Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#586737 Μα έχω ξαναπεί πολλές φορές πως δεν είμαι επιτυχημένος όπως εσύ ή κάποιοι άλλοι, δεν καταλαβαίνω γιατί εκπλήσσεσαι.
Νομίζω πως το θέμα έχει λήξει λοιπόν, ΟΚ; Είμαι βέβαιος πως έχουν βγάλει όλοι τα συμπεράσματά τους.
Μην λυπάσαι όμως, είναι φυσιολογικό, δεν είναι μίζερο όπως λες, επιτυχημένοι θα είναι οι πραγματικά άξιοι, εγώ απέχω από αυτό, είναι σαφές ποιοι είναι (είστε).

ΥΓ: Στον φίλο μας με την ελλειπή κατανόηση κειμένου δεν απαντώ, γιατί ούτως ή άλλως δεν καταλαβαίνει, αν θέλεις τον βοηθάς εσύ.



:)

(Ουφ)
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#586739
Anonymous Founder έγραψε:Μα έχω ξαναπεί πολλές φορές πως δεν είμαι επιτυχημένος όπως εσύ ή κάποιοι άλλοι, δεν καταλαβαίνω γιατί εκπλήσσεσαι.
Νομίζω πως το θέμα έχει λήξει λοιπόν, ΟΚ; Είμαι βέβαιος πως έχουν βγάλει όλοι τα συμπεράσματά τους.
Μην λυπάσαι όμως, είναι φυσιολογικό, δεν είναι μίζερο όπως λες, επιτυχημένοι θα είναι οι πραγματικά άξιοι, εγώ απέχω από αυτό, είναι σαφές ποιοι είναι (είστε).

ΥΓ: Στον φίλο μας με την ελλειπή κατανόηση κειμένου δεν απαντώ, γιατί ούτως ή άλλως δεν καταλαβαίνει, αν θέλεις τον βοηθάς εσύ.



:)

(Ουφ)



Μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου. Σοβαρά.

Το τι θεωρεί ο καθένας επιτυχία εξαρτάται από τον ίδιο και τους στόχους που θέτει και σίγουρα δε χρειάζεται να το διατυμπανίζει.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#586756 Μύγες ατελείωτες, σμήνη από μύγες....
Μπορείτε να σταματήσετε να λογομαχείτε με κάθε ευκαιρία σας παρακαλώ.
Η κατάσταση έχει γίνει κουραστική.
Αν θέλετε συνεχίστε με πμ. Τέλος.