Τα πρωτότυπα και τα μελλοντικά μοντέλα των κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By IKE
#122634 Ήταν γενικό το σχόλιό μου, και οι άλλες εταιρίες παρόμοιες λύσεις έχουν.

Στέφανε το istream προφανώς θα ήτανε καλύτερη λύση αλλά δε το περιορίζω σε αυτό. Αυτός ο τομέας έχει βαλτώσει επειδή ακριβώς όλοι χρησιμοποιούν ακριβώς ίδιες μεθόδους και τρόπους.
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#122638 Αυτές ξέρουν αυτές εμπιστεύονται φίλτατε ιορδάνη. (και σε αυτές έχου χώσει άπειρα φράγκα)

Μέχρι να έρθει κανένας με βαθιές τσέπες να τους κάνει disruption που λέτε και εσείς οι entrepreneur.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#219203 Φοβάμαι ότι θα είναι τάφος το συγκεκριμένο. Το φαντάζεσαι φορτωμένο με πεθερά, μπαγκάζια και σκύλο να προσπαθεί να προσπεράσει κάνα Α380;
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#219838 ή σε καμιά ανηφόρα με ανοιχτό κλιματισμό...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#220034
funkyreverend έγραψε:Φοβάμαι ότι θα είναι τάφος το συγκεκριμένο. Το φαντάζεσαι φορτωμένο με πεθερά, μπαγκάζια και σκύλο να προσπαθεί να προσπεράσει κάνα Α380;

και σχαρες...2... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#220063 Καλά... για να φτάσεις εκεί, θα πρέπει πρώτα να διαβάσεις ένα χοντρό μάνιουαλ για το πως ξεκλειδώνει... :lol: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#220129
markvag έγραψε:Καλά... για να φτάσεις εκεί, θα πρέπει πρώτα να διαβάσεις ένα χοντρό μάνιουαλ για το πως ξεκλειδώνει... :lol: :svivhaha:



το έχω ξαναγράψει νομίζω, στην 7αρα του CEO ψάχναμε ολόκληρο τμήμα ΙΤ πως να το κάνουμε να κλειδώνει και να μένει το παράθυρο κλειστό :lol:
ξεκλείδωνες ή κλείδωνες και άρχιζαν να κουνιούνται παράθυρα, καθίσματα, ηλιοροφές, τιμόνια, είμασταν τελείως WTF :vava:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#220358 Σκέψου να χαλάσει καμιά |λογοκρισία| τι έχει να γίνει... :metalo: :lol:

Και τι λογαριασμό έχει να βγάλει... :ninja: :help:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#220376
markvag έγραψε:Σκέψου να χαλάσει καμιά |λογοκρισία| τι έχει να γίνει... :metalo: :lol:

Και τι λογαριασμό έχει να βγάλει... :ninja: :help:



Δεν νομίζω να ενδιαφέρει το κόστος τους ιδιοκτήτες τέτοιων αυτοκινήτων :rtfm:

Πόσο μάλλον όταν έχουν και i8 με εγκατεστημένο φορτιστή στο πάρκινγκ της εταιρείας και κολλητό τον εισαγωγέα της φίρμας :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#220498 Ε, καλά... σε λίγο καιρό και την 316 της γειτονιάς μας... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#220536
markvag έγραψε:Ε, καλά... σε λίγο καιρό και την 316 της γειτονιάς μας... :lipsealed:

316i. :rtfm: