Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#332557 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#332683 Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#332748 Sync3 + SDM8
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#332806 ...την φιλοσοφια που ακολουθει το vag group εδω και καποια χρονια, φαινεται να ακολουθει πλεον και η Ford με το νεο Fiesta, σε οτι αφορα το σχεδιαστικο κομματι.

Απο κοντα βεβαια, καποιες μικρολεπτομερειες, ενδεχομενως να βελτιωσουν την τελικη εντυπωση, μιας κατα τα αλλα γνωριμης γενικοτερης σχεδιασης.

Τουλαχιστον σε αυτη την γενια, οι διαθεσιμες εκδοσεις-κινητηρες, ειναι αρκετες, ηδη σε καλα επιπεδα εξελιγμενες, οπερ και θα καλυπτουν ολα τα γουστα-αναγκες, αν οχι απο το πρωτο πχ εξαμηνο παραγωγης, πιθανοτατα μεσα στο 2017, σε αντιθεση με προηγουμενες γενιες Fiesta, αλλα και κατα την γενικοτερη τακτικη της Ford, που τα πλεον ενδιαφεροντα (οδηγικα αλλα και σε κινητηρες) μοντελα, παραγονται μετα το μεσο και πιο κοντα προς το τελος του κυκλου παραγωγης...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#332814 Το εσωτερικό πάντως αν εξειρεσεις το ταμπλετ,είναι πολυ καλυτερο απο τα τωρινά focus&Kuga.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#332872 Ωραιότατο το βρίσκω! Ειδικά μέσα είναι σοβαρή η αναβάθμιση σε σχέση με το τωρινό, που ο μόνος λόγος που το απέρριψα όταν πήραμε το Πεζώ ήταν αυτός. Σε συνδυασμό με τον καλό 3κυλίνδρο και την επιθετική τιμολογιακή πολιτική, θα είναι δυνατός παίχτης στην κατηγορία (αν έχει διατηρήσει τα ίδια σποτίφ χαρακτηριστικά).
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#332874 Εξωτερικά, το βρίσκω καλύτερο οπτικά απο το τωρινό mk7 , όχι όμως απο το αρχικό mk7.

Εσωτερικά, αποπνέει περισσότερη ποιότητα και τεχνολογία, όχι όμως ομοιογένεια σχεδιαστική (ιδιαίτερα κεντρική κονσόλα).

Μοτέρ έχει καλά, ο 3cyl υποστηρίζει deactivation (δηλαδή εθνική θα δουλεύει με έναν-δυο ? Duke θα έπρεπε να το λένε :lol: )

Βλέπω τις ζάντες του και δακρύζω , όχι απο χαρά αλλά το τωρινό mk7 με 45άρι προφίλ , έστειλε ζάντες και ζάντες για επισκευή.

Φοβάμαι να ρωτήσω και τους 17άρηδες πως τα πάνε, μπορεί να μου τη φορέσουν κολάρο :ninja:

Πετυχημένο συνολικά, ότι πρέπει για την δημοφιλή κατηγορία του σύγχρονου "στυλάτου" πολυάσχολου fit νέου :s_hang
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#332875 Στο εσωτερικό η κεντρική κονσόλα μου θυμίζει λίγο Opel Corsa.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#332878
georgetz έγραψε:
Βλέπω τις ζάντες του και δακρύζω , όχι απο χαρά αλλά το τωρινό mk7 με 45άρι προφίλ , έστειλε ζάντες και ζάντες για επισκευή.

Φοβάμαι να ρωτήσω και τους 17άρηδες πως τα πάνε, μπορεί να μου τη φορέσουν κολάρο :ninja:

Κι εγώ έτσι έλεγα αλλά αν είσαι λιιιγο προσεκτικός δε νομίζω ότι έχεις θέμα με το 45αρι προφίλ. ΟΚ μία φορά θα σου κάτσει η στραβή αλλά αυτό μπορεί να συμβεί και με 60αρι προφίλ σε 15αρα, όπως είχα πριν χρόνια στην Alfa και είχε γίνει παραλληλόγραμμο η ζάντα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#332934 Στεφαν αστο. 6μιση χρονια μετα, εχω χασει το μετρημα ποσες φορές εχω ισιωσει ζαντες. Η τελευταια ηταν το Σεπτεμβρη.

.