Τα πρωτότυπα και τα μελλοντικά μοντέλα των κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#242223 Αν το πλασάρεις κατάλληλα, ναι...

Πάρε το Prius για παράδειγμα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#242278
MIXOStsi έγραψε:Αν το πλασάρεις κατάλληλα, ναι...
Πάρε το Prius για παράδειγμα.
Χμ έχεις ένα δίκιο, μεγάλο μάλιστα... Αλλά για δοκίμασε να βάλεις στο Prius τον κινητήρα, τις επιδόσεις του Tesla 3 και δες με την ίδια τιμή πόσες προπαραγγελίες θα λάβεις!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#242280 Τα μηχανικά μέρη του GTR να βάλεις, εκεί να δεις προπαραγγελίες. :lol:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#242308 Καλά εγώ δεν εννοούσα να είναι ένα έκτρωμα αλλά πράγματα όπως μια οθόνη ή κάποια χειριστήρια κλπ τα θεωρώ πρακτικά αδιάφορα.

< >
Άβαταρ μέλους
By pik.
#242792
Άβαταρ μέλους
By pik.
#254727 επισημα πλεον σε 1,5 χρονο θα μπορω να πω ακριβως τα χρωματα και στο εσωτερικο ενω μου εδωσαν την δυνατοτητα να αλλαξω την παραγγελια γιατι μαλλον θα βγει και εκδοση ανωτερη με καλυτερη μπαταρια και πιο δυνατη σε ισχυ.

το μοντελο που εκανα προπαραγγελια βγαινει στα 40.000Ε ενω η εκδοση η ανωτερη παει στα 60.000Ε
επισης εχουν αναθεσει σε ιδιωτικη εταιρια που εχει το know how να κανει εγκατασταση το powerwall και αυτο γινεται αμεσα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#254731
pik. έγραψε:επισημα πλεον σε 1,5 χρονο θα μπορω να πω ακριβως τα χρωματα και στο εσωτερικο ενω μου εδωσαν την δυνατοτητα να αλλαξω την παραγγελια γιατι μαλλον θα βγει και εκδοση ανωτερη με καλυτερη μπαταρια και πιο δυνατη σε ισχυ.

το μοντελο που εκανα προπαραγγελια βγαινει στα 40.000Ε ενω η εκδοση η ανωτερη παει στα 60.000Ε
επισης εχουν αναθεσει σε ιδιωτικη εταιρια που εχει το know how να κανει εγκατασταση το powerwall και αυτο γινεται αμεσα.

Εναμισης χρονος αναμονη? Πωωωωω
Να πουμε καλοταξιδο δηλαδη?

.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#254732 Εναμισης χρονος μεχρι να αρχισεις να επιλεγεις χαρακτηριστικα, οχι για παραδοση!
Άβαταρ μέλους
By pik.
#254741 consegna fra 2 anni...
σε 2 χρονια θα το δουμε... :lol:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#254757
pik. έγραψε:επισημα πλεον σε 1,5 χρονο θα μπορω να πω ακριβως τα χρωματα και στο εσωτερικο ενω μου εδωσαν την δυνατοτητα να αλλαξω την παραγγελια γιατι μαλλον θα βγει και εκδοση ανωτερη με καλυτερη μπαταρια και πιο δυνατη σε ισχυ.

το μοντελο που εκανα προπαραγγελια βγαινει στα 40.000Ε ενω η εκδοση η ανωτερη παει στα 60.000Ε
επισης εχουν αναθεσει σε ιδιωτικη εταιρια που εχει το know how να κανει εγκατασταση το powerwall και αυτο γινεται αμεσα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Τώρα εσύ ακριβό πήρες αλλά ηλεκτρικό είναι . Θα επιληφθούν οι αρμόδιοι για το πόσο petrolhead είσαι
Άβαταρ μέλους
By corsair
#254759
JasonLouk έγραψε: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Τώρα εσύ ακριβό πήρες αλλά ηλεκτρικό είναι . Θα επιληφθούν οι αρμόδιοι για το πόσο petrolhead είσαι


Εκ των πραγμάτων my dear Watson, δεν θα μπορουσε να ειναι petrolhead... Gadgetohead maybe... ισως αυριο μεθαυριο kilowattohead.... αλλά petrol never.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#254834

Όσον αφορά για το αν είμαι petrol head,δεν χρειάζεται να μιλήσω...

Όσον αφορά όμως αν είμαι gadgeto head..
Και να το ρωτάει ο αγαπητός corsair... :metalo: :lol:

Έχω 18μήνες να αποφασίσω το χρώμα.... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#254850 bravo dottore :thumbsup:

στην γειτονιά έχει ένα Τέσλα και θέλω να το οδηγήσω σαν τρελός ρε γμτ αλλά δεν τον έχω πετύχει ούτε μια φορά τον ήρωα :vava: λες να πηγαίνει μόνο του χωρίς οδηγό;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#254917 Ωραία φάση! Ακόμα και να αλλάξεις γνώμη ακυρώνεις,ή ακόμα και κερδοσκοπείς. Το σενάριο αγοράζω και πουλάω αμέσως είναι στο μυαλό κάποιων φαντάζομαι... Πολύ τεχνολογία πάντως...

< >