Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#179282 :lol: όχι ωρέ, όλα καλά. Τα έσβησα όλα από την κάρτα και τα πέρασα από την αρχή και παίζουν με τη σειρά που τα έχω βάλει. Τόσο καιρό είχε φάει κόλλημα μάλλον. Ευχαριστώ σας
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#183637 σε μια πηγη alpine περιπου7 ετιας , βασικο μοντελο με usb.

μπορουμε με καποιο τροπο να βαλουμε καποιο ανταπτορακι bluetooth με μικροφωνο για ανοιχτη συνομιλια;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#183640 Αν η πηγή σου είναι συμβατή με αυτό: http://www.cnet.com/uk/products/alpine-kce-400bt-bluetooth-adapter/

Αλλιώς δεν ξέρω αν κανένα usb-bt με a2dp μπορεί να μεταφέρει και κλήση.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#183642 πρεπει να ειναι συμβατη αλλα οκ, τα λεφτα που ζητανε ειναι ουκ ολικα.

μαλλον η καλυτερη λυση ειναι να πουλησω την Πηγη και να παρω μια καινουργια....
Άβαταρ μέλους
By drdino
#183644 Yeap
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#209517 Θέλω να βάλω στο εργοστασιακό ηχοσύστημα θύρα USB και iPod με χειρισμό απ το τιμόνι.
Απ' οτι θυμάμαι υπηρχαν κάτι μηχανάκια (πχ dension gateway) που το έκαναν αυτό.
Παιζουν ακόμη? Υπάρχει έτοιμη λύση για Τζουλιέτα?
Και τέλος, έχετε κάποιον καλό να προτεινετε για εγκατάσταση?
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#209580 Στάνταρ παίζει κάτι παρόμοιο αν όχι αυτό σε Giulietta. Θυμάμαι αλφιστι το είχαν περάσει κάποιοι με κόστος 100ρικου.

< >
Άβαταρ μέλους
By nido
#210440 Από όμορφες πηγές 1din με android πώς και δεν έχει γεμίσει ο τόπος ακόμα....
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#210470 To 2005 είχα πάρει μετρητά 600 ευρώπουλα το παρακάτω και έβαλα στο Quadra αλλά δεν το χάρηκα, μου άνοιξαν το αμάξι βράδυ έξω από μαγαζί μου στη Μεταμόρφωση που το είχα επάνω στο πεζοδρόμιο και μου το έφαγαν, ευτυχώς που δεν μου έκαναν άλλη ζημιά.

Είχα ξεχάσει να πάρω την πρόσοψη, μάλλον κάτι Αλβάνια μαστόρια από την απέναντι οικοδομή το είχαν σταμπάρει και την τελευταία ημέρα που έφυγαν δεν είχα πάρει το αμάξι αυτό αλλά το άλλο και πάει το JVC.

Εικόνα
adult image sharing
Άβαταρ μέλους
By nido
#211406 Κρίμα... Μου είχε "γυαλίσει" κι εμένα ένα της JVC πρόσφατα, αυτό εδώ:
Εικόνα

Στο εργοστασιακό μου Clarion έχει χαλάσει ο μηχανισμός που "ρουφάει" και βγάζει τα δισκάκια, οπότε εδώ και μερικούς μήνες το χρησιμοποιώ μόνο ως ράδιο, θα ήθελα να το αλλάξω με κάποιο που να μην έχει ούτε αυτό περιστροφικούς διακόπτες, όσο πιο απλό γίνεται εμφανισιακά για να δένει με το υπόλοιπο ταμπλό, απλά να παίζει MP3 από στικάκι ή καρτούλα και να έχει bluetooth.