεις, ευτυχώς το ξεφορτώθηκα και ησύχασα.

.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#286433 Μηχανικά ήταν μια χαρά, απλά ήταν σε ακινησία για σχεδόν 4 μήνες πέρυσι που είχα σπάσει το πόδι
μου. Μετά την συμμάζεψα και την κυκλοφόρησα για λίγο μέχρι να χειμωνιάσει. Έχει ηλεκτρικά θέματα
που θα φανούν το φθινόπωρο με τις βροχές και την υγρασία, σίγουρα θα κατεβάζει καντήλια αυτός που
την πήρα αλλά τι να κάνουμε, ολόκληρη μοτοσυκλέτα με 800 ευρώ ήθελε.