Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By nass
#267700 Δεν το έλεγα για τις Porsche γενικά αλλά ειδικά για τις Cayenne :rtfm:
Οταν υπάρξουν μεταχειρισμένα Alpine δεν θα υπάρχουν τεκμήρια :lol:
Στο κάτω-κάτω, πάρε καμιά μεταχειρισμένη 4C ή Elise αν σε φοβίζει το τεκμήριο. Αν θέλεις να "ζυμώσεις" υπάρχουν καλύτερες επιλογές από το "κοσκίνισμα" :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#268405
nass έγραψε:Δεν το έλεγα για τις Porsche γενικά αλλά ειδικά για τις Cayenne :rtfm:
Οταν υπάρξουν μεταχειρισμένα Alpine δεν θα υπάρχουν τεκμήρια :lol:
Στο κάτω-κάτω, πάρε καμιά μεταχειρισμένη 4C ή Elise αν σε φοβίζει το τεκμήριο. Αν θέλεις να "ζυμώσεις" υπάρχουν καλύτερες επιλογές από το "κοσκίνισμα" :iconcool:


To θεμα ειναι να μπορεις...να "ζυμωσεις". Το να θελεις δεν φτανει...Και εγω ειμαι του στυλ να "ζυμωνω" μεχρι εκει που φτανουν τα χερια μου...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#373090
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#373148 Ενδιαφέρουσα θα είναι η σύγκριση με την 4C.
Νομίζω ότι είναι ακριβώς μα ακριβώς ίδιας φιλοσοφίας.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#373235 To καρμπον σασι που φερει η 4C ειναι εξ' ορισμου ανωτερη υλοποιηση απο το αλουμινενιο της Alpine.
Bεβαια το τελικο αποτελεσμα κρινεται στο συνολικο παντρεμα του σασι με την αναρτηση και επειτα κινητηρα με την μεταδοση.
Οι Γαλλοι παραδοσιακα εχουν -συνηθως- αποδειξει οτι κατεχουν την συνταγη. Μακαρι με αυτο το πανεμορφο revival της Α110, να επιβεβαιωθουν...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#374419 Θα έρθει Ελλάδα αυτό?

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#374422
Κίκιζας . έγραψε:To καρμπον σασι που φερει η 4C ειναι εξ' ορισμου ανωτερη υλοποιηση απο το αλουμινενιο της Alpine.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#374430
Focusman91 έγραψε:Θα έρθει Ελλάδα αυτό?

< >

Τα πρώτα 1955 κομμάτια όχι.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#374494
drdino έγραψε:
Κίκιζας . έγραψε:To καρμπον σασι που φερει η 4C ειναι εξ' ορισμου ανωτερη υλοποιηση απο το αλουμινενιο της Alpine.


Στα υπερατου ειναι.Τι θες τωρα

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#374587 Το μεγαλο μειον στο καρμπον και στα αμαξια με CFRP δομικα τμηματα ειναι οτι αν φανε μια απο τα πλαγια ειναι για πεταμα δεν επισκευαζονται.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#374614 Όλα επισκευάζονται. Το θέμα είναι το κόστος. Η Lambo πάντως έχει ειδικά κιτ επιτόπιας επισκευής για τέτοιες περιπτώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#374805