Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#2062 Νομίζω πως καλό θα ήταν να ξεκινήσουμε με κάποιους που το ξέρουν καλά το άθλημα:

Ο Vic Elford παρέα με τον Hurley Haywood και τον BIll Warner μιλάει για το τι έκανε την Porsche αυτό που είναι σήμερα...
:s_smile



Διόρθωση embeeded video. [mod]
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#3826 Image
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#118809
Άβαταρ μέλους
By Alexkid
#154141 Αν τα φτερά πίσω είναι από το εργοστάσιο, ακόμα κι έτσι έχει μεγάλη αξία το κουφάρι.

Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα, αντί να έχουν τέτοια κομμάτια να σαπίζουν στον ΟΔΔΥ και στα τελωνεία, θα τα έβαζαν στο ebay χωρίς reserve... Κρίμα το καημένο το 911.

Υ.Γ. Αν κάποιος από εδώ ενδιαφέρεται για μια 4άδα από γνήσιες Phone Dials 15άρες (928 part number) με λάστιχα, ας στείλει ένα ΠΜ, σχεδόν τις χαρίζω.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#154181 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#154237
Alexkid έγραψε:Αν τα φτερά πίσω είναι από το εργοστάσιο, ακόμα κι έτσι έχει μεγάλη αξία το κουφάρι.

Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα, αντί να έχουν τέτοια κομμάτια να σαπίζουν στον ΟΔΔΥ και στα τελωνεία, θα τα έβαζαν στο ebay χωρίς reserve... Κρίμα το καημένο το 911.

Υ.Γ. Αν κάποιος από εδώ ενδιαφέρεται για μια 4άδα από γνήσιες Phone Dials 15άρες (928 part number) με λάστιχα, ας στείλει ένα ΠΜ, σχεδόν τις χαρίζω.

Τουλάχιστον 15 χρόνια πριν την ειχα δει στο υπόστεγο του τελωνείου στο κερατσίνι (και όχι στο Ικόνιο που είναι αλλη περιοχή), μαζί με μια trans-am να σαπίζουν, αλλά τότε ήταν περισσότερο ολόκληρη :innocent: .
Πάντως οι wannabe συλλέκτες ας μην τρίβουν τα χέρια τους γιατί
1) αυτό δεν είναι 911 μοτέρ (δες δυναμό και εξατμιση)
2) το φανάρι που έχει απομείνει είναι από 912/911 πρώτης σειράς
3) τα μπαλώματα σκουριάς στη μέση των φουσκωμάτων υποδηλώνουν ανωτάτη μαϊμουδευτική
4) Ο προφυλακτήρας πρέπει να είναι ψέυτικος (οι λωρίδες είναι κανονικά μαύρες λαστιχένιες όπως και οι φυσούνες... έτσι κάπως είναι κάτι μαϊμουδοκίτ πολυεστέρα που έβγαζαν τη δεκαετία του '80 για να κάνεις την 912 930)

Κάτι σαν παρατημένο πρότζεκτ μοιάζει αν και τότε η ιστορία ήταν πολύ πιο πικάντικη (δε σας τη λέω γιατί δεν ξέρω αν είναι φίδια).


Alexkid, θα τις ήθελα πολύ τις τελεντάιαλ αλλά απο σήμερα δυστυχώς έχω ξαναεπιστρέψει στη χειρότερη δυνατή φάση .. :( αν θέλεις στείλε μου ένα πμ ποσο σκέφτεσαι να τις δώσεις...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#167099
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#175398
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#175647