Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By glf
#111935 Εγώ είχα περάσει ζελατινες απο τα... lidl δτα πισω παραθυρα σε δυο αυτοκινητα για τις μικρές. Μια χαρα καθρέφτης
Άβαταρ μέλους
By xenos
#112396 Τελικά δεν τις έβαλα γιατί μας προέκυψε άλλη εταιρία που δεν τη γνωρίζω (ASWF) και έμεινε έτσι το θέμα. Εκτός από llumar/3m, δεν ξέρω αν μπορώ να εμπιστευώ. Για πείτε καμιά τιμή κ περιοχή. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#112448
famas έγραψε:Εγω παντως εκει που πέρασα τα δικα μου φιμε, ο μαστορης μου ελεγε οτι του ερχονταν συνεχως ταξιτζηδες που εβαζαν 70ρες στα μπροστινα τζαμια οδηγού κ συνοδηγού γιατι οι αστυνομικοί τους κυνηγούσαν συνεχώς, αλλά μονο στο αεροδρόμιο.


Στο αεροδρόμιο πριν κάνα τετράμηνο πέρασε η τροχαία,έγραψε όποιον βρήκε και μετά πήγε συνεργείο που τις έβγαζε επί τόπου, σουρεαλιστικό
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#112606
xenos έγραψε:Τελικά δεν τις έβαλα γιατί μας προέκυψε άλλη εταιρία που δεν τη γνωρίζω (ASWF) και έμεινε έτσι το θέμα. Εκτός από llumar/3m, δεν ξέρω αν μπορώ να εμπιστευώ. Για πείτε καμιά τιμή κ περιοχή. :hmmm:


mirage έγραψε:Madico. Αλλα νομιζω ειναι πιο ακριβες απο τις αλλες 2


Ρε παιδιά, δύο σελίδες είναι όλο κι όλο το thread, 5 posts πιο πριν έχω κάνει αναλυτική "παρουσίαση" με μάρκες, τιμές και ποιότητες :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#112733
The Ace έγραψε:
Από την άλλη, αυτή τη στιγμή οι τρεις γνωστοί μεγάλοι (Llumar, 3M, Madico) τρέχουν προσφορές για όλες τις σειρές τους, με τιμές περίπου στα 170-180€ Llumar, περίπου 10€ λιγότερα η 3Μ, και άλλα 10-20€ λιγότερα η Madico. Οι τιμές είναι για sedan (γι'αυτό έψαξα εγώ), οπότε φανταστείτε ανάλογες προσαρμογές προς τα πάνω/κάτω, αναλόγως μέγεθος αυτοκινήτου. Όλοι προσφέρουν τα απολύτως νόμιμα (όχι pare-brise, 70% στα μπροστινά πλαϊνα και ότι θέτε στα πίσω), και δίνουν εγγύηση για αρκετά χρόνια. Εγώ προσωπικά έβαλα στη Car-glass τις Madico με την προσφορά τους, τις είχα και στο RX8 και ήμουν ευχαριστημένος.



Μολις γυρισα απο Carglass. 135€ για 70% μπροστα και οτι ναναι πισω , χωρις ΜΠΑΡΜΠΡΙΖ. :shifty: (+100€ γι αυτο).
Θα παω μια βολτα και απο llumar και αποφασιζω.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#154900
skous έγραψε:Το βράδυ από τι ποσοστό και πέρα αρχίζει να δυσκολεύει;;;


Η 35άρα, χειμώνα κ βροχή... ενοχλεί.
Για την ιστορία έβαλα πριν λίγο καιρό 35άρα 3Μ με πάααααααρα πολύ καλή τοποθέτηση στην 3Μ Καλαμάτα. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#156117 Πισω βαζεις κανονικα.
Θεωρητικα μπροστα απαγορευεται (κ στα πλαινα).


< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#194362 Ερώτησις, εκτός από τις 3 προαναφερθείσες (Llumar, 3M, Madico) γνωρίζετε την v-kool? έχετε γνωστό που κάνει σωστή δουλειά εντός Αττικής; Θέλω να βγάλουν τις παλιές μεμβράνες (απέκτησα 4 φουσκάλες και κάποιες γρατζουνιές μετά από 9 χρόνια) και λέω να τις αλλάξω. Κάποια βοήθεια;