Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#850214
Άβαταρ μέλους
By g8777
#851213 Ντιμη εχουμε κανα νεο απ το Ρινγκ; :hmmm:

Πολλη ησυχια επεσε και ανησυχω. :(

Μπουσσε; :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#851414
g8777 έγραψε:εχουμε κανα νεο απ το Ρινγκ; :hmmm:


https://newsroom.porsche.com/en/2024/sc ... R1ND74hn0s

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#854221 Παιδες ειμαι ερωτευμενος. Παλι. Σας παρουσιαζω τη νεα μου φαντασιωση, το "καλυτερο αμαξι στον κοσμο" :inlove:

Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé "GT-Paket"

Με μια προχειρη συνθεση που εκανα, την εφτασα στα 271 χιλιαρικα. Κλικ στο λινκ και μετα "open"...

http://www.porsche-code.com/PRI1Q970
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#854223 Εντελώς λάθος αυτοκίνητο γι'αυτό που θέλεις βέβαια, τα έχουμε ξαναπεί. Αλλά τα όνειρα είναι τσάμπα, ακόμη κι αυτά σε λάθος κατεύθυνση.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#854224 Κι εγώ εδώ δηλώνω τους ενδόμυχους πόθοι μου, πλην όμως νομίζω είμαι λογικός. :s_yes

Τυλίξτε μου μια 991 καρέρα ς καμπριολέτ κι έφυγα. :oops:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#854232
Anonymous Founder έγραψε:Εντελώς λάθος αυτοκίνητο γι'αυτό που θέλεις βέβαια, τα έχουμε ξαναπεί. Αλλά τα όνειρα είναι τσάμπα, ακόμη κι αυτά σε λάθος κατεύθυνση.


Εγω θελω το καλυτερο Coupe SUV στον κοσμο. Κι επειδη τα ονειρα ειναι τσαμπα, δεν ψαχνω ουτε VFM, ουτε ποσο καιει, ουτε ποσο κοστιζει.

Εχεις εσυ καμια καλυτερη προταση? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#854268 Σε Coupe SUV οχι. Ως γνωστόν τα θεωρώ τις γοργόνες της αυτοκίνησης, τα πιο άχρηστα αυτοκίνητα, με τα κακά και των δύο κόσμων, χωρίς τα καλά κανενός.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#854300
Anonymous Founder έγραψε:Σε Coupe SUV οχι. Ως γνωστόν τα θεωρώ τις γοργόνες της αυτοκίνησης, τα πιο άχρηστα αυτοκίνητα, με τα κακά και των δύο κόσμων, χωρίς τα καλά κανενός.


Και ποιοι ειναι οι 2 κοσμοι?
1) Χαμηλο, καλοστημενο, με πολυ γκαζι, κατα προτιμηση 2θεσιο αμαξι ωστε να βγαζει ακομα καλυτερο χρονο στην πιστα.
2) Ψηλο, που να μη σπαει, να μπορει να τερματισει Dakar Rally και να περασει απεναντι ποταμι με υψος νερου 1 μετρο.

Και τι βλεπουμε εδω και δεκαετιες? Κουλαδια που δεν τρεχουνε ποτε να εχουν χαμηλα οχηματα και μερικα ψωνια να παιρνουνε τζιποειδη για να καβαλανε με ανεση τα πεζοδρομια. Δηλαδη ο κοσμακης γραφει στα @@ τους 2 κοσμους και αγοραζει αυτο που του αρεσει. Αν δεν κανω λαθος οι πωλησεις SUVs ειναι γυρω στο 50% και αλλο τοσο 50% πουλανε ολα τα αλλα σχηματα μαζι. Βγαλαμε μανι μανι αχρηστα τα μισα αμαξια της αγορας, γιατι δε χωρανε μεσα στην καμπινα το κανο του ΧαιΦαι :omg:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#854306
Anonymous Founder έγραψε:Τα SUV είναι μια χαρά. Τα coupé SUV είναι ό,τι πιο άχρηστο.
Και τα αγοράζουν ελάχιστοι.


Τα κουπε τα αγοραζουν οσοι τους αρεσει το συγκεκριμενο σχημα. Καποιος που του φτανει ο χωρος εχοντας ενα κουπε αμαξι με ωραιο κωλαρακι, γιατι να παρει κανενα κακασχημο εκτρωμα σαν αυτα που ονειρευεσαι εσυ?

Να θυμισω λιγο τι ονειρευεσαι:
viewtopic.php?p=833555#p833555

Εν κατακλειδι:
Μερικοι μπορει να ερωτευτουνε την αριστερη κοπελα, βιτσια ειναι αυτα. Και να το βαλουν το μωρο μεσα σε ενα GMC Yukon και να ζουνε ευτυχισμενα τα πιτσουνακια μου :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#860615
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#863360
Άβαταρ μέλους
By otso
#863362 εντι δεν το εχεις παρει αποφαση ακομα οτι δεν θα αποκτισεις ποτε πορσε ; τι ασχολεισαι ακομα σαυτην την ηλικια στα λειτ ηντα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#863369
otso έγραψε:εντι δεν το εχεις παρει αποφαση ακομα οτι δεν θα αποκτισεις ποτε πραγματική πορσε ; τι ασχολεισαι ακομα σαυτην την ηλικια στα λειτ ηντα.


Τσιφτοφιξντ

otso είναι που δεν φορτώνει το ΚΗ2.