Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#388443 Δεν ειμαι υπερ της "λογικης" του, απλα θελω να σας δειξω οτι οταν σου χρωστανε τοσα λεφτα , το πόσο ευχαριστημενος θα φυγει ο (τζαμπατζης) πελατης , μπαινει σε 2η μοιρα
Φανταζομαι το αγχος του δεν ειναι αν ο Χ φυγει με χαμογελο, αλλά αν πληρωσε
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#388479
Dodger έγραψε:
Δεν έχει να κάνει με αντιπροσωπεία, εξουσιοδοτημένο και συνοικιακό. έχει να κάνει με τον άνθρωπο/επαγγελματία/ιδιοκτήτη. Γνωστός μου μηχανικός, γειτονιάς όπως αναφέρετε εδώ μέσα, έχει συνεργείο που ντρέπεσαι να πατήσεις μέσα μη λερώσεις, ψάχνει το αμάξι λες και είναι το δικό του και σε κουβέντα που είχαμε μου είπε "αν δεν είμαι έτσι, δεν θα έρθει κανείς"... Υπάρχουν βέβαια και οι αρπακόλες...


το χρησιμοτερο ποστ στις τελευταίες σελιδες.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#388481 Ωραία, για πείτε τώρα εναν μερακλή να πάμε την Άλφα ρομεο για σερβιτσιο...
Μπουσσο ακούει??

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#388540
kovathe έγραψε:Ωραία, για πείτε τώρα εναν μερακλή να πάμε την Άλφα ρομεο για σερβιτσιο...
Μπουσσο ακούει??

< >


Αν είσαι κοντά, τότε στο Alfisti team στο Γέρακα.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#388541
dimviii έγραψε:
Dodger έγραψε:
Δεν έχει να κάνει με αντιπροσωπεία, εξουσιοδοτημένο και συνοικιακό. έχει να κάνει με τον άνθρωπο/επαγγελματία/ιδιοκτήτη. Γνωστός μου μηχανικός, γειτονιάς όπως αναφέρετε εδώ μέσα, έχει συνεργείο που ντρέπεσαι να πατήσεις μέσα μη λερώσεις, ψάχνει το αμάξι λες και είναι το δικό του και σε κουβέντα που είχαμε μου είπε "αν δεν είμαι έτσι, δεν θα έρθει κανείς"... Υπάρχουν βέβαια και οι αρπακόλες...


το χρησιμοτερο ποστ στις τελευταίες σελιδες.

Χωρις να θελω να θίξω τον φιλο Dodger , ουτε ειπε κατι που δεν ξεραμε , αλλα κυριως οι υπόλοιποι ειπαμε αχρηστα πραγματα δλδ ε ?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#388543 ''αχρηστα'' ειπες εσυ.Εγω ειπα ότι ηταν το χρησιμοτερο ποστ.
Το χρησιμοτερο ποστ δεν κανει τα αλλα ποστ αχρηστα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#388561 υπαρχει και το Γιάνναρος.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#388568 τι επαθες βρε ματακια μου βραδιατικα? που εχεις σκαλωσει? μιλα πες μου.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#388606
Giuseppe Busso έγραψε:
kovathe έγραψε:Ωραία, για πείτε τώρα εναν μερακλή να πάμε την Άλφα ρομεο για σερβιτσιο...
Μπουσσο ακούει??

< >


Αν είσαι κοντά, τότε στο Alfisti team στο Γέρακα.

Το έχω ακουστα άλλα ψιλομακρια μου πέφτει γμτ.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#388623
kovathe έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
kovathe έγραψε:Ωραία, για πείτε τώρα εναν μερακλή να πάμε την Άλφα ρομεο για σερβιτσιο...
Μπουσσο ακούει??

< >


Αν είσαι κοντά, τότε στο Alfisti team στο Γέρακα.

Το έχω ακουστα άλλα ψιλομακρια μου πέφτει γμτ.

< >


Τι περιοχή είσαι;
Πάντως στο εν λόγω συνεργείο, δεν πάω εγώ, απλά έτυχε και πήγα μια φορά για ένα θέμα με το 500ράκι.
Το πόσο διεξοδικά το εξέτασαν, δε λέγεται. Πάνε γνωστοί όμως και είναι από τα καλύτερα συνεργεία.
Πήγαινε σε καμιά AutoOne μωρέ. Καινούριο αμάξι έχεις. Τα βασικά σέρβις θα κάνεις. Τι ψάχνεσαι;
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#388686 Καισαριανή είμαι αλλά βολευει πολύ η περιοχή πέριξ του Σαρακάκη στην Καβάλας λογω δουλειάς.
Στο Σφακιανάκη στο ποτάμι το πήγα πέρσι.

< >