Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#24076 Επίσης απο τα μεχρι τώρα ειπωμένα λένε οτι θα φέρνει έντονα στην Α110. Άντε να δούμε
Άβαταρ μέλους
By A 110 ALPINE
#30379 αυτό το πράγμα δεν είναι ALPINE αλλά ένα κατασκευαστικό έκτρωμα που ανιστόρητα και ανεγκέφαλα ανθρωπάκια του μαρκετινκ τόλμησαν να του δώσουν αυτό το Ιστορικό όνομα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#30393 Εμένα πάλι μια χαρά Alpine μου κάνει.
Ελαφρύ, σπορ, γρήγορο.
Το γράφει και μπροστά άλλωστε. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By mirage
#30455 Μπορείς να εξηγήσεις το σκεπτικό σου. Αυτό το μάρκετινγκ δεν το κατάλαβα

Sent from Corsair's brick
Άβαταρ μέλους
By A 110 ALPINE
#30486
mirage έγραψε:Μπορείς να εξηγήσεις το σκεπτικό σου. Αυτό το μάρκετινγκ δεν το κατάλαβα

Sent from Corsair's brick

δεν πιστεύω ότι δεν το κατάλαβες. :s_no
Άβαταρ μέλους
By SamatistaS
#30537 Πάντως απ'ότι γράφουν το alpine παρααγωγής δεν θα μοιάζει τελικά πολύ με το πρωτότυπο που έχει παρουσιαστεί.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#30569
A 110 ALPINE έγραψε:
mirage έγραψε:Μπορείς να εξηγήσεις το σκεπτικό σου. Αυτό το μάρκετινγκ δεν το κατάλαβα

Sent from Corsair's brick

δεν πιστεύω ότι δεν το κατάλαβες. :s_no
Όχι δεν το κατάλαβα. Δεν κατάλαβα καν που αναφέρεται το σχόλιο σου. Στον σχεδιασμο, στον κινητήρα σε τι; Δυσκολεύομαι να καταλάβω πως απορριπτεις κάτι για το οποίο υπαρχουν ελαχιστες πληροφορίες.

Sent from Corsair's brick
Άβαταρ μέλους
By A 110 ALPINE
#30797 εχω ζήσει τις Alpine από κοντά,εξακολουθώ να τις ζω και σήμερα σε πολύ στενή σχέση,ειμαι ερωτευμενος 10ετιες τώρα με αυτό το υπέροχο σχήμα που βγήκε από τα χέρια του Jean Rédélé και δεν μπορώ να δεχτώ αυτό το καγκουρικο σχήμα (γιατί αυτοκίνητο δεν είναι ακόμα) που του δώσανε αυτό όνομα,μπορείς να με χαρακτηρίσεις όπως θέλεις αλλά αυτό το πράγμα δεν είναι Alpine
Άβαταρ μέλους
By mirage
#30952 Γιατι να σε χαρακτηρισω με κάτι; BTW αν και το ξερεις Alpine δεν ηταν μονο το 110. Τεσπα μολις εβαλα τον εαυτο μου μεσα σε μια αδιεξοδη συζητηση.

Sent from Corsair's brick
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#31246 Όσο το βλέπω τόσο καλύτερο γίνεται.
Άξιος συνεχιστης του ονόματος. Αρκεί να βγει έτσι.