Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Sotiriskoutroulis1
#558285 Καλησπέρα..Χρόνια πολλά καλή χρονιά...Έχω ένα μερσεντες c 200 2000 κυβικά με τα 163 αλογα μοντέλο 2001...Απο την ημερα που το πείρα μου μου κάνει ένα θέμα μια δουλεύει μια δεν δουλεύει ο κομπρεσορας έχω αλλάξει σχεδόν τα πάντα πεταλούδες και της δυο εγκέφαλο έβγαλα καταλύτη άλλαξα διακόπτει της δυο βαλβίδες που κάνουν ανακύκλωση αέρα πίσω απ την εισαγωγή και το αμάξι παλι τα ίδια...Όταν το βάζω σε διαγνωστικό και του κάνω ένα ρεσετ στην μια πεταλούδα εισαγωγής το αμάξι δουλεύει για λίγο...
Άβαταρ μέλους
By Sotiriskoutroulis1
#558294 Δλδ τι να έχει κατεβασμένα τα χιλιόμετρα;Το κακό είναι ότι το βάζουμε σε μηχάνημα και το αμάξι δεν βγάζει ζημιά καμία ενώ έχει την βλάβη αυτή να μην δουλεύει αλλά δεν δείχνει τίποτα το λαπτοπ.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#558295 Σε τι μηχάνημα, του κατασκευαστή;
Άβαταρ μέλους
By Sotiriskoutroulis1
#558299 Ναι φίλε μου της μερσεντές διαγνωστικο και δεν δείχνει μηχανική βλάβη τίποτα απολύτως.εχω εφτά μήνες θα με τρελάνει το αμάξι
Άβαταρ μέλους
By drdino
#558300 Το αγόρασες μεταχειρισμένο ή το έχεις από καινούριο; Φοράει εργοστασιακό πρόγραμμα στον εγκέφαλο ή έχει αλλάξει;

Obelix ακούει;
Άβαταρ μέλους
By Sotiriskoutroulis1
#558301 Μεταχειρισμένο το πείρα...είχε προγραμμα πάνο καο τον άλλαξα τον εγκέφαλο έβαλα εργστασιακο..σχεδόν τα πάντα εχω αλλάξει