Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#465283 Πληρωμενα τελη εχει; Αν ναι ειναι ευκολο και φτηνο
Αν οχι και χρωστα πολλα χρονια θα σου στοιχισει πολλα
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#465284 Έχει ανανεωμένη την άδεια κυκλοφορίας; Για πόσα χρήματα μιλάμε στην πώληση; Μια πλήρης ανακατασκευή με γνήσια ανταλλακτικά θα πάει στα 1500€ πολύ εύκολα, με μη γνήσια πέφτει και στα μισά.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#465289 Δε νομίζω οτι χρειαζεται τόσα πολλά... :hmmm: Ασε που στη Κω έχουμε πολύ τεχνογνωσία στο θέμα :lol:
Με την αδεια τι παίζει δε ξέρω .Πρεπει να ψαξω να τη βρώ.Το μπλε βιβλιαράκι είχα.
Σκεφτομαι να του το δώσω τζαμπα ,να το φτιάξει και να μου το δίνει όποτε κατεβαίνω Κω να το χαιρόμαστε με τον μικρό!
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#465290 Αν δεν την ανανέωνες κάθε χρόνο, θέλει 18€/έτος επί τα χρόνια που χρωστάει. Όσο για την ανακατασκευή, αν είναι πραγματικά πλήρης, τόσο θα πάει δυστυχώς. Αν ψάξεις δε, για γνήσια ανταλλακτικά, θα δεις πόσο εύκολα ανεβαίνει η τιμή.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#465297 Μα εκτός απο σέλα και βάψιμο τι άλλο να χρειαστει?Την ποδιά και το κάλυμμα της αλυσίδας τα έχω.
Αντε να κανουμε rebuild το 72αρι :iconcool: μοτερ.
Μπορώ να του πω να επωμισθεί αυτός τα έξοδα της άδειας...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#479094 ΚάρΓιες, όταν τα τίμια λαϊκά παιδιά μαστορεύουν μόνα τους τα μηχανάκια για να σας κεράσουν μια μπύρα,
τους λέτε οου μαι γκαντ, γιορ χεντς αρ ντερτι εντ γιου σμελ λαικ γκασολιν...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#479523 Αυτές τις εγκοπές στην ουρά ο σχεδιαστής για κάποιο λόγο τις έβαλε αλλά τον φαγαν τα κυκλώματα...
Fucking regulations.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#504103 Εικόνα

Εικόνα


'Άνοιξη, ευκαιρία για ανοίγματα, ξεμπουκώματα. 94 km/h έγραψε στη κατηφόρα , 85 στο σιάδι. Το Sym έχει έρθει από Ελλάδα. :s_yes Επειδή εγώ έδινα τον ρυθμό, πήγαινε χαλαρά ο φίλος :s_wink .
Άβαταρ μέλους
By Morx
#504105 To vision ειναι σοβαρο μηχανακι. Το οδηγησα αρκετα και εχω να πω μονο τα καλυτερα.
ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΤΟΥ και το σασι του...!!
Τα αμορτισερ, βαρκα γυαλο, αλλα το σασι ΒΡΑΧΟΣ
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#512193 Γιατί τόσο καιρό;

Μαζευες χρήματα; Δεν σε αποζημίωσε η ασφαλιστική;

Από το Mi A1.