Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#231912 Google calendar+υπενθύμιση που έγραψε και ο τσιγκούνης, καλά θα ταν να μην ξεχνάς γιατί έχει και πρόστιμο σε ενδεχόμενο έλεγχο από την Αλ.Ασ. ( έτσι τη λέω εγώ και ο Πιπίνος)
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#231917 Mια ακόμα ερώτηση.

Σε περίπτωση που κοπείς, μέσα σε πόσο διάστημα πρέπει να ξαναπεράσεις? Μπορείς να πας μετα από λίγες μέρες? Ρωτάω γιατί δε θα έχω πολύ χρόνο κάτω.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#231919 Ποιον είπες τσιγκούνη ρε Ουργίτι;

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#231923 Τριφτη, εγώ όταν κατέβασα το 307 είχα ανάλογο θέμα, με το που βγήκα Ηγουμενίτσα πήγα για ΚΤΕΟ εκεί. Είχα κλείσει ραντεβού από πριν, ώστε να έχω και μια μικρή κάλυψη ας πούμε.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#231926 Kι εγώ κάτι τέτοιο σκέφτομαι. Η Λευκάδα δεν είναι μακριά βέβαια, αλλά δεν υπάρχει λόγος να ρισκάρεις.
Είναι πολύ λεπτολόγοι στην Ηγουμενίτσα?
Μου έχει θολώσει το αριστερό φανάρι μπροστά. Τα υπόλοιπα δεν νομίζω να έχω θεμα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#231929 Μην τρελαίνεσαι ,θα πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης για να σε κόψουν.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#231932 Το αυτοκίνητο είναι οκ, όταν του έκανα το σέρβις εδώ ο ολλανδός μου είπε περνάς κανονικά το Ολλανδικό ΚΤΕΟ, αλλά μπορεί να σε κοβα στο φανάρι :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#231982
belgarion έγραψε:Όπως έχω ξαναγράψει όλα τα αυτοκίνητα της οικογένειας τα πηγαίνω στο κρατικό κτεο γιατί είναι 40 ευρώ και χωρίς αναμονή και αν είσαι άνεργος είναι 30, οπότε μάλλον θα ήταν πολύ αισιόδοξο να πιστεύω ότι θα με παίρνουν και τηλ...


Σωστά, είχα ξεχάσει ότι ανοίξαν ξανά τα λαδιάρικα.
Έχω 2 πολύ κακές προσωπικές εμπειρίες από παλαιά και τώρα και να με πληρώσουν δεν πάω σ΄αυτά. :s_no

Και στο ΚΤΕΟ της Express Service 40€ έδωσα. Κερνάνε και ότι καφέ τραβάει η ψυχή σου (όχι από μηχάνημα) και σου φτιάχνουν και σαντουιτσάκι ή τόστ για να μην γουργουρίζει το στομαχάκι σου όσο περιμένεις και βλέπεις στην οθόνη του τερματικού την πορεία του ελέγχου, τις μετρήσεις καυσαερίων, ανάρτησης, φρένων κλπ και την κάμερα που δείχνει τι ελέγχει ο τεχνικός στο κάτω μέρος του αυτοκινήτου σου. Και ναι, μου τηλεφωνούν κάθε χρόνο, όπως μου τηλεφωνούσαν και από το προηγούμενο ΚΤΕΟ (ΑUTOTECHNIK) που πήγαινα.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#232003 Που είναι αυτα τα κτεο με 40ε δεν ξερω. Οπου εχω παει 50-55 μου έχουν ζητήσει.

<
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#232010
xenos έγραψε:Που είναι αυτα τα κτεο με 40ε δεν ξερω. Οπου εχω παει 50-55 μου έχουν ζητήσει.

<


κερνανε και καφε
http://ikteoaspropyrgou.gr/
Άβαταρ μέλους
By elteo
#232058
dimviii έγραψε:
xenos έγραψε:Που είναι αυτα τα κτεο με 40ε δεν ξερω. Οπου εχω παει 50-55 μου έχουν ζητήσει.

<


κερνανε και καφε
http://ikteoaspropyrgou.gr/


Αν είναι να ξενιτευτουμε.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#232059 sorry που δεν μαντεψα που μενεις. :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#232061
dimviii έγραψε:sorry που δεν μαντεψα που μενεις. :lol:


Άσε που μένω εγώ. Αντικειμενικά για έναν κάτοικο της Αθήνας (που είναι οι περισσότεροι στην Αττική) είναι μακρυά. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#232066 για Δυτικη Αττικη δεν ειναι μακρυα.