Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#8605 Σήμερα πήγα το 325 στην Βάρη (για χτες ήταν το ραντεβού, αλλά το ξέχασα :s_blush ).

Έδωσα €55 για το ΚΤΕΟ (επόμενος έλεγχος σε 2 χρόνια) και κάρτα καυσαερίων (ανανέωση σε ένα).

Ταλαιπωρία 0, αναμονή λιγότερη από δεκάλεπτο. Το αυτοκίνητο πέρασε χωρίς παρατηρήσεις φυσικά, παρόλο που είχε πάνω 7 μήνες βρώμα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#8856 Ακριβά είστε.
40Ε έδωσα στον Ασπρόπυργο.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#8889 Χμ... Και αναρωτιόμουν. :s_sad
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#8901
Χρήστος Λάππας έγραψε:Σήμερα πήγα το 325 στην Βάρη (για χτες ήταν το ραντεβού, αλλά το ξέχασα :s_blush ).

Έδωσα €55 για το ΚΤΕΟ (επόμενος έλεγχος σε 2 χρόνια) και κάρτα καυσαερίων (ανανέωση σε ένα).

Ταλαιπωρία 0, αναμονή λιγότερη από δεκάλεπτο. Το αυτοκίνητο πέρασε χωρίς παρατηρήσεις φυσικά, παρόλο που είχε πάνω 7 μήνες βρώμα.

Νομίζω οτι τα autovision κάνουν τον πιο εκτενή έλεγχο ή τουλάχιστον στον δίνουν γραπτώς.
Βάρος σου μέτρησαν?Τα αμορτισερ που βρισκονται?
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#9057 Εγώ από autovision στο Σταυρό που πήγα για πρώτη φορά (με ραντεβού) έμεινα πολύ ευχαριστημένος.
Και το κοιτάξαν πιο καλά (μου βρήκαν παραμόρφωση στον πίσω δίσκο) και μπόρεσα να συνεννοηθώ για κάποιο θέμα που το ΚΤΕΟ του Χολαργού το είχε περάσει στο ντούκου και ωραίο χαρτί μου έδωσαν και κονόμησα πολυεργαλείο. Και μηδέν αναμονή αν και πήγα πριν το ραντεβού μου.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#9099 Ο τεχνικός μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. Δεν κοίταξα καθόλου τα χαρτιά. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#9136 Το αυτοκολλητακι του χρονου θα ειναι ροζ, αν λαβω υποψιν καποια αμαξια εκ Γερμανιας που ειδα να εχουν ροζ σηματακι που γραφει 17. Καθε χρόνο ιδιο αυτοκολλητακι μ αυτους εχουμε... Δε νομιζω να αλλαξει το 15.
Θελω να βγαλω αυτην την καφε μπουρδα απο την πισω πινακιδα... :s_sad
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#9151 Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#9381
NickTG έγραψε:Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.

************************************************************************************************************
Μου αρέσουν τα παραμύθια!.
antonis-team
Άβαταρ μέλους
By bill33
#9384
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.

************************************************************************************************************
Μου αρέσουν τα παραμύθια!.
antonis-team

Και τι σχέση έχει με το θέμα ;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#9392
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.

************************************************************************************************************
Μου αρέσουν τα παραμύθια!.
antonis-team



Άσχετο με το θέμα όμως.
Πρέπει να βγάζεις νόημα όταν γράφεις κάπου.
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#9407
NickTG έγραψε:
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.

************************************************************************************************************
Μου αρέσουν τα παραμύθια!.
antonis-team



Άσχετο με το θέμα όμως.
Πρέπει να βγάζεις νόημα όταν γράφεις κάπου.

***********************************************************************************************
Χωρίς σήμα δεν φεύγεις από πουθενά!.
3 αυτοκίνητα περνάμε την ημέρα!.
Μπούχτισα στην μπούρδα!.
antonis-team.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#9412
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.

************************************************************************************************************
Μου αρέσουν τα παραμύθια!.
antonis-team



Άσχετο με το θέμα όμως.
Πρέπει να βγάζεις νόημα όταν γράφεις κάπου.

***********************************************************************************************
Χωρίς σήμα δεν φεύγεις από πουθενά!.
3 αυτοκίνητα περνάμε την ημέρα!.
Μπούχτισα στην μπούρδα!.
antonis-team.

Φιλική συμβουλή που θα βοηθήσει στην εδώ μακροημέρευση:άλλαξε λίγο προς το πιο κόσμιο τον τρόπο που μιλάς στα άλλα μέλη του φόρουμ .
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#9415
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:
antonis-team έγραψε:
NickTG έγραψε:Αν θυμάμαι καλά δεν είναι υποχρεωτικό το αυτοκόλλητο.

************************************************************************************************************
Μου αρέσουν τα παραμύθια!.
antonis-team



Άσχετο με το θέμα όμως.
Πρέπει να βγάζεις νόημα όταν γράφεις κάπου.

***********************************************************************************************
Χωρίς σήμα δεν φεύγεις από πουθενά!.
3 αυτοκίνητα περνάμε την ημέρα!.
Μπούχτισα στην μπούρδα!.
antonis-team.



Είπα κάπου πως δεν σου το βάζουν στο ΚΤΕΟ? Το αν είναι υποχρεωτικό να το έχεις μετά πάνω είναι το θέμα.
Αν ξέρεις κάτι διαφορετικό μπορείς απλά να το γράψεις. Ούτε χρειάζεται να μαντεύουμε τι εννοείς ούτε να προσπαθείς να μας κάνεις διαφήμιση στο μαγαζάκι σου.
Αδιάφορο. Ας περνάς και 13. Εμάς τι μας νοιάζει?
Σταμάτα να σκέφτεσαι. Θα μειωθούν κατά πολύ.
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#9434 Οι γνωρίζοντες αποφαίνονται. Οι υπόλοιποι ενθρονίζεστε Βασίλη!, είναι αξίωμα και ωμή πραγματικότητα.
Antonis-team.

Είμαστε στα τεχνικά θέματα. Γράφε σε παρακαλώ, απλά και κατανοητά. Η παρουσία σου είναι ευπρόσδεκτη, όσο δεν γεμίζεις τον τόπο με ακαταλαβίστικους χρησμούς.
Η ενθρόνιση δεν έλαβε χώρα, η πραγματικότητα είναι αυτή και η διαχειριστική ομάδα απεφάνθη: αυτό είναι μια προειδοποίηση. [admin]