Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#479405 Μπορεις να μου την δινεις εμενα για καμια βολτα. Μια Σουνιαδα και πισω, χωρις σταση φυσικα να φορτισει. :s_biggrin

Τσαμπα θα σου ερθει :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#479478 Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, όταν θέλεις να ξεκαβλώσεις, ένα τηλέφωνο και είναι δική σου. :s_roses
Καλό θα κάνει και στην ίδια μια ωραία βόλτα κι από εμένα, καλύτερος οδηγός είσαι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#479495
Anonymous Founder έγραψε:Φορτιστή έχω, ρεύμα δεν έχω στο γκαράζ. Βρήκα μια πρίζα, θα δω τι παίζει.


τραβα μια παροχή ρε μλκ :adminpower: Δλδ σκέψου οτι η εναλλακτική σου ειναι να στη βολτάρει ο νικοπαπας :omg: :help:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#479543
rx8_drifter έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Φορτιστή έχω, ρεύμα δεν έχω στο γκαράζ. Βρήκα μια πρίζα, θα δω τι παίζει.


τραβα μια παροχή ρε μλκ :adminpower: Δλδ σκέψου οτι η εναλλακτική σου ειναι να στη βολτάρει ο νικοπαπας :omg: :help:
Άμα ξαναφας προφιτερολ από το Σορολοπ, να μου τρυπησεις την μύτη.

Έχω ήδη δώσει περιγραφή και φωτογραφία σου στα σύνορα



Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#479569 Γρηγορη γιατι δεν βγαζεις τον πολο?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#479582 Γιατί ο εγωισμός μου θέλει να κάνει βόλτες και όχι να την έχει παρατημένη στο γκαράζ!
Αλλά τελευταία η πολλή δουλειά δεν μου αφήνει περιθώρια...
Θα κάνω κάτι όμως, δεν λέει...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#479595 και εγω στις αρχες ετσι ελεγα,ελα μωρε το αλλο σκ θα βολταρω,κατι τυχαινε και δεν το εβγαζα βολτα,το ιδιο το αλλο σκ,παει η μπαταρια,την καταστρεψαμε πριν την ωρα της(μανισια 9 ετων) :shifty:
βγαζω πολο και ησυχασα.
εχεις ευκολη προσβαση σε πολο?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#479605
dimviii έγραψε:και εγω στις αρχες ετσι ελεγα,ελα μωρε το αλλο σκ θα βολταρω,κατι τυχαινε και δεν το εβγαζα βολτα,το ιδιο το αλλο σκ,παει η μπαταρια,την καταστρεψαμε πριν την ωρα της(μανισια 9 ετων) :shifty:
βγαζω πολο και ησυχασα.
εχεις ευκολη προσβαση σε πολο?



Θα πάρει του G αν χρειαστεί
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#479717 Έχω πολύ εύκολη πρόσβαση σε πόλο, ανοίγει εύκολα το πλαϊνό καπάκι και είναι φάτσα-φόρα, ίσως τελικά το εφαρμόσω το χειμώνα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#588441 Για πείτε καμιά ιδέα για πρωινή βόλτα, σύνολο 3-4 ώρες πέριξ Αθηνών. Να έχει και ένα σύντομο ωραίο καφέ.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#588444 Κλασικη Σουνιαδα με επιστροφη απο Λαυριο, Μαρκοπουλο κλπ

Μανδρα, Βιλια, Θηβα, Χαλκιδα για καφε και επιστροφη ειτε την ιδια ειτε απο ΕΟ για πιο γρηγορα.

Επιδαυρος, καφε στο Stork και πισω

Βαλε μια ωρα ακομα και πας μεχρι Αη Γιαννη Ροσσι :lol:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#588448
Νίκος Παππάς έγραψε:Κλασικη Σουνιαδα με επιστροφη απο Λαυριο, Μαρκοπουλο κλπ

Μανδρα, Βιλια, Θηβα, Χαλκιδα για καφε και επιστροφη ειτε την ιδια ειτε απο ΕΟ για πιο γρηγορα.

Επιδαυρος, καφε στο Stork και πισω

Βαλε μια ωρα ακομα και πας μεχρι Αη Γιαννη Ροσσι :lol:


Ευχαριστώ!!
Τα 2 πρώτα τα έκανα τα προηγούμενα Σάββατα. Οπότε κοιτάω την Επίδαυρο.
Δεν έχω μια ώρα ακόμα, θέλω να είμαι πίσω λίγο μετά που ξυπνάει η οικογένεια :)