Τα πρωτότυπα και τα μελλοντικά μοντέλα των κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#176566 Πως ειναι ετσι απο πισω;

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#176624
dimviii έγραψε:
pik. έγραψε:δεν με ενθουσιαζει...
ειμαι ο μονος που νομιζει οτι καποιος εκανε πλακα με aftermarket προφυλακτηρες; :lol:


οι προφυλακτηρες ειναι οντως υπερβολικοι,για να μην πω τιποτα χειροτερο.

Νταξει καλύτερα τώρα ? :lol:
Εικόνα
Via

Ψευτιά-render εννοείται.
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#176627 Για να το παίρνει τούτος δω για tutorial how to drift ε κάτι καλό θα έχει
Άβαταρ μέλους
By krom
#176628 Πόσο μπροστά οι κάγκουρες από την εποχή τους

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Άνετα μπαίνει η M2 ανάμεσα στα παραπάνω.
Σε μερικά χρονια που η μεθεπόμενη M2 θα έχει ΤΕΤΡΑΠΛΑ βράγχια στον προφυλακτήρα και extrude πανω σε extrude πανω σε liquify πίσω, θα γράφονται κάτι γαμάτα ποστς για so aestheticz μπαχαουζ ΣΜΙΛΕΥΣΕΙΣ και τρισδιάστατες πτυχώσεις που αποτυπώνουν τη δυναμική και την εξεζητημένη φιλοσοφία της φίρμας.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#176636 Καθαρά σε ότι αφορά το αισθητικό μέρος, η Μ2 δεν βλέπεται. Ούτε η βασική 2series βέβαια αλλά αυτό το καγκουρό είναι :omg:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#177153 Δεν πάνε να βάλουν κανένα προβολάκι ομίχλης αντί για περίεργες ανώμαλες προεξοχές....
Βρε παιδιά, μήπως συμμετέχει η Μ2 στην επόμενη ταινία του James Bond και οι ανώμαλες προεξοχές προορίζονται στην κάλυψη πυορβόλων, πυραύλων και συναφών βελτιώσεων του Q;
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#178924 Πόσο κοστίζει στη χώρα μας νέα BMW M2;

....η διάθεση της «μικρής» M4 και στην ελληνική αγορά με τιμή που ορίστηκε από τους υπευθύνους της ελληνικής αντιπροσωπείας στα 75.800 ευρώ (τιμοκατάλογος BMW Hellas με ισχύ από 02.11.2015)...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#178981 Με 75 σόρι, αλλά θα χτυπούσα μτχ porsche.

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#178983 Eιναι συλλεκτικο το Μ2 :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#179003
The Ace έγραψε:Πόσο κοστίζει στη χώρα μας νέα BMW M2;

....η διάθεση της «μικρής» M4 και στην ελληνική αγορά με τιμή που ορίστηκε από τους υπευθύνους της ελληνικής αντιπροσωπείας στα 75.800 ευρώ (τιμοκατάλογος BMW Hellas με ισχύ από 02.11.2015)...


Ωραία...

Ενημερώθηκαν και οι 3 που ενδιαφέρονται για την αγορά της... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#179635 :lol:
Μάλλον είμαι συντριπτική μειοψηφία εδω μέσα αλλά μου αρέσει (όπως και η απλή σειρά 2) και σαν σχέδιο και σαν φιλοσοφία κατασκευής (σε αντίθεση με κάτι άλλες μαούνες που φτιάχνει τέλευταία η bmw)...

Και η τιμή της καινούρια είναι αρκετά λογική (ας μην αρχίσουμε πάλι τι παίρνεις μτχ με τα ίδια λεφτά), τουλάχιστον στο εξωτερικό...
Να'χαμε να λέγαμε για την Ελλάδα... εδώ θέλεις για τη μικρή elise των 136 ίππων 70κ και πάνω απο 100κ για Μ3/Μ4...
Άβαταρ μέλους
By IKE
#179641
Nikos! έγραψε:Με 75 σόρι, αλλά θα χτυπούσα μτχ porsche.

< >


Ναι αλλά θα πρέπει να αλλάξεις ρουλεμάν πίσω δεξιά τροχού--------> ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ

τα έχουμε πει αυτά :rant: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#179652
IKE έγραψε:
Nikos! έγραψε:Με 75 σόρι, αλλά θα χτυπούσα μτχ porsche.

< >


Ναι αλλά θα πρέπει να αλλάξεις ρουλεμάν πίσω δεξιά τροχού--------> ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ

τα έχουμε πει αυτά :rant: :rtfm:


Πάνε τα όνειρά μου. Τα κατέστρεψαν ένα ρουλεμάνιο πίσω δεξί τροχού. :(
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#179787 Μπορείς να πας και σε gtr...

< K910 μου