Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#23474
kostis20 έγραψε:Tι διαφορές είδε ?
Αυτό που είδε και είδα κι εγώ όντως ήταν υπέρ του παλιού (λεπτομέρειες, ορατή ποιότητα πλαστικού, φινιρίσματος κλπ). Αλλά θέλω να ελπίζω ότι το σχόλιό του ήταν με την ευκαιρία του ότι είδε την παλιά μου και αφορούσε όχι στην εξωτερική αισθητική αλλά σε λειτουργικές ιδιότητες όπως αντοχή σε χρόνο, κακοποίηση κλπ.
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#23990 Είναι εύκολο ανώνυμα, να κατηγορεί κάποιος την Bosch!..... :ninja:
Για την ιστορία, πουλά την διπλή ποσότητα μπαταριών, από όσες πωλήσεις κάνουν όλοι οι υπόλοιποι μαζί!. :)
Σίγουρα η αντιπροσωπεία ελέγχει να μην ξευτιλίζονται οι τιμές… και δημιουργεί κακιούλες!. :rant:
Antonis-team.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#24135
antonis-team έγραψε:Το να γράφετε 2 λέξεις παρά πάνω για να καταλαβαίνουμε δεν είναι κακό!. :dizzy:
Antonis-team.

Kαλώς ήλθες στην απο εδώ πλευρά!! :lol:
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#24454
bill33 έγραψε:
antonis-team έγραψε:Το να γράφετε 2 λέξεις παρά πάνω για να καταλαβαίνουμε δεν είναι κακό!. :dizzy:
Antonis-team.

Kαλώς ήλθες στην απο εδώ πλευρά!! :lol:

***
σε ευχαριστώ Βασίλη μου, να είσαι καλά!.
Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#24607
djalma έγραψε:Παίζει ενδεχόμενο να τέλειωσε καινούρια μπαταρία σε κάτι παραπάνω από 2 χρόνια??

************************************************
Ναι παίζει!.
Άβαταρ μέλους
By Funis
#24861 Εγώ άλλαξα την δική μου σήμερα γιατί από την Κυριακή έπαιρνε μπροστά το αυτοκίνητο με την τρίτη προσπάθεια.. Προηγούμενη αλλαγή 13-06-2013. :x
Άβαταρ μέλους
By Funis
#24890
gakost έγραψε:ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ εγγύηση 2 ετών δεν έχει;


Για έναν χρόνο έχουν μου είπαν στο συνεργείο. Μου είπαν πως αυτός που είχα πάει την προηγούμενη φορά είναι απαράδεκτος και όλοι έχουν παράπονα, μου υποσχέθηκαν ότι δεν θα χαλάσει στον έναν χρόνο αυτή και έφυγα χωρίς αυτά τα παλιο 80euros να με βαραίνουν στην τσέπη.
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#24907
elteo έγραψε:Μακρυά από Bosch.

Εγώ προτίμησα την Exide Premium.


+1!!....και για τα δύο.. :iconcool: επίσης και οι Winner είναι κορυφαίες!!
Άβαταρ μέλους
By Nikolaos106
#24908 Σήμερα το είχαν τοποθετηθεί στο παρμπρίζ μου !! Αλλά βρε παιδί μου και delivery στο χώρο μας κάτι πολύ χρήσιμο...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#24911
Nikolaos106 έγραψε:Σήμερα το είχαν τοποθετηθεί στο παρμπρίζ μου !! Αλλά βρε παιδί μου και delivery στο χώρο μας κάτι πολύ χρήσιμο...
Εικόνα


Αυτό είναι στάνταρ.....