Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By nass
#373396 Μια και είπες "Μισσισσιππής" θυμήθηκα εκείνο το ταξιδιωτικό :rant: :rant:

Με γειά και καλοτάξιδο! (θα 'λεγα και "καλόστριφτο" αλλά είσαι σε λάθος χώρα :lol: εκτός και αν σωθεί η φάση με την Ισπανία)
Ωραίο μηχανάκι :) αυτό το μονόμπρατσο απωθημένο θα μου μείνει :s_yes
Τελευταία επεξεργασία από nass και 08 Μαρ 2017, 13:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimik
#373401
nass έγραψε:Μια και είπες "Μισσισσιππής" θυμήθηκα εκείνο το ταξιδιωτικό :rant :rant

Με γειά και καλοτάξιδο! (θα 'λεγα και "καλόστριφτο" αλλά είσαι σε λάθος χώρα :lol: εκτός και αν σωθεί η φάση με την Ισπανία)
Ωραίο μηχανάκι :) αυτό το μονόμπρατσο απωθημένο θα μου μείνει :s_yes



Ισπανία χωρίς Πυρηναία, πάσα κλπ με πλήρες φωτογραφικό ρεπορτάζ δεν είναι Ισπανία :rtfm:

Αν έχει και κανένα μοτοXAΠΕ μέσα ακόμα καλύτερα :innocent:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#373437 Αν παίζει κανας καλός λύγκας να διαβασω για διαδρομές δώστε και σώστε :protest:

Εν τω μεταξύ χτες το πήρα, σήμερα είμαι τάβλα με 38 πυρετό και έξω βρέχει με το τουλούμι :s_biggrin :s_mad :rant: Στο τσακ ειμαι να αρματωθώ και να σκάσω στο σουπερμάρκετ για κοτόσουπα :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By dimik
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#373628 Το πρώτο είναι αυτό που με ενδιαφέρει :thumbsup:
Βαση θα έχουμε Βαρκελώνη, μας βλέπω για εξορμήσεις στα πάρκα στα Πυρηναία. Αν παίξουν και έξτρα μέρες άδεια απ την :inlove: θα ήθελα να ξαναπάω προς San Sebastian :inlove:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#374367 Δεν άντεξα τελικα, είχα ξεμείνει κι απο φαϊ, οποτε ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ να πάω σουπερ

Και επι τη ευκαιρία, είπα να σας ποστάρω λίγο ΠΡΑΠΡΑ για να μου δώσετε άφεση για τα γιοσομουρια

Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#374384 ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΝΕΖΙ





Φανταζομαι ειναι νομιμη στην Ολλανδια. Αν οχι θα φας καλα :twisted:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#374388 Ο ήχος δεν μου άρεσε....αφού θα τις αλλάξεις που θα τις αλλάξεις βάλε το χέρι στην τσέπη για καμιά ακράπα και αυτές βγάλτες στο ebay να μειώσεις την χασούρα.
Ελπίζω μόνο να είναι slip on και όχι ολόσωμη.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#374389
rx8_drifter έγραψε:ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΩ ΜΟΝΟΡΟΔΟ ΑΠ ΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ, ΜΟΝΟ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΕ ΣΩΣΕΙ :twisted: :twisted:

Το παραθετω για μελλοντικη αναφορα στο ποσο ΚΟΤΑ θα εισαι αν δεν ερθεις :twisted:

ΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!
Ουτε θελουν, ουτε μπορουν. Αυτο ομως ειναι για αλλη κουβεντα.


Το πηγες καμια βολτα η μονο μεχρι το Σουπερ για σουπιτσα;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#374391 Πήρε και ξυραφάκια να ξυρίσει τα μπιμπίκια από τα πλαϊνά ο καπετάνιος του γλυκού νερού :metalo:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#374395 Ξυραφάκι bic :s_airkiss

Tί βόλτα, με 38 πυρετό είμαι :s_crazy Παίδες πολύ το γουστάρω :inlove: :inlove: :inlove:
Νομίζω ότι είναι πολύ πιο ταιριαστό για εναν καπετάνιο του γλυκού νερού :s_airkiss

Διμικ, ακράπα πολύ φασαρία, προς το παρόν θα το κυκλοφορήσω για να δώ πόσα κορμιά πέφτουν στο διάβα της και μετά θα αποφασίσΩμε για αλλαγές :adminpower:
Τραβα ψήσε τον eddie να βάλει τπτ στη μαούνα του :rtfm: