Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#332938 Φτασαμε mk8?

Και καποτε ηταν καινουργιλα το mk6!!

Ομορφουλι παντως.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#332985
Deleted User 1 έγραψε:
georgetz έγραψε:
Βλέπω τις ζάντες του και δακρύζω , όχι απο χαρά αλλά το τωρινό mk7 με 45άρι προφίλ , έστειλε ζάντες και ζάντες για επισκευή.

Φοβάμαι να ρωτήσω και τους 17άρηδες πως τα πάνε, μπορεί να μου τη φορέσουν κολάρο :ninja:

Κι εγώ έτσι έλεγα αλλά αν είσαι λιιιγο προσεκτικός δε νομίζω ότι έχεις θέμα με το 45αρι προφίλ. ΟΚ μία φορά θα σου κάτσει η στραβή αλλά αυτό μπορεί να συμβεί και με 60αρι προφίλ σε 15αρα, όπως είχα πριν χρόνια στην Alfa και είχε γίνει παραλληλόγραμμο η ζάντα.


Προσεκτικός είμαι, γιαυτό και έχουν φύγει μόνο απο μια φορά ΚΑΙ οι 4 ζάντες για επισκευή :lol:

Σε άλλα αυτοκίνητα, δεν το αποκλείω αυτό που λες. Μετά απο 150.000χλμ με το mk7 Sport, είμαι σίγουρος πλέον :lol:

Όσο σκέφτομαι οτι επεξεργαζόμουν το ενδεχόμενο να αγοραστεί με 17άρες (40άρι προφίλ) ... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#333133 Το νεο Fiesta ειναι εβδομης γενιας, οχι ογδοης...







Άβαταρ μέλους
By kostis20
#333201
georgetz έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:
georgetz έγραψε:
Βλέπω τις ζάντες του και δακρύζω , όχι απο χαρά αλλά το τωρινό mk7 με 45άρι προφίλ , έστειλε ζάντες και ζάντες για επισκευή.

Φοβάμαι να ρωτήσω και τους 17άρηδες πως τα πάνε, μπορεί να μου τη φορέσουν κολάρο :ninja:

Κι εγώ έτσι έλεγα αλλά αν είσαι λιιιγο προσεκτικός δε νομίζω ότι έχεις θέμα με το 45αρι προφίλ. ΟΚ μία φορά θα σου κάτσει η στραβή αλλά αυτό μπορεί να συμβεί και με 60αρι προφίλ σε 15αρα, όπως είχα πριν χρόνια στην Alfa και είχε γίνει παραλληλόγραμμο η ζάντα.


Προσεκτικός είμαι, γιαυτό και έχουν φύγει μόνο απο μια φορά ΚΑΙ οι 4 ζάντες για επισκευή :lol:

Σε άλλα αυτοκίνητα, δεν το αποκλείω αυτό που λες. Μετά απο 150.000χλμ με το mk7 Sport, είμαι σίγουρος πλέον :lol:

Όσο σκέφτομαι οτι επεξεργαζόμουν το ενδεχόμενο να αγοραστεί με 17άρες (40άρι προφίλ) ... :ninja:

Εμένα οι τροχοί συνολικά μου έδιναν την εντύπωση οτι ήταν μικροί για το μεγεθος του αυτοκινήτου.
Ισχύει?
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#333266 Με τις 17άρες γεμίζει καλύτερα στο μάτι (καρασμπορ δηλαδή).

Με 16άρες , καλυτερα να αποφευχθούν τα πλαινά σποιλερ γιατί το κατεβάζουν οπτικά και κάνουν τους 16άρηδες
να δείχνουν μικρότεροι ( :shifty: )

Με 15άρες καλό το βρίσκω απλά δεν το λες ζμπορ , για μένα βέβαια παραμένει ομοιογενές
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By alexm
#333310 Που να δεις και το δικό μου με 14αρια τάσια. Σαν καναπές με ροδακια ειναι

< >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#333348 you worry too much, 1 ζάντα τις τελευταίες μέρες είναι ρεζέρβα (14άρα νομίζω) λόγω έκτακτου προβλήματος στο λάστιχο
και λόγω δουλειάς, δεν πρόλαβα να παω να το επισκευάσω.

Το look είναι κάπως έτσι (στη 1 ζάντα )

Εικόνα

που για κάποιο παντελώς διεστραμμένο λόγο , μαρέζει :ninja: :lipsealed: