Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#584340
Anonymous Founder έγραψε:Και είναι πλευστοί και όχι πνευστοί, όπως έχω ακούσει (και διαβάσει, ακόμη κι εδώ μέσα από...γνώστη! :lol: ), για δισκόπλακες μιλάμε, όχι για την μπάντα της Φλώρινας.
:s_shout


Γιατί δε μιλάς ανοιχτά? Σε ποιόν αναφέρεσαι? Ποιόν διορθώνεις? Ποιός είναι αυτός ο "γνώστης"?

Η αφορμή για το μάθημα περί φρένων πως προέκυψε ακριβώς?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584341 Κοίτα, δεν θα καθίσω ν' απολογηθώ κιόλας για ποιο λόγο γράφω για φρένα, σε φόρουμ που αγαπάει τα αυτοκίνητα και τις μηχανές. :dizzy:
Αν έχεις κάποιο πρόβλημα, δεν σου φταίω εγώ. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#584344
Anonymous Founder έγραψε:Ακόμη και κάποιοι που φαίνονται να ξέρουν, δεν έχουν τελικά ιδέα ακόμη και από απλά πράγματα.


Ποιοι είναι αυτοί;
Από άλλο φόρουμ εννοείς; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#584350
Anonymous Founder έγραψε:Κοίτα, δεν θα καθίσω ν' απολογηθώ κιόλας για ποιο λόγο γράφω για φρένα, σε φόρουμ που αγαπάει τα αυτοκίνητα και τις μηχανές. :dizzy:
Αν έχεις κάποιο πρόβλημα, δεν σου φταίω εγώ. :s_empathy


Κοίτα, εξαρτάται αν πιστεύεις αυτό που γράφεις γιατί μιλάς συγκεκριμένα (λες από αυτό το φόρουμ).

Δε σου ζήτησα να απολογηθείς. Να μιλάς χωρίς υπεκφυγές ζήτησα και εφόσον γράφεις κάτι συγκεκριμένο δημόσια, νομίζω πολλοί έχουν αυτή την απορία (την έχει και ο τρίφτης παραπάνω).

Κανένα πρόβλημα δεν έχω, πίστεψέ με. Απορία έχω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584354 Έκανα αναζήτηση στο Google για πλευστούς/floating δίσκους και έπεσα πάνω σε κάποιους που τους λένε πνευστούς. Δεν έκανα τίποτε πρωτότυπο ή έξυπνο. Δεν καταλαβαίνω το ερώτημα, και για ποιο λόγο άνθρωποι που μέχρι σήμερα ούτε απέξω από τα τεχνικά θέματα δεν περνούσαν, είναι εδώ και ποστάρουν. Δικές μου δημοσιεύσεις εδώ μέσα θα βρεις μπόλικες.

Όποιος έχει την μύγα, ας αποφασίσει μόνος του το τι θα κάνει με δαύτη, δεν είναι δικό μου πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#584355 Διακρίνω μία εμπάθεια πάντως και στεναχωριέμαι. Εγώ έχω γράψει πολλάκις στα φρένα και γενικά στα τεχνικά. Το ίδιο και ο Νίκος νομίζω. Ποιος είναι αυτός που δεν περνάει ούτε απ' έξω ρε γμτ? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#584356 Από το 'κάποιοι δεν έχουν ιδέα' που δεν μας λες ποιοι είναι πάμε στο 'έπεσα πάνω σε κάποιους'.
Σε 2 ποστ θα στο έχει πει ένα πουλάκι. :lol:

Δεν έχουμε ρωτήσει πάντως κάτι προσβλητικό ή ειρωνικό για να χάσεις την ψυχραιμία σου και να αρχίσεις να σβήνεις ποστίνια.
Μια ερώτηση έγινε επειδή αναφέρθηκες συγκεκριμένα σε άτομα.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#584358
Anonymous Founder έγραψε:Έκανα αναζήτηση στο Google για πλευστούς/floating δίσκους και έπεσα πάνω σε κάποιους που τους λένε πνευστούς. Δεν έκανα τίποτε πρωτότυπο ή έξυπνο. Δεν καταλαβαίνω το ερώτημα, και για ποιο λόγο άνθρωποι που μέχρι σήμερα ούτε απέξω από τα τεχνικά θέματα δεν περνούσαν, είναι εδώ και ποστάρουν. Δικές μου δημοσιεύσεις εδώ μέσα θα βρεις μπόλικες.

Όποιος έχει την μύγα, ας αποφασίσει μόνος του το τι θα κάνει με δαύτη, δεν είναι δικό μου πρόβλημα.


Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς γιατί κάνεις μια συγκεκριμένη αναφορά (ενώ έχω κάνει πρόσφατα ποστ για τους νέους ΠΝΕΥΣΤΟΥΣ/ΠΛΕΥΣΤΟΥΣ και χαρακτούς δίσκους):

Anonymous Founder έγραψε: Και είναι πλευστοί και όχι πνευστοί, όπως έχω ακούσει (και διαβάσει, ακόμη κι εδώ μέσα από...γνώστη! :lol: ), για δισκόπλακες μιλάμε, όχι για την μπάντα της Φλώρινας.
:s_shout


Θες να γίνει συζήτηση ή μονόλογος? Γιατί το ποστ που κάνεις είναι σα να δείχνεις το δάκτυλο στους..."γνώστες".

Τέσπα, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Για ακόμη μια φορά...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584359 Εγώ πάλι βλέπω μια αδικαιολόγητη επίθεση από τους τρεις σας σε μια δημοσίευση που δεν σας προσβάλλει (πώς θα μπορούσε; ) και ούτε σας προκαλεί. Δεν αναφέρει ονόματα, δεν θίγει κανέναν. Αλλά για πολλοστή φορά, μου επιτίθεστε, και ειδικά ο ένας μιλάει και για σβησίματα και για απώλεια ψυχραιμίας. Μάλλον υπάρχει πρόβλημα κατανόησης για μια ακόμη φορά. Από την πλευρά μου, θα πω, αν δεν έχετε να συζητήσετε για φρένα, τι ακριβώς κάνετε εδώ; Ας μείνουμε λοιπόν στο θέμα. Αυτό που με ρωτάτε, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να το βρει. Πάμε παρακάτω λοιπόν.
:s_bye
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584362
Nikos! έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Έκανα αναζήτηση στο Google για πλευστούς/floating δίσκους και έπεσα πάνω σε κάποιους που τους λένε πνευστούς. Δεν έκανα τίποτε πρωτότυπο ή έξυπνο. Δεν καταλαβαίνω το ερώτημα, και για ποιο λόγο άνθρωποι που μέχρι σήμερα ούτε απέξω από τα τεχνικά θέματα δεν περνούσαν, είναι εδώ και ποστάρουν. Δικές μου δημοσιεύσεις εδώ μέσα θα βρεις μπόλικες.

Όποιος έχει την μύγα, ας αποφασίσει μόνος του το τι θα κάνει με δαύτη, δεν είναι δικό μου πρόβλημα.


Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς γιατί κάνεις μια συγκεκριμένη αναφορά (ενώ έχω κάνει πρόσφατα ποστ για τους νέους ΠΝΕΥΣΤΟΥΣ/ΠΛΕΥΣΤΟΥΣ και χαρακτούς δίσκους):

Anonymous Founder έγραψε: Και είναι πλευστοί και όχι πνευστοί, όπως έχω ακούσει (και διαβάσει, ακόμη κι εδώ μέσα από...γνώστη! :lol: ), για δισκόπλακες μιλάμε, όχι για την μπάντα της Φλώρινας.
:s_shout


Θες να γίνει συζήτηση ή μονόλογος? Γιατί το ποστ που κάνεις είναι σα να δείχνεις το δάκτυλο στους..."γνώστες".

Τέσπα, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Για ακόμη μια φορά...

Μιλάς για ποια δημοσίευσή σου; Και αν είναι αυτό που λες, γιατί αν ήθελα να σε προκαλέσω να μην σχολιάσω την δημοσίευσή σου; Θα μπορούσα να σε δείξω ξεκάθαρα με το δάχτυλο. Επομένως, δεν είναι αυτό, απλώς έχεις την μύγα.
Πάμε λοιπόν επιτέλους παρακάτω, το θέμα έχει ενδιαφέρον για όλους, όποιος θέλει να διαβάσει τις δημοσιεύσεις σου, ας πάει εκεί.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#584363 Αναφέρεσαι σε κάποιον ως άσχετο.
Ρωτάμε ποιος είναι και αυτό το θεωρείς επίθεση; :lol:

Τσπα, αν αποφασίσεις μας λες να ξέρουμε ποιοι είναι οι άσχετοι στο φόρουμ. :)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#584364
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ πάλι βλέπω μια αδικαιολόγητη επίθεση από τους τρεις σας σε μια δημοσίευση που δεν σας προσβάλλει (πώς θα μπορούσε; ) και ούτε σας προκαλεί. Δεν αναφέρει ονόματα, δεν θίγει κανέναν. Αλλά για πολλοστή φορά, μου επιτίθεστε, και ειδικά ο ένας μιλάει και για σβησίματα και για απώλεια ψυχραιμίας. Μάλλον υπάρχει πρόβλημα κατανόησης για μια ακόμη φορά. Από την πλευρά μου, θα πω, αν δεν έχετε να συζητήσετε για φρένα, τι ακριβώς κάνετε εδώ; Ας μείνουμε λοιπόν στο θέμα. Αυτό που με ρωτάτε, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να το βρει. Πάμε παρακάτω λοιπόν.
:s_bye

Ρε μλκ ήμαρτον! :lol: Man up να πούμε 40 χρονών άνθρωπος. Γράφεις μία |λογοκρισία| από το πουθενά με σαφή υπονοούμενα και φωτογραφίζοντας το Νίκο με τον οποίο έχεις εμφανές θέμα. Και τώρα ονειρεύεσαι επιθέσεις και ιστορίες.

Στην τελική επειδή έχει κουράσει πολύ αυτή η, συνήθως απρόκλητη, συμπεριφορά γιατί δε σουτάρεις όποιον σου χαλάει το ζεν να τελειώνουμε? Δικό σου είναι το μαγαζάκι και πίστεψέ με κανείς δε θα κρεμάσει πλερέζες ούτε θα σε πει δικτάτορα. Συγκεκαλυμμένες ειρωνείες, υποδείξεις, ντεμέκ αυθεντία...κάπου έλεος. Είναι λίγο αστείο στις ηλικίες μας πια.

ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584366
Deleted User 1 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ πάλι βλέπω μια αδικαιολόγητη επίθεση από τους τρεις σας σε μια δημοσίευση που δεν σας προσβάλλει (πώς θα μπορούσε; ) και ούτε σας προκαλεί. Δεν αναφέρει ονόματα, δεν θίγει κανέναν. Αλλά για πολλοστή φορά, μου επιτίθεστε, και ειδικά ο ένας μιλάει και για σβησίματα και για απώλεια ψυχραιμίας. Μάλλον υπάρχει πρόβλημα κατανόησης για μια ακόμη φορά. Από την πλευρά μου, θα πω, αν δεν έχετε να συζητήσετε για φρένα, τι ακριβώς κάνετε εδώ; Ας μείνουμε λοιπόν στο θέμα. Αυτό που με ρωτάτε, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να το βρει. Πάμε παρακάτω λοιπόν.
:s_bye

Ρε μλκ ήμαρτον! :lol: Man up να πούμε 40 χρονών άνθρωπος. Γράφεις μία |λογοκρισία| από το πουθενά με σαφή υπονοούμενα και φωτογραφίζοντας το Νίκο με τον οποίο έχεις εμφανές θέμα. Και τώρα ονειρεύεσαι επιθέσεις και ιστορίες.

Στην τελική επειδή έχει κουράσει πολύ αυτή η, συνήθως απρόκλητη, συμπεριφορά γιατί δε σουτάρεις όποιον σου χαλάει το ζεν να τελειώνουμε? Δικό σου είναι το μαγαζάκι και πίστεψέ με κανείς δε θα κρεμάσει πλερέζες ούτε θα σε πει δικτάτορα. Συγκεκαλυμμένες ειρωνείες, υποδείξεις, ντεμέκ αυθεντία...κάπου έλεος. Είναι λίγο αστείο στις ηλικίες μας πια.

ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. :shifty:

ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ λοιπόν και ευχαριστώ πολύ. Πάμε παρακάτω λοιπόν.
:s_whiteflag

Οι άσχετες δημοσιεύσεις θα μεταφερθούν σε χωριστό θέμα, μόλις τελειώσουν όλοι με τις απόψεις τους.[Admin]

Οι άσχετες δημοσιεύσεις διαχωρίστηκαν. Όσοι θέλουν να πουν την άποψή τους, ας την πουν εδώ κόσμια για να μην βρωμίζουμε τα θέματα του φόρουμ με άσχετα. [Admin]