Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#375885 Από τα καλύτερα σχέδια όλων των εποχών το TNT, 13-14 χρόνια μετά μοιάζει ολοκαίνουριο.
Εμφανίζονται που και που στο car ένα κόκκινο και ένα κίτρινο στα 4500 αλλά αν είναι να
κάνεις την τρέλα, τα σκας και παίρνεις το ''σωστό'' με τα 160 άλογα :inlove:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=237771606&scopeId=MB&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&makeModelVariant1.makeId=2900&makeModelVariant1.modelDescription=TNT+160&pageNumber=1&fnai=prev
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#377898 ένεκα εναρκτήριου αγώνα 2017 MotoGP , μερικά απο τα ωραιότερα μηχανάκια

Ducati, Capirossi, 2007
Εικόνα

MV Agusta, Giacomo Agostini
Εικόνα

Fiat-Yamaha, YZR-M1
Εικόνα

Repsol Honda, RC211V, VR46
Εικόνα

-> το ψαλίδι είναι όντως σαν το έφτιαξε κάποιος ψυχοπαθής :lol:

Aprilia RS3 Cube , ένα πραγματικά καυτό μηχανάκι :shifty:
Εικόνα

Kevin Schwantz , Suzuki , διχρονίλα :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#379970 Είναι φοβερό το 9Τ, αλλά θες δυο νεφρά για να το πάρεις.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By dimik
#379972 Το οδηγούσε γνωστός μου, κάτοχος σχεδόν όλη της σειράς μοτοσυκλετών της BMW, στην πίστα. Καλό χρυσό χιπστερομηχανακι αλλά μέχρι εκεί. Αν BMW και γυμνό S1000r

< >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#380015 Το μοτερ της ειναι φοβερα γραμμικό (πρεπει να ειναι το ιδιο με το R1200RS που εχω οδηγήσει) , η σχεδιαση παραπέμπει στα κλασικά cafe racer ενω βροντοφωναζει ακριβή κατασκευή.

Αντίπαλο δέος δεν ειναι ενα super naked οπως το 10αρι MT ή το πολυ πιπερατο Triple S αλλά το Thruxton R , το Yamaha XJR 1300 Cafe Racer κλπα

Σχεδιαστικά ξεχωρίζουν με τις ρετρο γραμμές τους , φτιάχνουν με ωραίο τρόπο τη βόλτα της Κυριακής.

Φέτος μάλλον θα εχουμε επιτέλους και μια ακομη κυρία σε αυτη τη κατηγορία , που εμενε με τους γονεις της τόσο καιρό :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#380048 Σε αυτό το στυλάκι μου αρέσουν τα κλάσσικ καφασάκια:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#389269 Widowmaker σε 2 τροχούς

Kawasaki H1 Mach III

Εικόνα

φανταστικός ήχος ο δίχρονος

Άβαταρ μέλους
By georgetz
#392692 Μιλούσαμε με φίλο και μου έλεγε τις εμπειρίες του απο πρόσφατο test ride Harley.

Έχουν όνομα βαρύ ενώ και απο κιλά δεν πάνε πίσω (300 κιλά σχεδόν το γυμνό muscle V-Rod) αλλά απο ήχο, παρουσία
και εμφάνιση δημιουργούν πολλές εικόνες ή και αναμνήσεις.

Μοντέλα που κοιτούσα προς οδήγηση

Iron 883
Εικόνα

φρέσκο Street Rod
Εικόνα


ενώ έχει σταματήσει η παραγωγή του (?) , δεν το βλέπω πάντως στα διαθέσιμα πλέον και είναι κρίμα
γιατί έδείχνε την εμπειρία και ιστορία της HD στα dirt track bikes

Εικόνα

Θα το ρίσκαρα μέχρι V-Rod για οδήγηση , μετά είναι πολλά τα κιλά Άρη :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#392697 Το μοναδικό που μου αρέσει είναι το ρυθμικό, στακάτο, potato potato δούλεμα του V2.
Ούτε το πλαίσιο, ούτε τα φρένα, ούτε η θέση οδήγησης.

Μήπως να δω κανένα Buell?

Από το Redmi Note 4