Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#746325 τοσο λιγο εχετε περαστικα στη Κυπρο,ή ειναι δικη σου χαμηλη τιμη?

εντιτ τα 205-45-17 88V που κοιταξα τα εχουν ιδια τιμη με Ελλαδα.Αρα ασυμφορο με μεταφορικα και περαστικα γυρω στα 30-40 ευρω.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#746328
alexandros.K έγραψε:
dimviii έγραψε:μαλλον εχουν ακριβυνει πολυ Γρηγορη τα ελαστικα.
Κοιταγα για να δω για τα κλιο να δω που παιζουν οι τιμες,και για διασταση 205-45-17 θες σε μισλεν κοντι 450-480 ευρω στο σκρουτζ.
Εν τω μεταξυ μπαινω και στις σελιδες των βουλκανιζατεραδων,και ενω στο σκρουτζ αναφερουν πχ 115 ευρω το τεμαχιο,πηγαινωντας στην σελιδα τους,βλεπεις και 6 ευρω το ελαστικο τοποθετηση.

Ηταν παντα ακριβη αυτη η διασταση. Το 2016 τα Μισελεν PS3 ειχαν 550€ . Τωρα τα PS4 εχουν 500€


αυτα ειναι πιο σπορ ελαστικα.Εγω θελω κατι σε primacy/t005/premium contact,οπου αυτα ειναι φθηνοτερα.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#746333 Βαλε τα PS4 και θα με θυμηθεις. Δεν ειναι τοσο σπορ . Πιανει αριστα παντου και παντα. Δεν θελει ζεσταμα, στην βροχη ειναι κορυφη και κραταει και στο περασμα του χρονου .
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#746335 θα το εχω υποψιν μου οταν θα ερθει η ωρα.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#746340
saxon_747 έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Βρηκα και κατι Falken sencira


Falken Sincera SN832

Πολύ καλό ελαστικό, χτύπα τα.
Τα έχω 3η χρονια στο 107, φρενάρουν και κρατάνε ακόμα.
Και γω τα από πάνω falken έχω σε ενα σουιφτ
Άβαταρ μέλους
By dimik
#746352
dimviii έγραψε:τοσο λιγο εχετε περαστικα στη Κυπρο,ή ειναι δικη σου χαμηλη τιμη?

εντιτ τα 205-45-17 88V που κοιταξα τα εχουν ιδια τιμη με Ελλαδα.Αρα ασυμφορο με μεταφορικα και περαστικα γυρω στα 30-40 ευρω.
20-50 είναι η τιμή για περαστικά, γενικά παίζουν κάτι εκπτώσεις στο συγκεκριμένο που συμφέρουν πολύ.

Δεν τα αγοράζω πάντα από εκεί αλλά έχω αγοράσει τουλάχιστον 2 σετ και ήμουν ικανοποιημένος. Μάλιστα το τελευταίο το έφερε ο τοπικός αντιπρόσωπος σπίτι μου.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#746376
glf έγραψε:Βρήκα τη σωστή αγγελία, αλλά σε λάθος πόλη.


δεν στα στελνει με μεταφορικη?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#746378
glf έγραψε:Δεν εμπιστευομαι..


αν θα στα στειλει?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#746384
glf έγραψε:Τη συναλλαγή.. μήπως είναι να ανέβει ο γιος σου Κοζάνη ;


οχι δεν θα ανεβει τωρα.Που ειναι ο μαστορας που τα πουλαει?
τι μαρκα ειναι ρε συ αυτα? πολυ τακουνατα δεν ειναι για χιονολαστιχα? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By glf
#746387 Οχι μια χαρά είναι για χιονολάστιχα. Υπάρχουν και πιο τρακτερωτα :)
Uniroyal είναι.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#746821 Χθες το μεσημερι μπηκαν πανω τα Uniroyal Rainexpert 3 και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικες. Μαλακωσε το αυτοκινητο, ελαφρυνε το τιμονι, δεν σπινιαρει και ...αυτα. Απο χθες εκανα λιγα χιλιομετρα και ολα με αρκετη κινησ οποτε συμπερασματα αλλα δεν. Οταν πατησουν καλα, περισσοτερα.

Εικόνα