Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By darzen
#536383 παιδια αν ανοιξετε το car.gr θα δειτε να τις πουλανε παμφθηνα και αγοραστη να μην βρισκουν δεν εχω φωτο να σας δειξω μιανου φιλου μια που πηρε με ενα 500αρικο
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#623667 Εχει ένας συνάδελφος μια Ε30 320i 6c προf/l cabriolet του 1990.Πώς το βλέπετε γενικά σαν ιστορικό.
Αξίζει να το φτιάξει?Θέλει σίγουρα 3-4 000 σε επισκευές και βάψιμο-οροφή.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#623723 Το θέμα είναι πως το βλέπει η αγορά. Και η αγορά της Ελλάδας για (ψιλο)classics είναι ανύπαρκτη.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#623725 Μπορεί να μη το πουλήσει μου είπε.
Να το φτιάξει και να το κρατήσει.


< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#623726 Για μένα το συγκεκριμένο είναι σίγουρο future classic. Πολύ ωραίο μοτέρ, όμορφο, ανοιχτό, αξιόπιστο γενικά. Αν τα έχει τα χρήματα, θεωρώ πως σίγουρα αξίζει.
Το μόνο κακό είναι πως δεν τα έχω εγώ, για να το αγοράσω!
:lol:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#623735
kostis20 έγραψε:Μπορεί να μη το πουλήσει μου είπε.
Να το φτιάξει και να το κρατήσει.

E αν το γουστάρει, δεν έχει νόημα να συζητάμε για εμπορική αξία. BTW τα καλά πάνε λίγο πάνω από 10κ
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#624819 Πήγα και την είδα χθες...Θέλει πολύ δουλειά...ΕικόναΕικόνα

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#624822 Δεν νομίζω να αξίζει εκτός αν είναι συναισθηματικό το θέμα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#624828 Νέα κουκούλα και αν κρίνω από την εξάτμιση πρέπει να είναι τίγκα στη σκουριά συν ότι μηχανολογικά.

Κούκλα θα γινόταν πάντως.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#624830 Εφ οσον ειναι ετσι η κουκουλα κι αν καταλαβα καλα το αυτοκίνητο έχει μεινει εξω, το εσωτερικο θα ειναι για πεταμα και χρειαζεται να ξηλωθεί ολο το αμαξι για βαψιμο.

< >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#624831 Original είναι .Αγορασμενη από Επίσημη αντιπροσωπεία Ελλάδος το 1990.
Σίγουρα θέλει και κουκούλα και εσωτερικό.Γυρω στο 5Κ του είπε κάποιος που κάνει αναπαλαιώσεις.
Σκουριές δεν είδα να έχει.Δε μπόρεσα να δω από κάτω.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#624834 Αυτό το ψάχνεις για δεύτερο αυτοκίνητο που έλεγες παλιότερα kosti;
Δεν κοιτάς κανένα ζετρίο που θα θέλει απλά μάζεμα και όχι αναπαλαίωση;
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#624839
rocsta έγραψε:Πόσο καιρό καθεται εξω;

< >

2 χρόνια
EDDIE_147 έγραψε:Αυτό το ψάχνεις για δεύτερο αυτοκίνητο που έλεγες παλιότερα kosti;
Δεν κοιτάς κανένα ζετρίο που θα θέλει απλά μάζεμα και όχι αναπαλαίωση;

Η αλήθεια είναι ότι το σκέφτηκα ,αλλά ο συνάδελφος μάλλον θα τη κρατήσει προς το παρόν.Του είπα βεβαια να με έχει υποψιν αν σκεφτεί να τη δώσει.Δεν έχει οικονομικό πρόβλημα και είναι πολύ ωραίος τύπος και μερακλής...
Ζ3 δεν με ψήνει.Με τα χίλια 3αρα cabriolet και εξακύλινδρη!Στα ματιά μου είναι κάτι το ιδιαίτερο. :inlove: