Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By Govus
#369883
Άβαταρ μέλους
By 224v
#370589 καταπληκτικο σχημα και οχημα, 4 εκκεντροφοροι επι κεφαλης.... κ.λ.π. αλλα και το spider ηταν κουκλα...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#381749 Εικόνα
Ομορφιά

< >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#479842

Όταν οι διαφημίσεις αυτοκινήτων περιελάμβαναν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ οδήγηση σε χωράφια και χώματα :) .

(προσέξτε και τη χαρακτηριστική homo italicus θέση οδήγησης της εποχής :lol: )
Άβαταρ μέλους
By Govus
#513715
Άβαταρ μέλους
By markvag
#551129 Όλα όσα βάζεις είναι καταπληκτικά, αλλά αυτό είναι έρωτας! :inlove: :metalo: Ένα λάθος έχει μόνο... 28,5 λίτρα 4κύλινδρο μας κάνει 7,1 λίτρα / κύλινδρο, όχι 1,7 όπως λέει κάπου (αν το κατάλαβα καλά, με τα σκουριασμένα ιταλικά μου και την γρήγορη ανάγνωση που του έκανα). :metalo: :twisted:


Γατάκια, πάρτε πιστόνια να έχετε να πορεύεστε :twisted: ...

Εικόνα

:twisted: :twisted: :metalo: :metalo:

Φρένα μόνο πίσω (τι να τα κάνεις και μπροστά;; :s_rofl αυτά είναι για φλώρους :lol: ), 300 άλογα, μετάδοση με αλυσίδα, έπιασε 290χαω! :help:


Εντωμεταξύ, ο στρόφαλος παίζει να είναι πιο ενισχυμένος από το σασί... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#583772

Ένα ίδιο μ' αυτό που οδηγεί ο Lauda (το λευκό) είχε τω καιρώ εκείνω (τουλάχιστον 35 χρόνια πριν) ο μακαρίτης ο νονός μου :( ...
Σαν όνειρο θυμάμαι τη βόλτα που με είχε πάει...

σαν να παραμεγαλώνω μου φαίνεται :sorry:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#584224 Με αφορμή το από πάνω, έξω από το κάστρο των ΙωαννίνωνΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584228 Λάθος τραγικό οι ζάντες. Θέλει μικρότερη ζάντα, σιδερένια ή κάποια Cromodora εποχής, και εννοείται χαμήλωμα. Εξαιρετικό αμαξάκι στην εποχή του, και με μοτέρ που δεν έσπαγαν με τίποτε ακόμη και με τεράστια κακοποίηση.