Κατασκευαστές και μοντέλα που κυκλοφορούν στην αγορά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#768790
g8777 έγραψε:Για ρενταδικο στα νησια θελει να το προμοταρει , δεν βρισκω καποιο λογο γιατι οχι;

Τι θα παρεις δλδ στην Ιο; Τεσλα; Με ενα φορτιστη και ουρα ( τονιζεται κατα το δοκουν) 243 μεθυσμενων Βρεττανων για να φορτισουν; :s_sarcastic
Με 27Κ αγοράζεις Aygo X όπως και όλα τα Β σουβ της αγοράς. Να το κάνει τι το χρεπι το γραφείο ενοικιάσεως;

RMX3363
Άβαταρ μέλους
By rafi
#768812
Νίκος Παππάς έγραψε:
g8777 έγραψε:Για ρενταδικο στα νησια θελει να το προμοταρει , δεν βρισκω καποιο λογο γιατι οχι;

Τι θα παρεις δλδ στην Ιο; Τεσλα; Με ενα φορτιστη και ουρα ( τονιζεται κατα το δοκουν) 243 μεθυσμενων Βρεττανων για να φορτισουν; :s_sarcastic
Με 27Κ αγοράζεις Aygo X όπως και όλα τα Β σουβ της αγοράς. Να το κάνει τι το χρεπι το γραφείο ενοικιάσεως;

RMX3363


Με κούφανες και μπήκα να το ψάξω, από 14.400€ ξεκινάει το aygo x και πολλά του είναι.

Ο άμεσος ανταγωνιστής του super k εμένα μου μοιαζει το ignis. :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#768814 Εμένα πάλι ο πιο άμεσος ανταγωνιστής του μου μοιάζει το να πετάξω 30Κ στη φωτιά... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#768831 Eddiet_147 redundant post
Τελευταία επεξεργασία από diplomat και 22 Ιουν 2022, 18:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Chris
#768833 Εχει στο λινκ ρε. Χυμα κομματια απο σμαρτ πεταμενα στο ταμπλω
Άβαταρ μέλους
By glf
#768839 Εγώ επιμένω. Θυμάστε οι φήμες που ήθελαν η κυβέρνηση να παρουσιάζει το Chaos;

Ε μετά το chaos η μόνη εναλλακτική ήταν αυτό.

Απορώ γιατί δεν βγάλανε το εργαστήριο στην Κατερίνη.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#768847 ... σασί κινητήρας ζάντες, τιμόνια smart αλλά σε off road πακέτο πλαστικό κουβούκλι, χερούλι από ψυγειο και 22Κ?
Όχι...

Ένα θα σας πω, "Γυναικεία επιχειρηματικότητα ΕΣΠΑ" επιδότηση έως και 100% υπο προϋποθέσεις (έφτιαξε ο μπαμπάς τη κοράκλα)....

don't panic
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#768870 Τα ανταλλακτικά μέσα είναι από κλεμμένα σμαρτ??

.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#768872
rafi έγραψε:Απαράδεκτο Ελληνικό φόρουμ αυτοκινήτων να μην κουβεντιαζεται καν το super k. Κανονικά έπρεπε να είχε πέσει ο σέρβερ.
Το λες και σοβαρή υποψηφιότητα για COTY αν θέλεις την άποψή μου...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#768880 Δεν εχω καταλαβει γιατι ανακατασκευασμενο/μεταχειρισμενο μοτερ? (αφηνω την ισχυ στην ακρη)
Το μονο που μπορω να υποψιαστω, ειναι οτι ειχε καμια μαντρα με και του εμειναν και καπως επρεπε να τα εκμεταλλευτει
Άβαταρ μέλους
By rafi
#768888
Geralt έγραψε:Δεν εχω καταλαβει γιατι ανακατασκευασμενο/μεταχειρισμενο μοτερ? (αφηνω την ισχυ στην ακρη)
Το μονο που μπορω να υποψιαστω, ειναι οτι ειχε καμια μαντρα με και του εμειναν και καπως επρεπε να τα εκμεταλλευτει
Στη χώρα μας το smart φιγουράρει μονίμως στο τοπ 3 των κλεμμένων ανά μοντέλο.

.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#768909
Geralt έγραψε:Δεν εχω καταλαβει γιατι ανακατασκευασμενο/μεταχειρισμενο μοτερ? (αφηνω την ισχυ στην ακρη)
Το μονο που μπορω να υποψιαστω, ειναι οτι ειχε καμια μαντρα με και του εμειναν και καπως επρεπε να τα εκμεταλλευτει

Ο προφανης λογος που εξηγει εν μερη την τιμη ειναι οτι αγορεαζει μεταχειρα, τρακαρισμενα smart και τα γδυνει για να κανει το δικο του. Ο κινητηρας ανασκευαζεται για να ειναι λειτουργικος
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#768913
Νίκος Παππάς έγραψε:
Geralt έγραψε:Δεν εχω καταλαβει γιατι ανακατασκευασμενο/μεταχειρισμενο μοτερ? (αφηνω την ισχυ στην ακρη)
Το μονο που μπορω να υποψιαστω, ειναι οτι ειχε καμια μαντρα με και του εμειναν και καπως επρεπε να τα εκμεταλλευτει

Ο προφανης λογος που εξηγει εν μερη την τιμη ειναι οτι αγορεαζει μεταχειρα, τρακαρισμενα smart και τα γδυνει για να κανει το δικο του. Ο κινητηρας ανασκευαζεται για να ειναι λειτουργικος


αν το πουλαει ως καινουργιο δεν ειναι παραπλανηση?
θεωρητικα refurbished ειναι