Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#577361 Δουλεια κάνουνε;
Βασικά με ενοχλεί ο ήλιος απο το πλαι οταν οδηγάω, με ζεσταίνει και θέλω να κόψω αυτό το αποτέλεσμα, φαντάζομαι τη δουλεια την κάνουνε ανεξάρτητα απο το χρωμα , ακόμα και οι διάφανες.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#577362 Ναι κάνουνε, εγώ έχω της madico, την πιο διαφανή και είδα αισθητή διαφορά. Εκεί που μου καιγόταν το χέρι τώρα ουτε που το καταλαβαίνω.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#577364 Βάλε τις πιο σκούρες, βέβαια το χειμώνα θα αργεί να ζεστάνει το εσωτερικό από την ηλιακή ακτινοβολία, θα δουλεύεις περισσότερο το καλοριφέρ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#577365
g8777 έγραψε:Βάλε τις πιο σκούρες, βέβαια το χειμώνα θα αργεί να ζεστάνει το εσωτερικό από την ηλιακή ακτινοβολία, θα δουλεύεις περισσότερο το καλοριφέρ.


και αμα φαει καμια κληση? :s_no Αυστρια ειναι εκει,δεν ειναι Ελλαδα.
Βαλε αυτα ρε ανθρωπε να εισαι νομιμοτατος.
https://www.bestprice.gr/cat/6137/iliop ... nitou.html
Άβαταρ μέλους
By opc
#577382
g8777 έγραψε:Περίπου 180 ευρώ, από Τέλη Μάη συνήθως παίζει προσφορά από Carglass στη μισή τιμή.
Για 2 παράθυρα λίγο ακριβά νομίζω...
Σε Jimny έβαλα τις: http://aswf.com/product/excel-irp/
με 110€ εκτός του παρμπρίζ.

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#577400 Llumar titanium, επειδη δεν ειμαστε ο,τι και ο,τι.


(Η τιμη ειναι φιξ , τι 2 τι 4 παραθυρα, βαλε και στα πισω πανω απο τις εργοστασιακες, z' poutchache).
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 21 Απρ 2019, 19:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#577402
g8777 έγραψε:, z' poutcache).


Ενάμιση λεπτό προσπαθώ να καταλάβω τι θες να πεις.

Σατανά.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#577443 Πριν 2 βδομαδες εβαλα Llumar στον καγκουρα. 189€ σε ολα ΠΡΟΦΑΝΩΣ τα παραθυρα πλην παρμπριζ και ηλιοροφης. 49% τα 2 μπροστα, 48% τα 3 πισω που ηταν ηδη φιμε. Η σειρα δεν ξερω πως λεγεται μιας και δεν ειδα να αναγραφεται καπου.

Η τοποθετηση εγινε σε μιση ωρα στη Llumar στο Αιγαλεω μιας και το πιασανε 4 ατομα ταυτοχρονα το αμαξι. Η εφαρμογη φαινεται πολυ καλη οπως και η μεμβρανη φαινεται καλυτερη σε σχεση με τις Madico που ειχα στο Audi και τις ASFW που εχω στο Peugeot. Θα φανει με τον καιρο βεβαια.

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#577456
rocsta έγραψε:Τουμπανο φαινεται απο ψηλα

Sent >


οντως φοβερη φωτο!!