Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#699245 Τα περίμενα πιο ακριβά ομολογώ, για τι μάρκα;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#699273 Για το Caliber της μάνας μου με μόλις 18αρες παραπάνω δώσαμε.
Άβαταρ μέλους
By alex
#699291 NickTG έγραψε:[quote]Σκέψου πόσο σωστές είναι οι Alfa Romeo που το πετυχαίνουν αυτό χωρίς να χρειάζεται να ψάξει ο καθένας, απλά ακολουθώντας τις οδηγίες του κατασκευαστή.

Κάνε report./quote]


ναι αλλα οι αλφα ρομεο δεν ελεγαν στους πελατες τους να κανουν σερβις ανα 30.000 χιλ...αλλα ξεχασα ,ποσοι πλεον αγοραζουν αλφα για να ασχοληθουν οι κατασκευαστες τους? μην τους διωξουν κιολας τοσοι πολλοι που ειναι.... κατι λιγοι που θυμουνται παλιες καλες εποχες και ειναι ακομα κολλημενοι με την παλια καλη εποχη, που οδηγουν ακομα μια αλφα εχοντας στο μυαλο τους τον ενζο..η φιατ δεν εκλεισε ακομα?

αν και με συμβουλευουν καποιοι που τους αρεσουν αυτα που λεω,δεν ειναι του στυλ το ρεπορτ ειμαι υπερ του ελευθερου διαλογου,λαικ ολντ ταιμς ..τα ρεπορτα ειναι για αλλους εδω μεσα που εχουν αδυναμο λογο και χαρακτηρα και τις αγελες τους..

απλα δεν μαρεσει να απασχολουμε το θεμα με εκτος θεματος,λεγεται σεβασμος στους αλλους,γραψε στο αναλογο τοπικ για τα λιπαντικα,εκει που με διαβαζες..
Άβαταρ μέλους
By alex
#699300 https://e-alltyres.gr/index.php/catalog ... primacy-3/ ,ειναι οντως ..ιδια φαινονται σε αξιολογηση αλλα ειναι και πιο αθορυβα τα μισελιν..και τα eco θα χαλασουν και πιο γρηγορα σαν οικολογικα,οποτε οτι γλυτωσες σε διαφορα τιμης ,θα το πληρωσεις εκει
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#699627 Και εγώ Δευτέρα τα αλλάζω. Σκαλίζοντας τα σήμερα είδα κάτι κοψιές που "με βια μετράν τη γη". Με έβγαλαν ασπροπρόσωπο σε ότι είδους χώμα πέτρα και κροκάλα (το στοιχείο τους νομίζω)

Μίνι ρεζουμέ από τα ΜΟΝΑ λάστιχα που υπάρχουν σε αυτό το χαρακτήρα στη μαμά διάσταση. Είναι η μικρότερη διαθέσιμη διάσταση αυτού του λάστιχου το 185/65 r15, αν ακούσω ότι καταργηθούν θα καβαντζώσω 2 τετράδες ξερω γω :lol:
Τα παλιά φεύγουν με 47.100 χλμ σε 2.5 χρόνια και καμία αβαρία (σκάσιμο σκισιμο κτλ κτλ)

Πάμε ένα φωτοαφιέρωμα.
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#700595 Όσοι είστε για αλλαγή ελαστικών, η Michelin έχει μια προσφορά:

Αγορασε ελαστικά από 1/4 έως 1/5 και κέρδισε πλούσια δώρα!

Αγόρασε 4 νέα καλοκαιρινά ή all-season ελαστικά Michelin από εξουσιοδοτημένο μεταπωλητή που συμμετέχει στην προωθητική ενέργεια και απόκτησε δωροκάρτες από το Πλαίσιο αξίας 30€ για αγορές ελαστικών 14''-17'' ή 60€ για αγορές ελαστικών 18''-23''.

Επίλεξε το καλοκαιρινό ελαστικό MICHELIN ePrimacy και διεκδίκησε το NILOX DOC X7 e-bike μέσα από εβδομαδιαίες κληρώσεις! Έτοιμος;



ενώ παράλληλα τρέχει και πρόγραμμα εγγύησης

Με κάθε αγορά 1 σετ ελαστικών MICHELIN από εξουσιοδοτημένους μεταπωλητές, το Πρόγραμμα MICHELIN Εγγύηση Plus καλύπτει απόλυτα την αντικατάσταση μέχρι και 2 ελαστικών.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#700597 Εγώ θέλω να αλλάξω στο smart, αλλά δε νομίζω πως βγάζει η Michelin στις διαστάσεις του. Και περιμένω εδώ και καιρό (και μάλλον θα περιμένω καιρό) τα Bridgestone.

< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#701047
Giuseppe Busso έγραψε:Όσοι είστε για αλλαγή ελαστικών, η Michelin έχει μια προσφορά:


εγω που έβαλα 31 του μηνος; :lipsealed: το μπούλο. :lol: :rant:

εκανα τουλάχιστο την επέκταση εγγύησης...
Άβαταρ μέλους
By alex
#701748
JimClark έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Όσοι είστε για αλλαγή ελαστικών, η Michelin έχει μια προσφορά:


εγω που έβαλα 31 του μηνος; :lipsealed: το μπούλο. :lol: :rant:

εκανα τουλάχιστο την επέκταση εγγύησης...


ποσο σου στοιχισε και για ποσο διαστημα θα ισχυει η νεα εγγυηση?
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#701767
Giuseppe Busso έγραψε:Όσοι είστε για αλλαγή ελαστικών, η Michelin έχει μια προσφορά:

Αγορασε ελαστικά από 1/4 έως 1/5 και κέρδισε πλούσια δώρα!

Αγόρασε 4 νέα καλοκαιρινά ή all-season ελαστικά Michelin από εξουσιοδοτημένο μεταπωλητή που συμμετέχει στην προωθητική ενέργεια και απόκτησε δωροκάρτες από το Πλαίσιο αξίας 30€ για αγορές ελαστικών 14''-17'' ή 60€ για αγορές ελαστικών 18''-23''.

Επίλεξε το καλοκαιρινό ελαστικό MICHELIN ePrimacy και διεκδίκησε το NILOX DOC X7 e-bike μέσα από εβδομαδιαίες κληρώσεις! Έτοιμος;



ενώ παράλληλα τρέχει και πρόγραμμα εγγύησης

Με κάθε αγορά 1 σετ ελαστικών MICHELIN από εξουσιοδοτημένους μεταπωλητές, το Πρόγραμμα MICHELIN Εγγύηση Plus καλύπτει απόλυτα την αντικατάσταση μέχρι και 2 ελαστικών.


Μπραβο πολυ καλο τιπ! :yahoo: