Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#495166 Ψάχνει συγγενικό κόσμο πρόσωπο ένα ηλεκτρικό διτροχο. Όχι τύπου πατινι. Μικρές αποστάσεις με λίγη ανηφόρα στο γυρισμό. Έχει scooter 125 κ της είναι μεγάλο σε όγκο βάρος. Άρα ψάχνω σε κάτι μαζεμένο. Αν έχετε προτάσεις από Θεσσαλονίκη να δω κ από κοντά. Πάνε έλα κάτω από 5 χιλιόμετρα ίσως 3-4 φορές την ημέρα. Είδε piaggio υπάρχει ηλεκτρικό?
Θέλει ηλεκτρικό, αλλά αν δεν υπάρχει κάτι αξιόπιστο αξιοπρεπες να προσπαθήσω να της αλλάξω γνώμη. Είδε κάτι με τελική 25 km/hr που νομίζω είναι μικρή. Βγαίνει ένα χιλιόμετρο σε δρόμο επαρχίας. Έχει δίπλωμα. Δεν θέλει τρίτροχο. :)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#495168

Τυχερος εισαι. Μολις παρουσιαστηκε
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#495175
Νίκος Παππάς έγραψε:

Τυχερος εισαι. Μολις παρουσιαστηκε
Για αυτό μου μιλούσε... :)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#495177 Η Vespa θα ξεφύγει σίγουρα σε τιμή (πάνω από 5k). Θεωρητικά κάποια στιγμή θα έρθει και το pcx αλλά κι εκείνο θα ξεφεύγει σε τιμή.

Μια οικονομική λύση είναι το παρακάτω:

https://www.car.gr/12882736-daytona-edison-50-1200w

Και δοκιμή: https://goo.gl/eGUDVj

Αν φθάνει το budget της Vespa, ας την περιμένει να την δει από κοντά. :oops:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#495180
dekouk έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:

Τυχερος εισαι. Μολις παρουσιαστηκε
Για αυτό μου μιλούσε... :)

< Note >
Από piaggio Ελλάδας εκτίμηση κυκλοφορίας ίσως κ Ιούνιο... (αισιόδοξη) το σασί είναι το ίδιο από το μικρό τοτς μοντέλο οπότε δεν είναι κ αδύνατο..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#495183 Δεν θα περιμενα ποτε ατομο με τοσο ομορφο αβαταρ να ποσταρει τετοια ασχημια! :thumbsdown:
(εστειλα ηδη μηνυμα στον g να σε περιποιηθει δεοντως :s_biggrin )


Την βεσπα θα παρει. Παει και τελειωσε. Σαν εργο τεχνης ειναι! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#495187
Νίκος Παππάς έγραψε:Δεν θα περιμενα ποτε ατομο με τοσο ομορφο αβαταρ να ποσταρει τετοια ασχημια! :thumbsdown:
(εστειλα ηδη μηνυμα στον g να σε περιποιηθει δεοντως :s_biggrin )


Την βεσπα θα παρει. Παει και τελειωσε. Σαν εργο τεχνης ειναι! :inlove:



Δεν διαφωνώ (είμαι και λάτρης της βέσπας) απλά είπα να δώσω και μια φθηνή εναλλακτική
Άβαταρ μέλους
By drdino
#495189 O puntofato είχε ηλεκτρικό σκούερ.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#497098 Εικόνα
Aν μπορεί να πηγαίνει blindfolded μέχρι να το καβαλήσει για να μην το βλέπει μια χαρά είναι η τιμή του :lol: