Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#406581 Καλοταξιδες! Φερτην το καλοκαίρι να κάνουμε βόλτες!!

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#407516 τι κανεις εκει ωρε? :s_omg

αυτό το raceCRACKS με ανατριχιαζει. :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#407653 Mλκες το εβλεπα στον ύπνο μου πάλι χτες :s_inlove

Τί ΠΙΣΤΑΡΑ ειναι αυτή? είχα ξαναμπει με αμαξι πριν απο 5 χρόνια, αλλά χτες συνειδιτοποιησα το μεγαλείο της, τελείως άλλη αίσθησι να την περπατήσεις με τη μηχανή. Ρίξαν φέτος και καινουργια άσφαλτο και η πρόσφυση ειναι ασύληπτη. (την παλιά την θυμόμουν χάλια)

Η φάση ήταν απλή, μιλαγαμε με φίλο (αυτός πιο άσχετος απο μένα, αλλα το ψάχνει) και μου στέλνει προχτες λινκ. Μόλις βλέπω Zantvoort του λέω φύγαμε. Χτυπάω ενα τηλέφωνο στον οργανωτή για να μου πει σε πιο επίπεδο να μπώ, τσεκάρω ότι δεν έχω θέμα με 2pc στολή και τα εξατμισόνια και Παρασκευή, παίρνω μια αδεια απ τη σημαία κατά τις 14:00 :shifty: και βουρ.

Τό κονσεπτ ειναι απλό, γκρουπάκια 5 μηχανών χωρισμένα σε επίπεδα να ακολουθούν instructors. Στην αρχή μπηκα στο πρώτο επίπεδο, κι όταν έφτασε η σειρά μου να ακολουθήσω τον οδηγό(ήμουν και τυχερός γιατί ξεκίνησα πρωτοελευταίος οποτε είχαμε ήδη ζεσταθεί και μάθει λίγο την πίστα) με έτρεξε λίγο :metalo: Μετά το διάλλειμα μου λέει φύγε και πήγαινε στο άλλο γκρουπ είσαι γρήγορος :s_cool :s_tongue

Διμικ αυτό που πρέπει να κάνω ειναι να παω σε σχολή το συντομότερο για΄τι το άσσεν είναι πολύ γρήγορο και θα σκοτωθούμε :s_biggrin

btw, προτείνετε καποιο καλό άρθρο για τεχνικές κοιτάγματος, εχω λίγο θέμα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#407887 Εικόνα

+
Εικόνα :lol: :lol: :lol:

Από το σημείο που έλιωσε καταλαβαίνω ότι άνοιγες καλά το γκάζι στις εξόδους των στροφών :metalo:

αλλά έχεις και περιθώρια μέχρι να κάνει νύχι στο τελείωμα των πλαινών :omg:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#407901 Το μόνο που με κολώνει με την αγγλία ειναι ο καιρός ρε γμτ, είναι μεγάλο ρίσκο για τόσα λεφτα. Αφού σκεφτομαι οτι αξίζει να κατεβω ελλάδα για κάτι τέτοιο :lol:

Α, το πάνω λάστιχο ειναι το μπροστά ε, για να φτάσω να το φάω μέχρι την άκρη δε θέλω να σκε΄φτομαι πόσο γρήγορα πρεπει να μπαινεις :ninja:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#407903 Αν μπεις με late apex τερματίζει εύκολα. Απλά θέλει προπόνηση και σχολείο

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By dimik
#407922
rx8_drifter έγραψε:Το μόνο που με κολώνει με την αγγλία ειναι ο καιρός ρε γμτ, είναι μεγάλο ρίσκο για τόσα λεφτα. Αφού σκεφτομαι οτι αξίζει να κατεβω ελλάδα για κάτι τέτοιο

Α, το πάνω λάστιχο ειναι το μπροστά ε, για να φτάσω να το φάω μέχρι την άκρη δε θέλω να σκε΄φτομαι πόσο γρήγορα πρεπει να μπαινεις :ninja:

Δεν έχεις άδικο, 2 ΣΚ στις Σέρρες που είναι μακράν καλύτερη από τα Μέγαρα με νοικιαρικο CBR και εξοπλισμό, όλα από το σχολείο, παίζει να σου βγουν φθηνότερα και θα έχεις κάνει όλα τα σχολεία.



< 5 >