Τα πρωτότυπα και τα μελλοντικά μοντέλα των κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#1106 Εικόνα

Εικόνα


The new Honda Civic Type R is expected in 2015 with a 2.0-litre turbo engine replacing the traditional high-revving VTEC

Honda is poised to re-enter the hot hatch fray with the new Honda Civic Type R. The Japanese manufacturer unveiled its radical new performance model in concept form at the Geneva Motor Show recently, and we've spotted the development car undergoing testing on the road. Expect to see the full production version later next year.



Read more: http://www.autoexpress.co.uk/honda/civi ... z3CHzsolFG
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#1298
Jorge_greek έγραψε:Γιατί όμως να ναι τόσο άσχημο;! :s_cry

...μήπως να περιμένουμε να το δούμε live;
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#1697
mjacob έγραψε:Εικόνα
oh dear.... :s_omg


Oh deer!!

Image

indeed! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#1891
Jorge_greek έγραψε:Γιατί όμως να ναι τόσο άσχημο;! :s_cry

ασχημο το βλεπεις εσυ? :s_no
εμενα μου αρεσει :s_yes
μονο η τοσο μεγαλη αεροτομη πισω με χαλαει
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#2100 Δε μπορώ να καταλάβω γιατί δε βγάζουν τo concept με την απουσία του μπροστινού spoiler για να μην είναι too much.
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#2301
alexandros.K έγραψε:
Jorge_greek έγραψε:Γιατί όμως να ναι τόσο άσχημο;! :s_cry

ασχημο το βλεπεις εσυ? :s_no
εμενα μου αρεσει :s_yes
μονο η τοσο μεγαλη αεροτομη πισω με χαλαει

Τώρα που το λες και το κοίταζα πιο επίμονα... τα φλας που βρίσκονται πίσω; και η όπισθεν;;; Πάντως εμένα δεν με χαλάει καθόλου το πίσω φτερό!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#2383 Τούρμπο κι αηδίες... :s_mad
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#2439
alexandros.K έγραψε:μονο η τοσο μεγαλη αεροτομη πισω με χαλαει

Aυτό είναι το σημείο που κάνει μπαμ! Το υπόλοιπο αυτοκίνητο και μένα δεν με χαλάει αλλά αυτή η αεροτομή είναι :s_no
Όχι πως αν μπορούσα να το αγοράσω δεν θα το έπερνα και να την ξήλωνα αμέσως
Άβαταρ μέλους
By mirage
#2683
markvag έγραψε:Τούρμπο κι αηδίες... :s_mad

Mε Vtec
H αεροτομή είναι εμπνευσμένη από αυτήν που είναι περιζήτη στους καλούς κύκλους που συχνάζω τελευταία.
Εικόνα
Εμένα δε με χαλνάει αλλά είπαμε πλέον είμαι κάΝγκουρας αλλά με χαλάει το τετράμπουκο.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#2756 Εγώ είμαι κάγκουρας.
Μου αρέσει όπως ακριβώς είναι.
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#3045 τουλάχιστον χωρίς αυτόν τον τράτζικ φωτισμό του φτερού....
Άβαταρ μέλους
By spyros.s
#5983 Η αλήθεια είναι ότι μουρμουράμε οι χοντάκηδες για την εμφάνιση στην 9η γενιά σιβικ ειδικά σε σχέση με τον λατρεμένο προκάτοχο της!
Το ίδιο γίνεται και με το ταπερ για το οποίο ως τώρα ακούμε υπεφίαλες υποσχέσεις για πρωτιές στα προσθιοκίνητα στο -ring για 300+ άλογα και άλλα πολλά! Για την ώρα κρατάμε μικρό καλάθι και τουλάχιστον εμφανισιακά συνεχίζω να θεωρώ ομορφότερο και αρμονικότερο σιβικ 9ης γενιας το...tourer! :s_cool